Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'Trackmeeting Rotterdam'

Prijzen

Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m - 10,69
Dominique Zwiep
  • Jongens Junior A - 100m_f - 10,78
Michiel Zunderman
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,62
Jim Van Gorkum
  • Senioren mannen - 100m - 10,70
Jim Van Gorkum
  • Senioren mannen - 100m_f - 10,90
Ralf Nieuwenhuizen
  • Senioren mannen - 1500m - 3:54,04

Hoogtepunten

Michiel Zunderman JJD 1000m
  • 3:10,62
  • Dominique Zwiep JJA 100m_f
  • 10,78
  • Madeleine Cossee Vmas Kogel
  • 9,83
  • Dominique Zwiep JJA 100m
  • 10,69
  • Nargelis Statia Vsen 100m_f
  • 11,90
  • Ralf Nieuwenhuizen Msen 1500m
  • 3:54,04
  • Ruth Vogels MJC Ver
  • 4,58
  • Jim Van Gorkum Msen 100m
  • 10,70
  • Keysha Tujeehut MPA2 Ver
  • 4,14
  • Solin Isei Vsen Discus
  • 39,82
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Dominique Zwiep 10,69q +2.9 m/s10,56
    Janeiro Day DNS 11,95


    Jongens Junior A - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Dominique Zwiep 10,78 +0.6 m/s10,69


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    86 Teun Mooldijk 4:50,60 4:50,00


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    12 Johannes Gaba 11,41 +1.9 m/s11,37
    15 Sharif Omoyele 11,53 +1.9 m/s11,50
    Noah Chokri DNS 11,36


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    19 Ilias El Khattabi 4:07,71 4:04,13
    25 Tomas van ...jngaarden 4:15,46 4:10,00


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    97 Bas Stam 4:56,44 5:00,00


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Michiel Zunderman 3:10,62 3:10,00


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    25 Michiel Zunderman X 17,09 18,23 18,88 18,88 ---


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    20 David van der Velden 3:36,28 3:36,73
    34 Jamie van Delden 3:51,70 ---


    Jongens Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    15 David van der Velden 3,46 3,48 X 3,70 3,70 +0.6 m/s---
    22 Jamie van Delden 3,38 X 3,33 3,52 3,52 +1.0 m/s---


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    39 Lucius van...er Velden 4:02,47 3:50,00
    45 Marco Flier 4:09,32 4:22,00


    Jongens Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    27 Lucius van...er Velden 3,26 3,10 X 3,12 3,26 +1.0 m/s---


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    52 Robert Willemse 4:33,71 4:29,35
    84 Peter Sliep 4:49,47 5:00,00
    100 Richard Trifunovic 4:57,99 4:45,00
    114 Rene Kruis 5:16,44 5:10,00
    124 Elwin Plouvier 5:50,76 6:30,00
    Erik Nieuwenboom DNS 5:13,00
    Erwin Koens DNS 5:00,00
    Hans Bos DNS 4:47,00
    Patrick Kwist --- 4:20,85


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    9 Peter Blommestijn 29,75 26,38 29,60 27,96 29,75 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Peter Blommestijn 8,78 9,31 8,95 9,17 8,97 8,53 9,31 ---


    Recreanten mannen Senioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    62 Niels Bourgonje 4:42,43 5:00,00
    80 Menno de Jong 4:47,72 4:35,00
    85 Pascal den Hartog 4:49,77 5:10,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jim Van Gorkum 10,70q +2.9 m/s10,80
    4 Dudly Boeldak 10,82 +2.9 m/s10,83
    5 Loic Wondel 10,86q +2.9 m/s11,07
    6 Rayen Rojer 11,12q +2.9 m/s10,97
    7 Ranki Oberoi 11,13q +1.9 m/s11,40
    11 Adam Youssef 11,37 +2.0 m/s11,18
    16 Chanelton Schmidt 11,60 +2.0 m/s11,20
    22 José Per...do Freire 12,19 +2.6 m/s11,58


