Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Open Gelders Overijssels Kampioenschap'

Prijzen

Jaap Zoon
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,42
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:12,60
Evi Falkena
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:14,08
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,48
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 10,52
Irene Doeze Jager
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,54
Fleur Pieters
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,80

Hoogtepunten

Coen Bloemberg JJD Ver
  • 3,79
  • Miriam Felix MJD 60m
  • 8,97
  • Coen Bloemberg JJD 80mH
  • 15,78
  • Fleur Pieters MJD 60mH
  • 10,48
  • Fleur Pieters MJD 1000m
  • 3:12,60
  • Rowan Tiemes JJD Speer
  • 22,45
  • Jaap Zoon JJD 1000m
  • 3:13,42
  • Fleur Pieters MJD Ver
  • 4,80
  • Ruben Scholte JJD 1000m
  • 4:09,92
  • Evi Falkena MJD 1000m
  • 3:14,08
  •  

    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    12 Ryan Honders X X 21,85 21,85 27,00


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Ryan Honders 8,93 8,54 X 8,93 9,56


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jaap Zoon 3:13,42 3:12,95
    14 Ruben Scholte 4:09,92 4:01,94


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Coen Bloemberg 15,78 +0.3 m/s15,30


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AC Tion Jongens D AC TION - JJD 4 43,27 4
    2 AV'34 AV `34 Apeldoorn - JJD 4 45,17 3
    3 Climax Jongens D Climax - JJD 4 45,41 2
    4 Flevo Boys AV Flevo Delta - JJD 4 48,40 1


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Rowan Tiemes 6,89 7,04 6,28 6,47 6,02 7,23 7,23 7,32
    9 Maarten Scholte 6,23 6,58 6,29 6,58 7,48


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Rowan Tiemes 20,64 22,45 16,73 22,45 17,13
    15 Coen Bloemberg 16,14 18,61 19,25 19,25 16,00
    17 Maarten Scholte 17,06 16,41 17,80 17,80 21,81


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    15 Coen Bloemberg 3,79 3,58 3,74 3,79 3,90
    18 Rowan Tiemes X 3,10 3,00 3,10 3,73


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    8 Lisa Zoon 17,21 16,16 X 17,49 16,81 17,69 17,69 16,05


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    11 Miriam Felix 8,97 +0.2 m/s9,03
    12 Denise Riep 9,05 +0.2 m/s9,23
    15 Irene Doeze Jager 9,28 -1.6 m/s9,19
    22 Evi Falkena 9,66 -1.6 m/s9,52


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Pieters 3:12,60 3:19,15
    3 Evi Falkena 3:14,08 3:14,36
    15 Kim Remijn 3:37,68 3:29,75


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Fleur Pieters 10,48Q -0.7 m/s11,04
    10 Evi Falkena 12,19 -0.7 m/s12,17


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    3 Fleur Pieters 10,52 -1.4 m/s10,48


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Athlos D Girls AV Athlos - MJD 4 32,85 5
    2 MPM Marathon Pim Mulier - MJD 4 33,14 4
    3 Flevo girls AV Flevo Delta - MJD 4 33,19 3
    4 AV NOP AV NOP - MJD 4 35,15 2
    5 AV Athlos MJD AV Athlos - MJD 4 35,68 1


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Irene Doeze Jager 9,33 9,28 8,16 8,87 9,61 9,32 9,61 9,45
    11 Denise Riep 7,91 7,90 7,07 7,91 7,63


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Irene Doeze Jager 24,37 26,12 26,54 25,87 X X 26,54 30,21


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56ResOBP
    9 Miriam Felix O O XXX 1,25 1,35
    15 Kim Remijn XXO XXX 1,20 1,20


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    2 Fleur Pieters 4,68 4,41 4,79 4,80 4,75 X 4,80 +0.4 m/s4,52
    10 Miriam Felix 3,81 4,14 X 4,14 +1.2 m/s4,28
    12 Denise Riep 4,04 3,87 4,09 4,09 +0.3 m/s4,06