Vereniging 'AV Daventria 1906' op '3e Stedenwedstrijd CD junioren regio 18/19'

Prijzen

Matthijs Klaasboer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1986 punten
  • 1500 meter   5:01,1
  • 100 meter horden   19,6
  • Speerwerpen   23,78
  • Hoogspringen   1,45
Kees Hulman
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1916 punten
  • 1000 meter   3:32,5
  • 80 meter horden (76cm)   14,9
  • Speerwerpen 400 gram   27,56
  • Hoogspringen   1,45

Hoogtepunten

Matthijs Klaasboer JJC 1500m
  • 5:01,04
  • Cindy Hofstede MJC Ver
  • 4,30
  • Matthijs Klaasboer JJC Hoog
  • 1,45
  • Evy Smit MJC Ver
  • 4,35
  • Thijs van Brouwershaven JJC 1500m
  • 5:19,52
  • Rixt ter Woord MJC Ver
  • 4,25
  • Evy Smit MJC 80mH
  • 13,98
  • Thijs van Brouwershaven JJC 100mH
  • 17,09
  • Kees Hulman JJD Hoog
  • 1,45
  • Lisa van Baalen MJC Ver
  • 4,32
  •  

    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 1500m100mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    3 Matthijs Klaasboer JJC groep 4 5:01,04 19,58 23,78 1,45 1986 1986
    9 Thijs van ...wershaven JJC groep 2 5:19,52 17,09 32,72 DNS 1628 1628
    10 Niels Groenhuizen JJC groep 2 5:40,66 20,00 16,69 1,25 1508 0
    14 Daan Caenen JJC groep 2 DNS 19,75 24,24 1,30 1239 0
    20 Ingmar van Noort JJC groep 4 DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JJC groep 1 (4x100m) - JJC 0 --- 0
    1 JJC groep 2 (4x100m) - JJC 0 --- 0
    1 JJC groep 3 (4x100m) - JJC 0 --- 0
    1 JJC groep 4 (4x100m) - JJC 2 --- 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    2 Kees Hulman JJD groep 1 3:32,48 14,86 27,56 1,45 1916 1459
    16 Jules Schaapman JJD groep 4 3:36,32 16,95 16,29 1,25 1380 0
    19 Bart Gestel JJD groep 4 3:31,29 18,23 18,52 1,10 1271 0
    24 Joachim Kooij JJD groep 4 3:32,64 15,75 DNS 1,15 1159 0
    27 Daen Bonthuis JJD groep 4 DNF 16,06 20,34 1,20 1041 0
    32 Floris Verbruggen JJD groep 4 4:41,45 18,18 17,79 1,20 1006 0
    33 Kees Kok JJD groep 4 4:36,53 17,11 12,94 1,20 979 0


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Lisa van Baalen MJC groep 4 3:38,92 14,24 15,62 7,26 4,32 1974 892
    8 Evy Smit MJC groep 4 4:00,56 13,98 16,54 6,68 4,35 1876 978
    17 Cindy Hofstede MJC groep 2 3:45,74 DNF 18,24 8,20 4,30 1571 273
    23 Rixt ter Woord MJC groep 2 DNS 16,20 16,02 8,66 4,25 1465 456
    40 Mette Klein Baltink MJC groep 4 DNS 16,46 15,25 DNS 3,36 797 0
    42 Sylvana van Thoor MJC groep 4 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusKogelVerPunten totaalTeam punten
    8 Lione van der Horst MJD groep 3 3:53,28 12,29 9,45 6,91 3,78 1503 347
    19 Meike Zoethout MJD groep 3 3:54,98 DNS 13,46 6,39 3,60 1180 0
    36 Willemijn Tijs MJD groep 3 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0