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Jim Van Gorkum 10,90 +0.6 m/s10,70
    4 Loic Wondel 11,04 +0.6 m/s10,86
    5 Rayen Rojer 11,12 +0.6 m/s11,12
    6 Ranki Oberoi 11,23 +0.6 m/s11,13


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ralf Nieuwenhuizen 3:54,04 3:54,01
    5 Milco Hahury 4:00,17 3:55,73
    8 Benjamin Manuel 4:01,11 3:58,50
    14 Niels Baljet 4:04,14 4:10,00
    18 Koen van der Meijden 4:06,54 4:03,21
    22 Pieter Bakx 4:11,97 4:10,00
    30 Arthur Camps 4:19,94 4:22,00
    37 Ton Hettema 4:22,78 4:18,00
    45 Bastiaan v...aafeiland 4:26,69 4:19,46
    59 Frederik Bakels 4:40,69 4:50,00
    66 Steven Schless 4:43,04 5:00,00
    72 Olivier Verhaar 4:44,97 4:45,00
    78 Evgenii Velichko 4:46,42 5:10,00
    82 Berry Luesken 4:48,77 5:00,00
    102 Marco van Rosmalen 5:00,01 5:00,00


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    8 Marc Suvaal X 26,98 29,77 28,64 29,77 ---
    17 Kamlesh Kalpoe X 20,25 22,48 25,01 25,01 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Marc Suvaal 9,85 10,00 10,13 9,29 X X 10,13 ---


    Masters vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    43 Liesbeth van Rossum 14,24 -1.4 m/s13,77
    45 Annemieke Punter 14,47 -1.4 m/s13,99
    46 Marije Po... Reynders 14,53 +4.1 m/s15,04
    58 Liesbeth Koot 15,29 +2.3 m/s15,30
    61 Marieke Berkhof 15,41 +2.3 m/s15,30


    Masters vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    130 Liesbeth Koot 6:15,69 6:03,19
    134 Marije Po... Reynders 6:34,18 6:18,00


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    14 Madeleine Cossee 25,78 24,05 26,77 26,18 26,77 ---
    24 Laura Blo...ijn-Euser 19,20 18,03 X 18,84 19,20 ---
    27 Louise Zimmerman 16,89 15,16 16,77 X 16,89 ---
    30 Joyce de Wit X 15,88 14,52 13,79 15,88 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Madeleine Cossee 9,79 8,61 8,85 9,83 9,03 9,26 9,83 ---
    17 Laura Blo...ijn-Euser 6,96 6,89 6,77 7,02 X X 7,02 ---
    21 Louise Zimmerman 6,06 5,68 6,30 5,93 6,46 5,89 6,46 ---
    22 Joyce de Wit 5,25 5,62 6,03 5,89 5,96 5,64 6,03 ---


    Masters vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    10 Liesbeth van Rossum 3,69 3,85 4,12 4,10 4,05 3,89 4,12 +0.5 m/s4,55


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    28 Charlie van Gorkum 12,63 +1.9 m/s12,56


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    36 Ruth Vogels 13,34 +0.2 m/s12,96


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    122 Eva van Wijngaarden 5:40,96 5:24,45


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    20 Fenne Gringhuis 21,42 15,89 18,87 18,51 21,42 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    5 Ruth Vogels 4,04 3,53 3,94 4,22 4,55 4,58 4,58 +0.6 m/s4,60


    Meisjes Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    49 Davienny Joe 14,66 +4.1 m/s15,20
    51 Shalomy Karreman 14,83 +4.1 m/s15,00
    54 Edda van der Velden 15,03 +4.1 m/s15,20
    56 Romaissae Chettou 15,08 +0.4 m/s---
    57 Teuntje Sluijter 15,15 +0.4 m/s---
    62 Anniek Poot 15,50 +0.4 m/s17,00


