Vereniging 'ARV Achilles' op 'Athletics Champs Pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anouk Taks MPA2 Team 01 9,9 1150,00 11,0 15,50 19,00 2,50 327 259
Bart Broos JPA1 Team 01 10,6 1075,00 12,3 12,00 13,00 2,45 206 0
Cas Keetels JPA1 Team 01 10,8 1300,00 12,0 12,00 18,50 2,80 255 41
David Hultermans JPA2 Team 01 11,6 1250,00 13,7 9,50 12,00 2,50 173 0
Emy Voesenek MPA1 Team 01 11,4 1250,00 12,5 15,50 17,00 2,85 280 191
Indy Brinkman MPA1 Team 01 9,8 1350,00 11,1 17,00 16,50 2,80 356 356
Iris Verrest MPA2 Team 01 12,5 950,00 14,7 13,50 12,50 2,20 159 50
Lieke Lips MPA1 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Luuk Holleman JPA2 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mark Franken JPA1 Team 01 11,9 1325,00 14,4 9,50 14,00 2,65 179 45
Naomi Kocken MPA2 Team 01 10,4 1125,00 10,7 12,50 10,00 3,00 283 237
Sarah Touw MPA2 Team 01 9,5 1425,00 10,7 10,00 15,50 3,40 364 295
Yara Prinsen MPA1 Team 01 10,7 1325,00 12,2 12,50 16,50 2,65 285 240


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 9 2:34,1 451
2 Team 08 (Team-est) - JPA2 7 2:41,4 372
2 Team 09 (Team-est) Spado - MPA1 11 2:42,3 417
4 Team 05 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:43,1 354
5 Team 03 (Team-est) DJA - JPA2 8 2:53,7 254
6 Team 01 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 13 3:01,5 190
7 Team 04 (Team-est) THOR - JPA2 9 3:04,2 169
8 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Auke Korving JPB Team 13 1000,00 4,00 14,50 1,00 2,95 266 182
Bryan van der Hoek JPB Team 13 825,00 3,90 15,00 0,90 2,40 207 49
Daan van der Sanden JPMini Team 16 825,00 3,60 16,50 0,80 2,25 307 307
Elize Bogers MPB Team 13 1000,00 5,00 20,50 1,00 2,95 336 336
Emy van Es MPMini Team 16 775,00 3,00 9,00 0,75 2,00 240 101
Eva Lips MPB Team 13 925,00 5,40 18,00 1,00 2,90 313 313
Ileyke Kilic MPB Team 13 875,00 4,40 11,50 1,00 3,00 262 225
Isabel Kocken MPC Team 16 900,00 3,30 9,00 0,80 2,95 266 142
Jesse Hultermans JPB Team 13 850,00 4,00 14,00 0,95 2,20 206 0
Joshua de Bree JPC Team 16 875,00 3,70 13,00 0,75 2,45 224 82
Koen van Paradijs JPC Team 16 100,00 2,60 8,50 0,65 1,85 95 0
Liz Broks MPB Team 13 1000,00 5,00 15,50 0,95 3,20 314 314
Lott Roovers MPB Team 13 800,00 3,60 14,00 0,85 2,10 198 49
Lucas Touw JPMini Team 16 825,00 2,30 6,50 0,70 2,10 190 62
Mees Keetels JPC Team 16 825,00 3,70 13,50 0,75 2,50 219 95
Micah van Beek JPC Team 16 900,00 3,90 16,50 0,90 2,10 259 230
Nathan van... Westende JPC Team 16 850,00 2,50 12,50 0,80 2,40 203 0
Pien Lips MPC Team 16 850,00 3,30 12,50 0,90 2,45 271 172
Ruben Bouwmeester JPC Team 16 925,00 4,30 20,50 0,90 2,45 305 263
Tom van Gurp JPB Team 13 900,00 4,20 12,00 0,95 2,70 225 0
Vincent van der Star JPB Team 13 875,00 5,30 13,00 0,95 2,90 246 55


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Pendel) ARV Achilles - JPB 10 1:14,5 365
1 Team 15 (Pendel) THOR - MPB 5 1:14,7 399
3 Team 19 (Pendel) Spado - JPB 10 1:16,3 339
4 Team 16 (Pendel) ARV Achilles - JPC 11 1:23,8 288
4 Team 21 (Pendel) Spado - MPC 7 1:25,6 305
6 Team 20 (Pendel) - JPB 10 1:28,8 182
6 Team 24 (Pendel) DJA - MPC 6 1:31,7 213
8 Team 17 (Pendel) THOR - MPC 11 1:34,6 174
9 Team 23 (Pendel) AV Groene Ster - JPC 11 1:36,9 125


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) Spado - JPB 10 2:56,5 380
2 Team 13 (Team-est) ARV Achilles - JPB 10 2:58,3 366
2 Team 24 (Team-est) DJA - MPC 6 2:59,1 504
4 Team 15 (Team-est) THOR - MPB 5 3:04,4 352
4 Team 21 (Team-est) Spado - MPC 7 3:05,4 438
6 Team 17 (Team-est) THOR - MPC 11 3:11,9 374
7 Team 16 (Team-est) ARV Achilles - JPC 11 3:12,8 313
8 Team 23 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 11 3:14,1 303
9 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:18,6 223