Vereniging 'AV Sprint' op 'AV SPRINT Breda | Avondwedstrijd'

Prijzen

Albert van der Mee
  • IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Discus - 33,15
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100m - 17,41
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200m - 31,32
Bart Pijs
  • IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400m - 1:02,74
Rene de Bruijn
  • IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discus - 18,97
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100m - 17,39
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200m - 30,33
Raffaele Orru
  • IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400m - 59,22
Jelen Franjic
  • Jongens Junior A - 100m - 11,77
David Thommassen
  • Jongens Junior A - 100m - 11,92
David Thommassen
  • Jongens Junior A - 200m - 23,94
Sjoerd Pastoor
  • Jongens Junior B - 100m - 11,73
Lars Mackenbach
  • Jongens Junior B - 100m - 12,06
Menno van den Broek
  • Jongens Junior B - 100m - 12,81
Lars Mackenbach
  • Jongens Junior B - 200m - 24,15
Pepijn van Gils
  • Jongens Junior B - 200m - 26,56
Sjoerd Pastoor
  • Jongens Junior B - Ver - 6,30
Ties van Beek
  • Jongens Junior C - 100m - 12,16
Gianni Brunken
  • Jongens Junior C - 100m - 12,46
Mark Smolders
  • Jongens Junior C - 200m - 27,90
Pepijn Roels
  • Jongens Junior C - 1500m - 5:21,55
Mark Smolders
  • Jongens Junior C - Ver - 4,63
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - 80m - 10,69
Luuk Pelkmans
  • Jongens Junior D - 80m - 11,90
Merijn Coenen
  • Jongens Junior D - 80m - 12,17
Jimmy Marcera
  • Jongens Junior D - Ver - 4,59
Dyamo Hoek
  • Jongens Junior D - Ver - 4,52
Merijn Coenen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,96
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - 100m - 12,05
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - 200m - 23,93
Niels Verheugd
  • Senioren mannen - Ver - 6,25
Steff van de Poel
  • Senioren mannen - Ver - 5,93
Ingrid van Kranen
  • IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discus - 21,25
Sira Lambregts
  • IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discus - 14,42
Luna Jansen
  • IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100m - 23,23
Luna Jansen
  • IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200m - 42,70
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,61
Zoë Meyer
  • Meisjes Junior A - 200m - 25,56
Luna Bernhard
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,65
Hanneke Verheesen
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,97
Silke Vonk
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,49
Tessa Smits
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,56
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,14
Bijou Leto
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,22
Daan de Reijdt
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,62
Mikki Lips
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,60
Bijou Leto
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,53
Nahila Tebonou
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,65
Daantje Janssens
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,25
Judith de Rond
  • Senioren vrouwen - 200m - 27,57
Judith de Rond
  • Senioren vrouwen - 400m - 1:01,65

Hoogtepunten

Steff van de Poel Msen 100m
  • 12,05
  • Jimmy Marcera JJD Ver
  • 4,59
  • Nahila Tebonou MJD 60m
  • 8,65
  • Daantje Janssens MJD Ver
  • 4,25
  • Lois Drent MJD 60m
  • 9,37
  • Daantje Janssens MJD 60m
  • 8,77
  • Jimmy Marcera JJD 80m
  • 10,69
  • Juul de Reijdt MJD 60m
  • 9,23
  • Dyamo Hoek JJD Ver
  • 4,52
  • Germain Hoek Msen 100m
  • 12,07
  •  

    IPC 12 Mannen Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Albert van der Mee X 33,15 X X 33,15 ---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Bart Pijs 17,41 -1.9 m/s---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Bart Pijs 31,32 -0.3 m/s---


    IPC 34 Mannen Lichamelijk Beperkt - 400 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bart Pijs 1:02,74 1:04,03


    IPC 35 Mannen Lichamelijk Beperkt - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Rene de Bruijn 18,21 18,72 18,97 17,77 18,97 20,43


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Raffaele Orru 17,39 -1.9 m/s---


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 200 meter

    # Naam Res OBP
    3 Raffaele Orru 30,33 -0.3 m/s---


    IPC 54 Mannen Ruggenmerg Letsel - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Raffaele Orru 59,22 1:04,73


    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jelen Franjic 11,77 -0.8 m/s11,77
    2 David Thommassen 11,92 -0.8 m/s11,71


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 David Thommassen 23,94 -0.3 m/s23,87
    Jelen Franjic DNS 23,58


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    David Thommassen DNS 54,14


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sjoerd Pastoor 11,73 -0.8 m/s11,80
    2 Lars Mackenbach 12,06 -2.0 m/s12,00
    3 Menno van den Broek 12,81 -2.0 m/s12,00


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lars Mackenbach 24,15 -0.8 m/s24,60
    2 Pepijn van Gils 26,56 -1.3 m/s---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Sjoerd Pastoor X 6,11 X 6,30 6,30 -0.2 m/s6,44


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ties van Beek 12,16 -0.8 m/s11,88
    3 Gianni Brunken 12,46 -0.6 m/s---
    5 Pepijn Roels 13,48 -2.7 m/s13,17
    6 Mark Smolders 13,83 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Mark Smolders 27,90 -1.3 m/s---