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Shalomy Karreman 3:28,59 3:25,00
    25 Edda van der Velden 3:44,06 3:33,58
    26 Romaissae Chettou 3:45,41 3:54,56
    32 Teuntje Sluijter 3:51,43 3:58,00
    37 Anniek Poot 4:01,04 4:25,00


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    31 Edda van der Velden 13,78 14,77 14,27 X 14,77 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    21 Anniek Poot 3,09 3,14 3,10 3,52 3,40 3,39 3,52 +1.2 m/s3,56
    Shalomy Karreman - DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    21 Georgina Taylor 3:37,38 3:45,09
    29 Stella Heijnen 3:48,91 3:51,00
    35 Tessa Van Vlaanderen 3:54,76 3:55,20
    43 Merel van der Horst 4:03,47 3:57,00
    46 Yenthe Vreugdenhil 4:10,41 4:07,11
    52 Fiene Burger 4:31,90 ---


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    12 Yenthe Vreugdenhil 3,64 3,76 3,58 3,62 3,76 -0.5 m/s3,80
    13 Georgina Taylor 3,72 3,68 3,72 3,25 3,72 -0.7 m/s3,82
    17 Stella Heijnen 3,62 3,45 3,50 3,44 3,62 +1.2 m/s---
    20 Tessa Van Vlaanderen 3,53 3,48 3,22 X 3,53 +1.4 m/s3,51
    25 Merel van der Horst 3,30 3,29 3,37 3,39 3,39 +1.1 m/s3,45
    30 Fiene Burger 3,08 3,01 2,83 2,95 3,08 +1.9 m/s---


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    27 Eva van der Molen 3:45,86 3:49,00
    28 Elin van den Berg 3:47,92 3:49,51
    40 Mees de Jong 4:02,57 4:05,95
    42 Rosa Drosterij 4:03,17 4:00,00
    49 Keysha Tujeehut 4:20,13 4:16,00


    Meisjes Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    8 Keysha Tujeehut 4,14 4,14 3,97 3,92 4,14 -0.9 m/s---
    16 Mees de Jong 3,66 3,50 3,48 3,56 3,66 +1.2 m/s3,85


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    41 Faith Tujeehut 4:03,08 4:08,00


    Meisjes Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    19 Faith Tujeehut 3,58 3,56 3,48 3,60 3,60 +1.2 m/s---


    Recreanten vrouwen Senioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    120 Petra Pubben 5:24,10 5:17,89


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    19 Nargelis Statia 11,85q +2.6 m/s11,77
    23 Patricia Krolis 12,23q +1.9 m/s12,10
    25 Angelina Lopez 12,51q +1.9 m/s12,35
    30 Kim Rossen 12,84 +1.9 m/s12,83
    33 Demi van de Sande 13,13 +0.2 m/s12,98
    35 Indah van Marrewijk 13,30 +0.2 m/s12,89
    38 Putri van Marrewijk 13,48 -1.4 m/s13,37
    Kristin Baas DNS 13,04


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    8 Nargelis Statia 11,90 +1.0 m/s11,85
    9 Patricia Krolis 12,26 +1.0 m/s12,23
    11 Angelina Lopez 12,57 +1.0 m/s12,51


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    64 Sanne Mooldijk 4:42,54 4:38,00
    77 Larissa Schut 4:45,79 4:53,00
    79 Aniek Aper 4:46,53 4:42,57
    87 Ilona van ...r Giessen 4:50,72 4:45,57
    98 Yorma Wolters 4:57,22 5:00,00
    116 Merle de Zwart 5:18,35 5:19,99
    118 Fleur Berkhof 5:21,10 5:18,00
    Irene van ...r Reijken --- 4:30,25
    Tessa Nieuwenhuizen --- 5:05,00


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    4 Solin Isei 36,13 37,25 36,27 39,82 39,82 ---
    26 Lucienne Bakker 17,10 16,86 16,64 16,24 17,10 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    Kristin Baas --- ---