Vereniging 'AV Sprint' op 'AV SPRINT Breda | Avondwedstrijd'

Prijzen

Albert van der Mee
  • IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Discus - 33,15
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100m - 17,41
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200m - 31,32
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400m - 1:02,74
Rene de Bruijn
  • IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discus - 18,97
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100m - 17,39
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200m - 30,33
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400m - 59,22
Jelen Franjic
  • Jongens Junior A - 100m - 11,77
David Thommassen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,92
David Thommassen
  • Jongens Junior A - 200m - 23,94
Sjoerd Pastoor
  • Jongens Junior B - 100m - 11,73
Lars Mackenbach
  • Jongens Junior B - 100m - 12,06
Menno van den Broek
  • Jongens Junior B - 100m - 12,81
Lars Mackenbach
  • Jongens Junior B - 200m - 24,15
Pepijn van Gils
  • Jongens Junior B - 200m - 26,56
Sjoerd Pastoor
  • Jongens Junior B - Ver - 6,30
Ties van Beek
  • Jongens Junior C - 100m - 12,16
Gianni Brunken
  • Jongens Junior C - 100m - 12,46
Mark Smolders
  • Jongens Junior C - 200m - 27,90
Pepijn Roels
  • Jongens Junior C - 1500m - 5:21,55
Mark Smolders
  • Jongens Junior C - Ver - 4,63
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - 80m - 10,69
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D - 80m - 11,90
Merijn Coenen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,17
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - Ver - 4,59
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - Ver - 4,52
Merijn Coenen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,96
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - 100m - 12,05
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - 200m - 23,93
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - Ver - 6,25
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - Ver - 5,93
Ingrid van Kranen
  • IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discus - 21,25
Sira Lambregts
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discus - 14,42
Luna Jansen
  • IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100m - 23,23
Luna Jansen
  • IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200m - 42,70
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,61
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,56
Luna Bernhard
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,65
Hanneke Verheesen
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,97
Silke Vonk
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,49
Tessa Smits
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,56
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,14
Bijou Leto
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,22
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,62
Mikki Lips
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,60
Bijou Leto
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,53
Nahila Tebonou
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,65
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,25
Judith de Rond
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,57
Judith de Rond
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:01,65

Hoogtepunten

Daantje Janssens MJD Ver
  • 4,25
  • Jimmy Marcera JJD Ver
  • 4,59
  • Germain Hoek Msen 100m
  • 12,07
  • Dyamo Hoek JJD Ver
  • 4,52
  • Daantje Janssens MJD 60m
  • 8,77
  • Lois Drent MJD 60m
  • 9,37
  • Steff van de Poel Msen 100m
  • 12,05
  • Jimmy Marcera JJD 80m
  • 10,69
  • Juul de Reijdt MJD 60m
  • 9,23
  • Nahila Tebonou MJD 60m
  • 8,65
  •  

    IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Albert van der Mee AV Sprint 33,15 ---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Bart Pijs AV Sprint 17,41 -1.9 m/s---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Bart Pijs AV Sprint 31,32 -0.3 m/s---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    2 Bart Pijs AV Sprint 1:02,74 1:04,03


    IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Rene de Bruijn AV Sprint 18,97 20,43


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    3 Raffaele Orru AV Sprint 17,39 -1.9 m/s---


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    3 Raffaele Orru AV Sprint 30,33 -0.3 m/s---


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    3 Raffaele Orru AV Sprint 59,22 1:04,73


    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Jelen Franjic AV Sprint 11,77 -0.8 m/s11,77
    2 David Thommassen AV Sprint 11,92 -0.8 m/s11,71


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 David Thommassen AV Sprint 23,94 -0.3 m/s23,87
    Jelen Franjic AV Sprint DNS 23,58


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    David Thommassen AV Sprint DNS 54,14


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 11,73 -0.8 m/s11,80
    2 Lars Mackenbach AV Sprint 12,06 -2.0 m/s12,00
    3 Menno van den Broek AV Sprint 12,81 -2.0 m/s12,00


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Lars Mackenbach AV Sprint 24,15 -0.8 m/s24,60
    2 Pepijn van Gils AV Sprint 26,56 -1.3 m/s---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,30 -0.2 m/s6,44


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Ties van Beek AV Sprint 12,16 -0.8 m/s11,88
    3 Gianni Brunken AV Sprint 12,46 -0.6 m/s---
    5 Pepijn Roels AV Sprint 13,48 -2.7 m/s13,17
    6 Mark Smolders AV Sprint 13,83 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Mark Smolders AV Sprint 27,90 -1.3 m/s---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam 1500mOBP
    1 Pepijn Roels AV Sprint 5:21,55 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    2 Mark Smolders AV Sprint 4,63 +0.0 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    1 Jimmy Marcera AV Sprint 10,69 -1.5 m/s10,44
    2 Luuk Pelkmans AV Sprint 11,90 -1.1 m/s---
    3 Merijn Coenen AV Sprint 12,17 -1.1 m/s---
    5 Jules van Kan AV Sprint 13,15 -1.1 m/s---
    6 Tom van Es AV Sprint 13,85 -1.5 m/s---
    7 Nino van Gerwen AV Sprint 14,74 -1.5 m/s---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Jimmy Marcera AV Sprint 4,59 -0.2 m/s4,29
    2 Dyamo Hoek AV Sprint 4,52 +0.1 m/s---
    3 Merijn Coenen AV Sprint 3,96 +0.0 m/s---
    4 Tom van Es AV Sprint 2,80 +0.7 m/s---
    5 Jules van Kan AV Sprint 2,70 +0.3 m/s---
    6 Nino van Gerwen AV Sprint 2,65 +0.6 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    4 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 13,05 -2.7 m/s12,80
    Kay Schaafsma AV Sprint DNS 12,56


