Vereniging 'Climax' op 'Open Gelders Overijssels Kampioenschap'

Prijzen

Niels van Rheenen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,48
Celine van Heerikhuize
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:21,23
Dorine van Leeuwen
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,90
Dorine van Leeuwen
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,54
Jisze Diemer
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,64
Jisze Diemer
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,67
Evelyn Navarro
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,05
Jisze Diemer
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,41

Hoogtepunten

Jisze Diemer MJD 60m
  • 8,64
  • Jisze Diemer MJD Hoog
  • 1,41
  • Jisze Diemer MJD 1000m
  • 3:21,75
  • Ruben Schussler JJD 1000m
  • 3:26,80
  • Ian Pennock JJD Speer
  • 28,27
  • Ruben Schussler JJD Speer
  • 24,49
  • Melvin Jansen JJD Speer
  • 24,49
  • Niels van Rheenen JJD Ver
  • 4,13
  • Evelyn Navarro MJD 60m
  • 8,74
  • Celine van Heerikhuize MJC 800m
  • 2:21,23
  •  

    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Martijn de Jong X X 25,71 X 23,56 26,90 26,90 28,87


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    9 Ian Pennock 11,93 -1.5 m/s11,82
    Melvin Jansen --- 11,00


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Ruben Schussler 3:26,80 3:24,27


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Ian Pennock 15,11 +0.3 m/s15,52
    16 Ruben Schussler 16,41 +0.3 m/s16,41


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AC Tion Jongens D AC TION - JJD 4 43,27 4
    2 AV'34 AV `34 Apeldoorn - JJD 4 45,17 3
    3 Climax Jongens D Climax - JJD 4 45,41 2
    4 Flevo Boys AV Flevo Delta - JJD 4 48,40 1


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Melvin Jansen --- 5,00


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Ian Pennock 24,28 25,58 28,27 24,92 23,34 24,64 28,27 23,60
    8 Ruben Schussler 21,49 24,49 23,36 18,14 18,58 19,61 24,49 20,59
    9 Melvin Jansen 19,05 21,13 24,49 24,49 20,00


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.65ResOBP
    3 Niels van Rheenen O O O XO O XXX 1,48 1,45


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Niels van Rheenen 4,01 4,13 X X X X 4,13 4,20


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    6 Celine van...erikhuize 11,65Q -2.5 m/s11,19
    7 Else Janssen 12,07q -2.5 m/s11,28
    7 Teddie Nieuwenburg 12,07q -2.5 m/s11,84


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    6 Else Janssen 11,87 -0.8 m/s12,07
    7 Teddie Nieuwenburg 12,00 -0.8 m/s12,07
    8 Celine van...erikhuize 12,86 -0.8 m/s11,65


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Celine van...erikhuize 2:21,23 2:22,09
    9 Iris Koevoets 3:01,09 2:44,56


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Celine van...erikhuize DNS 5:01,05


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Climax 1 Climax - MJC 4 41,72 3
    2 Athlos C Girls AV Athlos - MJC 4 42,49 2
    3 Climax 2 Climax - MJC 4 44,83 1


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Teddie Nieuwenburg 17,18 14,88 16,47 15,29 16,69 15,14 17,18 14,63


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Dorine van Leeuwen 8,47 9,13 9,10 9,36 8,88 9,90 9,90 9,36
    8 Isa Wijdenes 7,70 7,87 7,49 6,94 7,43 8,46 8,46 8,15


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Isa Wijdenes 17,10 16,73 18,09 16,71 16,28 X 18,09 20,86


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.63ResOBP
    3 Dorine van Leeuwen O O O XO XO O XXX 1,54 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    7 Else Janssen 4,15 X 4,03 X 4,32 4,32 +0.0 m/s4,09
    10 Maureen va...eldhuisen X 3,87 3,98 3,98 -2.1 m/s4,09
    14 Iris Koevoets 3,45 3,48 3,49 3,49 -1.7 m/s3,80


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    3 Jisze Diemer 8,64Q +0.0 m/s8,89
    5 Evelyn Navarro 8,74q +0.2 m/s8,84


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Jisze Diemer 8,67 +0.4 m/s8,64
    4 Evelyn Navarro 8,69 +0.4 m/s8,74


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Jisze Diemer 3:21,75 3:30,63


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Athlos D Girls AV Athlos - MJD 4 32,85 5
    2 MPM Marathon Pim Mulier - MJD 4 33,14 4
    3 Flevo girls AV Flevo Delta - MJD 4 33,19 3
    4 AV NOP AV NOP - MJD 4 35,15 2
    5 AV Athlos MJD AV Athlos - MJD 4 35,68 1


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Evelyn Navarro 20,78 X 19,08 16,68 X X 20,78 18,83


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Evelyn Navarro 23,05 20,70 22,92 22,94 22,05 21,15 23,05 26,07


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56ResOBP
    3 Jisze Diemer O O O XO O XXX 1,41 1,45