Vereniging 'AV Salland' op '3de wedstrijd Athletics Champs - Regio 21'

Prijzen

Rayan Mahamed
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 545 punten
  • 40 meter   7,5
  • Meters maken   1000,00
  • 40 meter horden   8,5
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Slingeren   9,50
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hurkhoogspringen   0,75

Hoogtepunten

Annelotte Willemsen MPB M-bal
  • 5,50
  • Isis van Til MPA1 Polsver
  • 3,40
  • Rayan Mahamed JPMini 40m
  • 7,5
  • Iris Roescher MPB M-bal
  • 5,00
  • Isis van Til MPA1 60m
  • 10,6
  • Hamza Aldhoun JPMini 40mH
  • 8,3
  • Jorien Gritter MPB 40mH
  • 8,2
  • Rayan Mahamed JPMini Duur
  • 1000,00
  • Jens Bootsveld JPA2 Polsver
  • 4,20
  • Quinn van Gurchom JPB Vortex
  • 24,50
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    32 Milan ten Brinke JPA2 Team 15 Sa...nd+NOP A2 9,7 1300,00 11,3 5,20 26,50 1,00 4,00 400 400
    39 Jens Bootsveld JPA2 Team 15 Sa...nd+NOP A2 10,1 1225,00 13,4 6,60 26,00 1,05 4,20 383 383
    81 Isis van Til MPA1 Team 15 Sa...nd+NOP A2 10,6 1200,00 13,4 5,30 17,00 0,90 3,40 319 319
    109 Jasper Oosting JPA1 Team 15 Sa...nd+NOP A2 11,1 1250,00 14,6 4,10 18,50 0,90 2,95 237 79
    122 Indy Rouwenhof MPA2 Team 15 Sa...nd+NOP A2 12,8 DNS 15,9 3,20 9,00 0,80 2,85 124 0
    125 Ypke Kranendijk MPA1 Team 15 Sa...nd+NOP A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    125 Thijs ten Zijthof JPA2 Team 15 Sa...nd+NOP A2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 02 PEC A2 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA2 8 2:43,7 348
    2 Team 06 Flevo Delta A2 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA2 7 2:43,9 346
    3 Team 03 Sprinter A1 (Team-est) AV de Sprinter - JPA1 12 2:48,0 306
    4 Team 05 Athlos A2 (Team-est) AV Athlos - JPA2 10 2:48,1 305
    4 Team 07 PEC A2 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA2 8 2:48,3 349
    6 Team 04 Isala A2 (Team-est) Isala `96 - JPA2 8 2:48,4 302
    7 Team 16 Flevo Delta A2 (Team-est) AV Flevo Delta - JPA2 8 2:52,0 269
    7 Team 01 Gemzen + PEC A1 (Team-est) - MPA1 11 2:52,2 307
    9 Team 10 Sprinter + Gemzen A2 (Team-est) - JPA2 12 2:53,8 253
    9 Team 14 Athlos A2 (Team-est) AV Athlos - MPA2 9 2:54,9 280
    11 Team 12 Cialfo A2 (Team-est) Cialfo - JPA2 8 2:55,5 238
    12 Team 15 Salland+NOP A2 (Team-est) - JPA2 9 2:55,9 235
    13 Team 11 Athlos A2 (Team-est) AV Athlos - JPA2 9 3:03,2 177
    14 Team 09 PEC A1 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 9 3:03,5 174
    14 Team 08 Isala A2 (Team-est) Isala `96 - MPA2 7 3:04,3 194
    16 Team 13 (Team-est) - MPA1 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHM-balSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    3 Rayan Mahamed JPMini Team 27 - Salland C 7,5 1000,00 8,5 4,00 9,50 13,50 0,75 545 545
    13 Quinn van Gurchom JPB Team 19 Salland BC 7,4 925,00 7,6 6,00 15,50 24,50 0,85 475 475
    17 Vince van Gurchom JPMini Team 27 - Salland C 7,9 800,00 9,0 4,50 9,00 16,00 0,60 457 457
    41 Hamza Aldhoun JPMini Team 27 - Salland C 8,3 850,00 8,3 3,50 6,50 12,00 0,60 398 304
    55 Jaymian Houseman JPC Team 27 - Salland C 7,4 DNS 8,3 5,50 11,00 14,50 0,80 382 382
    61 Kyran Besten JPC Team 27 - Salland C 7,6 875,00 8,6 4,50 9,50 12,50 0,70 373 373
    87 Fabian Oosting JPC Team 27 - Salland C 8,3 875,00 9,0 4,00 8,50 12,00 0,65 319 56
    98 Gijs Harleman JPB Team 19 Salland BC 7,8 800,00 8,1 4,50 7,00 14,00 0,70 291 267
    102 Jayden Hulleman JPB Team 19 Salland BC 7,7 DNS 8,6 4,50 12,50 12,00 0,70 279 279
    107 Pip Bakker JPC Team 27 - Salland C 7,6 750,00 9,7 3,00 8,00 10,00 0,60 268 66
    108 Jorien Gritter MPB Team 19 Salland BC 7,9 DNS 8,2 4,00 7,00 10,50 0,80 268 201
    111 Max Booijink JPC Team 27 - Salland C 8,6 750,00 9,4 4,00 9,00 7,50 0,60 257 44
    112 Iris Roescher MPB Team 19 Salland BC 8,6 DNS 9,4 5,00 8,00 14,00 0,70 254 179
    115 Annelotte Willemsen MPB Team 19 Salland BC 8,4 DNS 8,9 5,50 9,00 7,50 0,60 239 192
    119 Sam Harleman JPB Team 19 Salland BC 8,4 750,00 9,9 4,00 7,50 9,00 0,55 200 55


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 PEC +Flevo Delta B (Team-est) - JPB 10 2:56,4 381
    2 Team 24 Athlos B (Team-est) AV Athlos - JPB 10 3:02,6 333
    3 Team 23 Isala B (Team-est) Isala `96 - JPB 12 3:04,0 323
    4 Team 25 Athlos B (Team-est) AV Athlos - JPB 10 3:04,4 320
    5 Team 26 Cialfo B (Team-est) Cialfo - JPB 6 3:05,0 316
    6 Team 17 - Gemzen + PEC BC (Team-est) - JPB 10 3:12,0 266
    6 Team 28 Isala C (Team-est) Isala `96 - JPC 10 3:12,2 318
    8 Team 30 PEC C (Team-est) AV PEC 1910 - JPC 7 3:13,3 309
    9 Team 20 Flevo Delta C (Team-est) AV Flevo Delta - JPC 8 3:13,8 305
    10 Team 21 - NOP BC (Team-est) AV NOP - JPB 9 3:16,3 238
    11 Team 18 Sprinter B (Team-est) AV de Sprinter - JPB 12 3:16,4 237
    12 Team 19 Salland BC (Team-est) AV Salland - JPB 7 3:16,8 235
    12 Team 32 Athlos Mini (Team-est) AV Athlos - JPMini 6 3:17,0 374
    14 Team 27 - Salland C (Team-est) AV Salland - JPC 8 3:17,5 276
    15 Team 29 Isala B (Team-est) Isala `96 - MPB 9 3:20,1 235
    16 Team 31 Cialfo C (Team-est) Cialfo - MPC 6 3:32,3 203