Vereniging 'CAV Energie' op 'Trackmeeting Rotterdam'

Prijzen

Lars Boertien
  • Jongens Junior A - Kogel - 11,57
Marnix de Kunder
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:11,64
Nathalia Montijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,43

Hoogtepunten

Cecilia Lima MJD 1000m
  • 3:31,26
  • Valéria Montijn MJB 100m_f
  • 12,81
  • Nelson Lima Mmas Kogel
  • 7,85
  • Nathalia Montijn MJD Kogel
  • 11,43
  • Cecilia Lima MJD Kogel
  • 7,56
  • Lars Boertien JJA Kogel
  • 11,57
  • Cedrych van der Graaff JJA 100m
  • 11,27
  • Lila van Nieuwkoop MJD 1000m
  • 3:21,45
  • Marnix de Kunder JJD 1000m
  • 3:11,64
  • Marcel Boertien Mmas Kogel
  • 6,79
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Cedrych va...er Graaff 11,27 +2.0 m/s11,13
    29 Lars Boertien 12,73 +1.9 m/s12,75


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Lars Boertien 11,57 10,85 10,01 X 10,79 10,66 11,57 12,09


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    24 Marlon van Zijl 4:14,60 4:09,00
    32 Haico Boer 4:19,98 4:10,00
    Jort Benz --- 3:58,45


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Marnix de Kunder 3:11,64 3:10,00


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    39 Nelson Lima 13,90 +0.9 m/s14,01
    49 Marco de Kunder 14,66 -0.5 m/s14,50


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    28 Marcel Boertien 16,89 16,28 15,65 15,83 16,89 17,14


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    14 Nelson Lima 7,85 7,62 7,71 7,64 7,30 7,65 7,85 8,10
    19 Marcel Boertien 6,13 5,62 6,79 5,86 6,02 6,36 6,79 6,24


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    39 Stefan Buit 4:23,42 4:18,00
    69 Bart Buijs 4:44,24 4:49,00


    Masters vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    52 Inge Van R...k-Toepoel 14,86 +4.1 m/s15,22


    Masters vrouwen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Inge Van R...k-Toepoel --- ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    27 Valéria Montijn 12,60q +1.9 m/s12,54


    Meisjes Junior B - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    12 Valéria Montijn 12,81 +1.0 m/s12,60


    Meisjes Junior D - 100 meter

    # Naam Res OBP
    59 Cecilia Lima 15,36 +2.3 m/s15,51
    60 Isabel van Prehn 15,39 +2.3 m/s15,49


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Lila van Nieuwkoop 3:21,45 3:20,00
    17 Cecilia Lima 3:31,26 3:30,00
    44 Isabel van Prehn 4:06,50 4:03,46


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    29 Isabel van Prehn 15,81 15,59 14,55 16,38 16,38 16,06
    Nathalia Montijn X X X X NM ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Nathalia Montijn 10,12 10,89 11,43 11,07 11,43 ---
    15 Cecilia Lima 7,26 7,14 6,65 7,34 X 7,56 7,56 7,62


    Meisjes Pupil A1 - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    23 Malu van Prehn X 3,49 3,48 X 3,49 +1.5 m/s3,57


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    111 Lucia van de Laarse 5:09,57 5:00,00