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    5 Adry van d...Wijngaard AV Sprint 26,92 -0.8 m/s26,22
    Kay Schaafsma AV Sprint DNS 25,64


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    3 Steff van de Poel AV Sprint 12,05 -2.0 m/s11,90
    4 Germain Hoek AV Sprint 12,07 -2.0 m/s12,08


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Niels Verheugd AV Sprint 23,93 -0.3 m/s23,11
    5 Germain Hoek AV Sprint 24,60 -0.8 m/s24,57


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Niels Verheugd AV Sprint 6,25 -1.0 m/s6,39
    2 Steff van de Poel AV Sprint 5,93 -0.9 m/s---
    Germain Hoek AV Sprint DNS ---


    IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Ingrid van Kranen AV Sprint 21,25 26,31


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discuswerpen

    # Naam DiscusOBP
    1 Sira Lambregts AV Sprint 14,42 ---


    IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    1 Luna Jansen AV Sprint 23,23 -0.8 m/s---


    IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Luna Jansen AV Sprint 42,70 -1.4 m/s---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Zoë Meyer AV Sprint 12,61 -1.7 m/s12,30


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Zoë Meyer AV Sprint 25,56 -0.8 m/s25,30
    4 Pleun Hutten AV Sprint 27,11 -0.5 m/s26,03


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam 100m OBP
    2 Luna Bernhard AV Sprint 13,65 -0.6 m/s---
    3 Hanneke Verheesen AV Sprint 13,97 -0.5 m/s14,13
    4 Lara Schortemeijer AV Sprint 14,20 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    1 Silke Vonk AV Sprint 26,49 -0.8 m/s26,10
    4 Hanneke Verheesen AV Sprint 29,20 -1.3 m/s---
    6 Jinke Prinsen AV Sprint 29,74 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    2 Tessa Smits AV Sprint 4,56 +0.0 m/s4,63
    5 Lara Schortemeijer AV Sprint 3,98 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam 80m OBP
    2 Daan de Reijdt AV Sprint 11,14 -1.5 m/s11,08
    3 Bijou Leto AV Sprint 11,22 -1.1 m/s---
    7 Milou van der Lichte AV Sprint 11,87 -1.1 m/s---
    9 Brecht Rekkers AV Sprint 12,25 -1.1 m/s---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Daan de Reijdt AV Sprint 4,62 -0.1 m/s4,70
    2 Mikki Lips AV Sprint 4,60 +0.0 m/s---
    3 Bijou Leto AV Sprint 4,53 +0.4 m/s---
    8 Brecht Rekkers AV Sprint 3,90 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam 60m OBP
    1 Nahila Tebonou AV Sprint 8,65 -0.7 m/s---
    4 Daantje Janssens AV Sprint 8,77 -0.5 m/s---
    7 Juul de Reijdt AV Sprint 9,23 -0.7 m/s9,40
    8 Lois Drent AV Sprint 9,37 -0.5 m/s---
    9 Yara van der Heijden AV Sprint 9,45 -0.5 m/s---
    10 Lotte van Ham AV Sprint 9,65 -0.7 m/s9,40
    11 Luna Faas AV Sprint 9,66 -0.7 m/s---
    12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 9,73 -0.7 m/s9,72
    13 Joss Ruedisueli AV Sprint 9,83 -0.7 m/s---
    14 Juul Lammers AV Sprint 9,98 -0.7 m/s---
    15 Aimee Rynart AV Sprint 10,08 -0.7 m/s---
    16 Ylva den Heijer AV Sprint 10,09 -0.7 m/s---
    17 Florine Rouw AV Sprint 10,19 -0.7 m/s---
    18 Noa Heeren AV Sprint 10,59 -0.5 m/s---
    19 Pien Heddes AV Sprint 10,70 -0.5 m/s---
    20 Sofie Krijnen AV Sprint 11,16 -0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Ver OBP
    1 Daantje Janssens AV Sprint 4,25 m/s---
    4 Lois Drent AV Sprint 4,10 m/s---
    6 Lotte van Ham AV Sprint 4,01 +0.0 m/s3,81
    7 Juul de Reijdt AV Sprint 3,97 m/s3,98
    8 Marije Huijbregtse AV Sprint 3,92 m/s---
    9 Sarah Buijs AV Sprint 3,80 m/s---
    10 Joss Ruedisueli AV Sprint 3,71 m/s---
    11 Ylva den Heijer AV Sprint 3,60 m/s---
    12 Aimee Rynart AV Sprint 3,53 m/s---
    13 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 3,33 m/s---
    14 Juul Lammers AV Sprint 3,05 m/s---
    15 Noa Heeren AV Sprint 2,95 m/s---
    16 Sofie Krijnen AV Sprint 2,90 m/s---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam 200m OBP
    2 Judith de Rond AV Sprint 27,57 -0.8 m/s28,00


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam 400mOBP
    1 Judith de Rond AV Sprint 1:01,65 1:01,27