Vereniging 'AV Hanzesport' op '3e Stedenwedstrijd CD junioren regio 18/19'

Prijzen

Tobias Silverentand
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 400m - 1:14,59

Hoogtepunten

Juliet Diederen MJC Ver
  • 4,40
  • Yorick Snelder JJD Hoog
  • 1,30
  • Stijn Westerbeek JJD Hoog
  • 1,25
  • Juliet Diederen MJC 80mH
  • 14,22
  • Sara Bloem MJC Ver
  • 4,35
  • Stijn Westerbeek JJD Speer
  • 25,39
  • Brecht van der Steen JJD Hoog
  • 1,30
  • Fabienne Lazarenko MJD Kogel
  • 8,24
  • Stijn Westerbeek JJD 1000m
  • 3:39,87
  • Sara Bloem MJC Kogel
  • 8,33
  •  

    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    12 Stijn Westerbeek JJD groep 3 3:39,87 17,27 25,39 1,25 1510 841
    18 Brecht van der Steen JJD groep 2 3:52,00 17,13 14,72 1,30 1285 0
    21 Yorick Snelder JJD groep 2 4:25,07 18,22 22,64 1,30 1229 0
    29 Simcha van Petersen JJD groep 3 3:52,88 18,13 11,02 1,15 1023 0
    38 Thijme Dunnebier JJD groep 2 4:28,68 27,82 13,12 1,05 650 0
    41 Thijn van der Zee JJD groep 2 DNS DNS DNS DNS 0 0


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 80mKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Tobias Silverentand JJD groep 2 12,63 4,74 2,62 750
    5 Sem Nijland JJD groep 2 16,40 3,95 1,60 188
    6 Stijn van Ewijk JJD groep 2 16,71 3,72 1,48 148


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tobias Silverentand JJD groep 2 1:14,59 --- 0
    5 Sem Nijland JJD groep 2 1:41,08 --- 0
    6 Stijn van Ewijk JJD groep 2 1:59,00 --- 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
    5 Sara Bloem MJC groep 2 3:47,59 14,87 16,68 8,33 4,35 1959 0
    6 Juliet Diederen MJC groep 2 3:38,03 14,22 13,89 6,73 4,40 1930 1397
    15 Lotte Winterman MJC groep 4 4:16,23 15,50 13,95 7,89 4,01 1624 0
    18 Roos van Eck MJC groep 2 3:53,50 16,47 13,88 6,72 3,79 1548 0
    22 Cristie Kaizer MJC groep 4 4:05,16 17,16 16,48 7,55 3,65 1524 0
    36 Michelle Michielsen MJC groep 4 4:21,52 19,34 10,48 4,88 3,39 981 0
    38 Norya Figueiredo MJC groep 4 4:26,37 18,84 10,58 5,61 2,81 922 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Fabienne Lazarenko MJD groep 2 3:58,96 11,54 16,05 8,24 3,72 1767 1538
    10 Lente Bolt MJD groep 2 3:42,38 13,07 12,01 6,72 3,46 1483 406
    12 Nikki Verschueren MJD groep 2 4:10,62 12,39 11,78 7,01 3,70 1461 338
    20 Yasmine van Rossum MJD groep 2 DNS 13,54 15,89 6,52 3,41 1106 0
    23 Lieve de Heer MJD groep 4 4:53,20 13,91 9,56 6,86 3,43 1058 572
    27 Tara Wiskamp MJD groep 4 4:08,67 DNS 14,20 5,44 2,97 947 190
    34 Maud Menkveld MJD groep 4 4:33,12 DNS 10,65 4,87 2,48 626 0
    35 Anne Wolbrink MJD groep 4 DNS 22,74 13,11 5,54 DNS 442 0
    36 Milou Elzinga MJD groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    36 Nynke Stefess MJD groep 2 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 80mKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Loreen Nienhuis MJD groep 2 14,14 4,87 2,43 552
    7 Arwen Hovenier MJD groep 2 22,66 3,40 1,07 122


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Loreen Nienhuis MJD groep 2 1:47,67 --- 0
    7 Arwen Hovenier MJD groep 2 2:33,80 --- 0