Vereniging 'PAC' op 'Trackmeeting Rotterdam'

Prijzen

Bruno Oele
  • Jongens Junior A - Ver - 5,22

Hoogtepunten

Linda van Vliet Vmas Kogel
  • 8,25
  • Lieke Cox MJC Kogel
  • 8,47
  • Kènya Ramos MJC Ver
  • 4,31
  • Bruno Oele JJA Ver
  • 5,22
  • Miguel De la Fuente JJD 1000m
  • 3:15,79
  • Quinten de Vos JPA2 1000m
  • 3:18,11
  • Stephanie Bouman Vsen Discus
  • 28,24
  • Quinten de Vos JPA2 Ver
  • 4,46
  • Ivar Schiltmans JPA2 1000m
  • 3:19,40
  • Carola Diederik Vmas Kogel
  • 8,71
  •  

    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    9 Victor van der Wel 4:01,56 3:58,00
    12 Aimane Benchellal 4:03,10 3:58,45


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Bruno Oele 5,22 5,20 5,10 X X X 5,22 -0.6 m/s---


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    53 Tom Fobbe 4:34,37 4:30,01


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    10 Damian Felter 11,34 +2.0 m/s11,31
    21 Jasper Oele 11,90 +1.9 m/s11,85
    Olario Kartodimedjo --- ---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    50 Gijs de Haan 4:32,36 4:20,13
    55 Tjebbe Hemler 4:37,24 4:40,00
    108 Pascal Doornhein 5:05,66 5:03,00
    121 Jesper Ponstein 5:26,37 5:39,00


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    13 Etienne Verwaal 25,75 27,93 26,81 X 27,93 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Etienne Verwaal 8,92 8,44 8,40 8,57 8,52 8,92 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Olario Kartodimedjo --- ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Miguel De la Fuente 3:15,79 3:14,00
    10 Jessy van der Vegt 3:24,82 ---
    15 Oscar Doornhein 3:30,52 3:39,69


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    23 Oscar Doornhein 16,46 19,58 X X 19,58 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    20 Oscar Doornhein 6,75 6,28 6,10 6,19 5,95 X 6,75 ---


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Quinten de Vos 3:18,11 3:15,24
    7 Ivar Schiltmans 3:19,40 3:22,15


    Jongens Pupil A2 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    6 Quinten de Vos 4,46 4,29 4,37 4,27 4,46 +1.5 m/s---


    Masters mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    70 Ali Shugul 4:44,50 4:36,00
    81 Reinier Schep 4:47,81 4:59,00
    129 Frank Nederhand 6:13,13 6:12,00
    131 Michel de Kraker 6:16,87 6:20,00
    133 Wouter Engler 6:31,59 6:18,00
    137 Heico Kerkmeester 7:51,33 7:30,00
    138 Joop Rüter 7:51,63 7:30,00
    Nixon Fernandes DNS 4:05,00
    Leo Doornhein --- 6:00,00


    Recreanten mannen Senioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    127 Gabriel Ponstein 6:07,31 6:35,00


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    15 Khalid Mokhtari 4:04,57 4:05,00
    23 Leendert v... der Lugt 4:14,05 4:09,59
    26 Jean-andrew Fingal 4:16,72 4:10,00
    29 Jim Ruter 4:19,78 4:16,00
    34 Peter Pollemans 4:20,43 4:15,00
    35 Marien van der Niet 4:21,20 4:18,00
    46 Coen Visser 4:29,91 4:30,00
    49 Peter Kooijmans 4:30,69 4:30,00
    58 Stefan in 't Hout 4:40,27 4:38,00
    61 Alexander Brons 4:41,94 4:30,00
    65 Justin Scheffers 4:42,71 4:44,99
    68 Randolf va...Lambalgen 4:44,08 4:55,00
    75 Pavel Pusz 4:45,29 4:30,00
    91 Stefan van der Ploeg 4:54,92 5:10,00
    95 Joey van t Hoff 4:56,08 5:10,00
    104 Peter Kempers 5:00,81 5:29,55
    107 Marlon Hartskeerl 5:05,39 5:00,65
    113 Nick Winkelman 5:14,62 5:15,00


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    16 Linda van Vliet 25,66 25,10 25,46 25,30 25,66 ---
    18 Carola Diederik 21,35 20,72 22,61 20,12 22,61 ---
    19 Jeanine Bakx 20,24 X 20,56 22,05 22,05 23,36
    22 Loes Luijendijk 18,66 20,52 20,35 20,36 20,52 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    10 Carola Diederik 8,49 8,71 8,40 7,98 8,48 8,32 8,71 ---
    13 Linda van Vliet 7,61 8,25 7,89 7,61 8,25 7,63 8,25 ---
    16 Jeanine Bakx X X 7,11 7,56 7,19 7,16 7,56 7,81
    18 Loes Luijendijk 6,92 6,01 5,91 6,16 6,05 6,19 6,92 ---


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    44 Diane van Es 4:26,38 4:19,00
    103 Silke Brakkee 5:00,24 4:50,00


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    123 Floor van der Niet 5:42,09 5:20,00


    Meisjes Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    40 Lieke Cox 13,98 +0.9 m/s14,29
    48 Kènya Ramos 14,61 +0.9 m/s14,27


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    73 Michelle Frowijn 4:45,04 4:48,00
    119 Kika de Vos 5:23,03 5:15,00


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Lieke Cox 5,75 8,47 6,76 6,33 6,84 X 8,47 6,75


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Kènya Ramos 4,05 X 4,11 4,12 4,25 4,31 4,31 +0.9 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    19 Layana Chrafih 3:35,70 3:28,00
    24 Yasmina Bonafacia 3:41,44 3:39,79


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    51 Marit Ponstein 4:26,78 4:39,00


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    38 Skyler Monster 4:01,48 4:04,11
    50 Zoë Eyra 4:23,21 4:19,18


    Meisjes Pupil B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    24 Skyler Monster 3,46 3,33 3,25 3,46 3,46 -0.5 m/s3,44
    29 Zoë Eyra 3,11 3,06 X X 3,11 +0.0 m/s3,15


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    63 Karlijn van Es 4:42,48 4:34,11
    90 Karlijn Schipper 4:54,31 5:00,00
    106 Elsemieke Kin 5:05,34 4:58,00
    117 Diede Diederiks 5:20,52 5:45,00
    136 Chantal K...Winkelman 7:12,69 6:59,00
    Susan Gregoire DNS 6:00,00


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    12 Stephanie Bouman 27,59 24,08 28,24 X 28,24 31,35


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Stephanie Bouman DNS 8,59