Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Open Gelders Overijssels Kampioenschap'

Prijzen

Tigo Mesie
  • Jongens Junior C - 100m - 12,18
Martijn van der Lecq
  • Jongens Junior C - 1500m - 4:47,40
Milan Mesie
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,88
Milan Mesie
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 14,67
Milan Mesie
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,80
Melchior Treffers
  • Jongens Junior C - Discus - 29,91
Tigo Mesie
  • Jongens Junior C - Ver - 5,58
Sep de Jong
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,35
Sep de Jong
  • Jongens Junior D - 80mH_f - 13,19
Kjell Hulleman
  • Jongens Junior D - Speer - 33,39
Emma Beekman
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,33
Anna van Lohuizen
  • Meisjes Junior D - Discus - 25,03
Anna van Lohuizen
  • Meisjes Junior D - Speer - 23,30
Isa van Puffelen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,51

Hoogtepunten

Isa van Puffelen MJD Ver
  • 4,51
  • Marijn Atmodimedjo JJD Ver
  • 4,22
  • Anna van Lohuizen MJD Kogel
  • 9,81
  • Isa van Puffelen MJD Hoog
  • 1,35
  • Anna van Lohuizen MJD Discus
  • 25,03
  • Isa van Puffelen MJD 1000m
  • 3:23,11
  • Kjell Hulleman JJD Speer
  • 33,39
  • Sep de Jong JJD 80mH
  • 13,35
  • Julius Prop JJD 1000m
  • 3:21,68
  • Mika Naber JJD Ver
  • 4,10
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Tigo Mesie 12,18 +1.0 m/s12,42
    7 Jordy Hui...in t Veld 14,35 +1.0 m/s14,90


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Martijn van der Lecq 4:47,40 2.57:34,00


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Milan Mesie 14,88Q -0.3 m/s15,21


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    2 Milan Mesie 14,67 +0.7 m/s14,88


    Jongens Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Milan Mesie 45,80 49,30


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Melchior Treffers 29,91 27,15 27,86 X X X 29,91 26,34
    13 Jordy Hui...in t Veld 14,74 19,94 18,92 19,94 16,59


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    9 Melchior Treffers 9,58 9,40 8,73 9,58 9,71


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Melchior Treffers 34,83 33,53 33,72 30,53 34,55 29,73 34,83 34,41


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Tigo Mesie 5,30 5,20 5,25 - - 5,58 5,58 4,95
    13 Jordy Hui...in t Veld X 4,30 4,27 4,30 4,37


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    7 Julius Prop 11,75q -1.5 m/s11,55
    8 Marijn Atmodimedjo 11,80q -1.1 m/s11,81


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    6 Marijn Atmodimedjo 11,83 -2.5 m/s11,80
    7 Julius Prop 11,89 -2.5 m/s11,75


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Julius Prop 3:21,68 3:22,08
    Kai Muijsers DNS 3:36,38
    Sep de Jong DNS 3:08,14


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Sep de Jong 13,35Q +0.3 m/s13,52
    10 Mika Naber 15,63 +0.3 m/s15,44
    14 Marijn Atmodimedjo 16,14 -0.7 m/s16,05
    17 Kai Muijsers 17,36 -0.7 m/s17,86


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    2 Sep de Jong 13,19 -2.0 m/s13,35


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AC Tion Jongens D AC TION - JJD 4 43,27 4
    2 AV'34 AV `34 Apeldoorn - JJD 4 45,17 3
    3 Climax Jongens D Climax - JJD 4 45,41 2
    4 Flevo Boys AV Flevo Delta - JJD 4 48,40 1


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Kjell Hulleman 7,35 7,13 7,51 7,81 6,90 7,78 7,81 8,00
    5 Sep de Jong 6,90 7,26 7,49 7,27 - - 7,49 7,54


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Kjell Hulleman 29,52 28,25 33,39 31,10 X 31,36 33,39 29,25
    12 Mika Naber 20,23 X 21,97 21,97 23,25


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Marijn Atmodimedjo 4,22 4,17 4,15 4,13 X 2,84 4,22 4,12
    8 Mika Naber 3,70 3,98 4,10 3,98 3,74 3,91 4,10 4,41
    11 Kai Muijsers 3,77 3,88 X 3,88 3,69
    13 Kjell Hulleman 3,87 3,68 3,68 3,87 3,98
    Julius Prop NM 3,70


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    7 Emma Beekman 16,94 16,94 18,03 - - - 18,03 18,28


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Emma Beekman 10,04 9,48 9,89 9,90 10,10 10,33 10,33 10,40


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    5 Emma Beekman X 20,61 21,28 20,42 20,45 X 21,28 20,61


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Isa van Puffelen 3:23,11 3:26,38


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Anna van Lohuizen 18,12 X 20,05 25,03 18,70 X 25,03 20,42


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Anna van Lohuizen 9,81 9,13 9,10 9,42 8,67 9,62 9,81 9,67


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Anna van Lohuizen 17,39 20,82 23,30 22,65 20,43 19,35 23,30 21,44


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56ResOBP
    6 Isa van Puffelen XO O - XXX 1,35 1,45


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Isa van Puffelen 4,37 X X X X 4,51 4,51 -0.4 m/s4,28