Vereniging 'AC TION' op 'Open Gelders Overijssels Kampioenschap'

Prijzen

Floris Smink
  • Jongens Junior C - Discus - 40,49
Floris Smink
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,04
Yannick Ebbing
  • Jongens Junior D - 80m - 11,30
Yannick Ebbing
  • Jongens Junior D - 80m_f - 11,15
Rens Gosselink
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,89
Mirek Harwig
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,88
Marik Bredenoord
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,79
Mirek Harwig
  • Jongens Junior D - Ver - 5,07
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,04
Idilay Kaymaz
  • Meisjes Junior C - 80mH - 13,32
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 12,14
Idilay Kaymaz
  • Meisjes Junior C - 80mH_f - 13,09
Idilay Kaymaz
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,98
Kyara Bredenoord
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,14
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - Speer - 40,32
Marleen Baas
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,27
Idilay Kaymaz
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,73

Hoogtepunten

Sherryl Achterberg MJD 60m
  • 8,75
  • Mirek Harwig JJD Ver
  • 5,07
  • Rens Gosselink JJD 1000m
  • 3:16,89
  • Marleen Baas MJC Ver
  • 5,27
  • Julian Wilting JJD Ver
  • 4,24
  • Floris Smink JJC Kogel
  • 12,04
  • Joan Hardon MJD Ver
  • 4,43
  • Joan Hardon MJD Hoog
  • 1,38
  • Sherryl Achterberg MJD Ver
  • 4,36
  • Yannick Ebbing JJD 1000m
  • 3:27,53
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Milan Veenstra 2:27,61 2:31,04


    Jongens Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Milan Veenstra 54,90 55,62


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Floris Smink X 35,44 34,40 X 40,49 X 40,49 41,31
    9 Milan Veenstra X 23,54 20,31 23,54 23,38
    10 Tim ter Linde 22,62 22,04 22,16 22,62 22,74


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    2 Floris Smink X X 10,78 10,91 12,04 12,00 12,04 12,76


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Tim ter Linde 21,76 24,68 25,61 25,61 22,30


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.651.701.811.83ResOBP
    5 Artur Harwig O O XXO XXX 1,60 1,55


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Artur Harwig 3,98 3,75 4,87 4,17 3,93 4,59 4,87 4,70


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Yannick Ebbing 11,30Q -1.1 m/s12,76
    10 Jaimy Del duca 12,11 -1.1 m/s11,45
    11 Jochum Vulker 12,21 -1.1 m/s11,70


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Yannick Ebbing 11,15 -2.5 m/s11,30


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Rens Gosselink 3:16,89 3:19,68
    8 Yannick Ebbing 3:27,53 3:41,46


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    5 Rens Gosselink 14,18Q -0.7 m/s13,99
    8 Julian Wilting 15,04q -0.7 m/s14,24


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    5 Rens Gosselink 13,93 -2.0 m/s14,18
    6 Julian Wilting 14,40 -2.0 m/s15,04


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AC Tion Jongens D AC TION - JJD 4 43,27 4
    2 AV'34 AV `34 Apeldoorn - JJD 4 45,17 3
    3 Climax Jongens D Climax - JJD 4 45,41 2
    4 Flevo Boys AV Flevo Delta - JJD 4 48,40 1


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mirek Harwig 9,95 10,06 10,50 10,64 10,88 10,36 10,88 10,27
    3 Marik Bredenoord 7,86 8,59 8,79 X X 8,72 8,79 8,55
    7 Jochum Vulker 6,93 7,09 6,65 7,09 7,15 6,92 7,15 6,38


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    6 Marik Bredenoord 28,57 26,90 21,01 24,54 23,73 25,06 28,57 24,84
    13 Julian Wilting 15,65 20,83 21,52 21,52 21,04


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Mirek Harwig 5,07 4,75 4,56 3,89 4,83 4,07 5,07 4,80
    5 Julian Wilting 4,24 4,09 3,97 2,24 4,22 X 4,24 4,45
    12 Jochum Vulker 3,20 3,88 3,70 3,88 3,95


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    7 Annemarie Gosselink 2:43,43 2:40,50


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Marleen Baas 12,04Q -0.1 m/s11,98
    3 Idilay Kaymaz 13,32Q -0.1 m/s12,05
    6 Annemarie Gosselink 14,33Q -0.1 m/s14,01


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    1 Marleen Baas 12,14 -2.0 m/s12,04
    2 Idilay Kaymaz 13,09 -2.0 m/s13,32
    6 Annemarie Gosselink 14,63 -2.0 m/s14,33


    Meisjes Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Idilay Kaymaz 50,98 47,60
    6 Annemarie Gosselink 58,32 54,00


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    3 Kyara Bredenoord X 19,39 17,38 16,34 21,34 22,14 22,14 21,26


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Marleen Baas --- 12,12


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marleen Baas 40,32 39,27 35,60 X X X 40,32 29,46
    10 Kyara Bredenoord X X 14,27 14,27 22,37


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Marleen Baas 5,17 5,18 5,27 5,12 X - 5,27 -1.3 m/s4,45
    3 Idilay Kaymaz 4,61 4,73 4,69 4,68 X - 4,73 -1.7 m/s4,98


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    6 Sherryl Achterberg 8,75q -1.6 m/s8,71


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    6 Sherryl Achterberg 8,70 +0.4 m/s8,75


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Joan Hardon 10,87Q -0.7 m/s11,84


    Meisjes Junior D - 60 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    4 Joan Hardon 11,14 -1.4 m/s10,87


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    13 Sherryl Achterberg 7,39 X 7,16 7,39 8,40


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56ResOBP
    4 Joan Hardon O O O O XXX 1,38 1,40


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    6 Joan Hardon X 4,23 4,00 4,43 3,92 3,97 4,43 +0.0 m/s4,51
    7 Sherryl Achterberg 4,36 4,27 3,18 3,92 4,26 4,03 4,36 -0.1 m/s4,20