Vereniging 'AV Groene Ster' op 'Athletics Champs Pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 9,4 1600,00 10,9 18,50 36,00 3,65 453 453
Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 1250,00 11,1 12,00 20,50 3,10 334 291
Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 11,6 1400,00 13,7 15,50 16,00 2,85 240 140
Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 11,2 1125,00 13,9 12,50 14,00 2,55 188 0
Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 10,1 1425,00 12,1 14,50 20,50 3,05 354 354
Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 1175,00 12,1 17,00 31,50 3,10 379 344


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 9 2:34,1 451
2 Team 08 (Team-est) - JPA2 7 2:41,4 372
2 Team 09 (Team-est) Spado - MPA1 11 2:42,3 417
4 Team 05 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:43,1 354
5 Team 03 (Team-est) DJA - JPA2 8 2:53,7 254
6 Team 01 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 13 3:01,5 190
7 Team 04 (Team-est) THOR - JPA2 9 3:04,2 169
8 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 675,00 3,40 9,00 0,85 1,95 191 102
Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 825,00 3,30 14,00 0,85 2,05 213 99
Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 850,00 2,10 7,00 0,75 1,90 196 68
Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 700,00 4,20 10,00 0,90 2,40 243 212
Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 700,00 4,50 13,50 0,95 2,35 196 174
Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 675,00 1,60 8,00 0,70 1,60 99 0
Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 800,00 4,20 7,00 0,90 2,30 188 171
Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 1000,00 6,10 27,00 1,10 3,05 366 366
Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 750,00 2,70 9,00 0,75 1,90 223 166
Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 875,00 3,50 13,00 0,90 2,95 262 262
Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 750,00 2,60 8,00 0,80 2,05 204 97
Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 750,00 3,40 11,50 0,85 2,20 228 188
Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 800,00 2,80 8,00 0,75 1,70 196 56
Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Pendel) ARV Achilles - JPB 10 1:14,5 365
1 Team 15 (Pendel) THOR - MPB 5 1:14,7 399
3 Team 19 (Pendel) Spado - JPB 10 1:16,3 339
4 Team 16 (Pendel) ARV Achilles - JPC 11 1:23,8 288
4 Team 21 (Pendel) Spado - MPC 7 1:25,6 305
6 Team 20 (Pendel) - JPB 10 1:28,8 182
6 Team 24 (Pendel) DJA - MPC 6 1:31,7 213
8 Team 17 (Pendel) THOR - MPC 11 1:34,6 174
9 Team 23 (Pendel) AV Groene Ster - JPC 11 1:36,9 125


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) Spado - JPB 10 2:56,5 380
2 Team 13 (Team-est) ARV Achilles - JPB 10 2:58,3 366
2 Team 24 (Team-est) DJA - MPC 6 2:59,1 504
4 Team 15 (Team-est) THOR - MPB 5 3:04,4 352
4 Team 21 (Team-est) Spado - MPC 7 3:05,4 438
6 Team 17 (Team-est) THOR - MPC 11 3:11,9 374
7 Team 16 (Team-est) ARV Achilles - JPC 11 3:12,8 313
8 Team 23 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 11 3:14,1 303
9 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:18,6 223