Vereniging 'PAC' op 'Open Hoeksch - Sprint, Horden & Springen'

Prijzen

Enrique van Velzen
  • Jongens Junior C - 200m - 25,12
Enrique van Velzen
  • Jongens Junior C - 300mH - 44,71
Lucas Duijmaer van Twist
  • Jongens Junior D - 80m - 11,16
Barend van de Donk
  • Jongens Junior D - 200m - 32,49
Finn Hage
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,15
Simon Dammingh
  • Jongens Pupil A - 200m - 31,15
Sanne van Beek
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:12,86
Anne Hoomoedt
  • Meisjes Junior D - 150m - 22,36
Skyler Monster
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 749 punten
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,26

Hoogtepunten

Finn Hage JJD 80mH
  • 13,15
  • Simon Dammingh JPA Ver
  • 3,85
  • Simon Dammingh JPA Hoog
  • 1,05
  • Zoë Eyra MPB Ver
  • 3,15
  • Simon Dammingh JPA 60m
  • 9,38
  • Sanne van Beek MJA 400mH
  • 1:12,86
  • Skyler Monster MPB Hoog
  • 1,05
  • Simon Dammingh JPA 200m
  • 31,15
  • Lara van den Berg MPB Ver
  • 3,13
  • Skyler Monster MPB Ver
  • 3,26
  •  

    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Mark Heiden DNS 22,73


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mark Heiden DNS ---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Enrique van Velzen 25,12 +1.1 m/s25,89


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Enrique van Velzen DNF ---


    Jongens Junior C - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Enrique van Velzen 44,71 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    3 Lucas Dui...van Twist 11,16 +0.1 m/s---
    4 Finn Hage 11,23 +0.6 m/s---


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    4 Finn Hage 20,77 +0.4 m/s---
    5 Lucas Dui...van Twist 20,88 +2.4 m/s---


    Jongens Junior D - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Barend van de Donk 32,49 -0.2 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Finn Hage 13,15 +0.7 m/s---
    5 Barend van de Donk 22,80 +0.7 m/s---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Barend van de Donk 1,20 1,40


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam HoogVerPunten totaal
    10 Simon Dammingh 1,05 3,85 867


    Jongens Pupil A - 60 meter

    # Naam Res OBP
    5 Simon Dammingh 9,38 -0.2 m/s---


    Jongens Pupil A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Simon Dammingh 31,15 +2.3 m/s---


    Meisjes Junior A - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Sanne van Beek 1:12,86 1:13,04


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Anne Hoomoedt 22,36 +1.5 m/s---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam HoogVerPunten totaal
    2 Skyler Monster 1,05 3,26 749
    5 Lara van den Berg 1,00 3,13 686
    7 Zoë Eyra 0,90 3,15 617


    Meisjes Pupil B - 40 meter

    # Naam Res OBP
    4 Skyler Monster 7,03 -0.9 m/s---
    7 Lara van den Berg 7,21 +0.3 m/s7,13
    9 Zoë Eyra 7,28 -0.1 m/s7,33


    Meisjes Pupil B - 60 meter

    # Naam Res OBP
    5 Skyler Monster 10,20 +0.7 m/s---
    9 Lara van den Berg 10,52 +0.5 m/s---
    10 Zoë Eyra 10,76 +0.5 m/s---


    Meisjes Pupil B - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Skyler Monster 13,28 +1.0 m/s---
    8 Zoë Eyra 14,02 +0.8 m/s---


    Meisjes Pupil B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Skyler Monster 17,49 -0.3 m/s---
    9 Lara van den Berg 17,84 -0.3 m/s---
    10 Zoë Eyra 18,60 -0.3 m/s---