    Jongens Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Pepijn Roels 5:21,55 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    2 Mark Smolders 4,49 4,49 4,56 4,63 4,63 +0.0 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jimmy Marcera 10,69 -1.5 m/s10,44
    2 Luuk Pelkmans 11,90 -1.1 m/s---
    3 Merijn Coenen 12,17 -1.1 m/s---
    5 Jules van Kan 13,15 -1.1 m/s---
    6 Tom van Es 13,85 -1.5 m/s---
    7 Nino van Gerwen 14,74 -1.5 m/s---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Jimmy Marcera 4,29 4,56 4,41 4,59 4,59 -0.2 m/s4,29
    2 Dyamo Hoek 4,36 4,33 4,44 4,52 4,52 +0.1 m/s---
    3 Merijn Coenen 3,96 3,91 3,94 3,83 3,96 +0.0 m/s---
    4 Tom van Es 2,78 2,60 2,54 2,80 2,80 +0.7 m/s---
    5 Jules van Kan 2,58 2,25 1,99 2,70 2,70 +0.3 m/s---
    6 Nino van Gerwen 2,46 X 2,65 2,37 2,65 +0.6 m/s---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Adry van d...Wijngaard 13,05 -2.7 m/s12,80
    Kay Schaafsma DNS 12,56


    Masters mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Adry van d...Wijngaard 26,92 -0.8 m/s26,22
    Kay Schaafsma DNS 25,64


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    3 Steff van de Poel 12,05 -2.0 m/s11,90
    4 Germain Hoek 12,07 -2.0 m/s12,08


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Niels Verheugd 23,93 -0.3 m/s23,11
    5 Germain Hoek 24,60 -0.8 m/s24,57


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Niels Verheugd 6,04 6,25 6,12 6,05 6,25 -1.0 m/s6,39
    2 Steff van de Poel 5,93 X X 5,64 5,93 -0.9 m/s---
    Germain Hoek - - - - DNS ---


    IPC 11 Vrouwen Visueel Beperkt - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Ingrid van Kranen X X 21,25 21,24 21,25 26,31


    IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Sira Lambregts X 13,36 14,42 13,38 14,42 ---


    IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luna Jansen 23,23 -0.8 m/s---


    IPC 33 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Luna Jansen 42,70 -1.4 m/s---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Zoë Meyer 12,61 -1.7 m/s12,30


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Meyer 25,56 -0.8 m/s25,30
    4 Pleun Hutten 27,11 -0.5 m/s26,03


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Luna Bernhard 13,65 -0.6 m/s---
    3 Hanneke Verheesen 13,97 -0.5 m/s14,13
    4 Lara Schortemeijer 14,20 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Silke Vonk 26,49 -0.8 m/s26,10
    4 Hanneke Verheesen 29,20 -1.3 m/s---
    6 Jinke Prinsen 29,74 +0.2 m/s---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    2 Tessa Smits 4,19 X 4,56 4,32 4,56 +0.0 m/s4,63
    5 Lara Schortemeijer 3,98 3,88 2,94 3,94 3,98 +0.6 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Daan de Reijdt 11,14 -1.5 m/s11,08
    3 Bijou Leto 11,22 -1.1 m/s---
    7 Milou van der Lichte 11,87 -1.1 m/s---
    9 Brecht Rekkers 12,25 -1.1 m/s---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Daan de Reijdt X 4,55 4,61 4,62 4,62 -0.1 m/s4,70
    2 Mikki Lips 4,37 4,27 4,44 4,60 4,60 +0.0 m/s---
    3 Bijou Leto 4,31 4,48 4,53 4,29 4,53 +0.4 m/s---
    8 Brecht Rekkers 3,90 3,52 3,83 3,76 3,90 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Nahila Tebonou 8,65 -0.7 m/s---
    4 Daantje Janssens 8,77 -0.5 m/s---
    7 Juul de Reijdt 9,23 -0.7 m/s9,40
    8 Lois Drent 9,37 -0.5 m/s---
    9 Yara van der Heijden 9,45 -0.5 m/s---
    10 Lotte van Ham 9,65 -0.7 m/s9,40
    11 Luna Faas 9,66 -0.7 m/s---
    12 Angel-Lynn van Vugt 9,73 -0.7 m/s9,72
    13 Joss Ruedisueli 9,83 -0.7 m/s---
    14 Juul Lammers 9,98 -0.7 m/s---
    15 Aimee Rynart 10,08 -0.7 m/s---
    16 Ylva den Heijer 10,09 -0.7 m/s---
    17 Florine Rouw 10,19 -0.7 m/s---
    18 Noa Heeren 10,59 -0.5 m/s---
    19 Pien Heddes 10,70 -0.5 m/s---
    20 Sofie Krijnen 11,16 -0.5 m/s---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Daantje Janssens 4,10 4,25 3,92 3,93 4,25 ---
    4 Lois Drent 3,97 3,91 4,10 4,06 4,10 ---
    6 Lotte van Ham 4,01 3,86 3,68 3,56 4,01 +0.0 m/s3,81
    7 Juul de Reijdt 3,81 3,88 3,97 3,75 3,97 3,98
    8 Marije Huijbregtse 3,92 3,20 3,14 3,32 3,92 ---
    9 Sarah Buijs 3,66 3,80 3,67 3,48 3,80 ---
    10 Joss Ruedisueli 3,68 3,71 3,46 X 3,71 ---
    11 Ylva den Heijer 3,50 3,60 3,44 3,47 3,60 ---
    12 Aimee Rynart 3,53 3,40 X 3,36 3,53 ---
    13 Angel-Lynn van Vugt 3,33 3,00 2,25 3,22 3,33 ---
    14 Juul Lammers 2,96 2,58 3,05 2,93 3,05 ---
    15 Noa Heeren 2,95 2,79 2,67 2,84 2,95 ---
    16 Sofie Krijnen 2,58 2,90 2,46 2,53 2,90 ---


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Judith de Rond 27,57 -0.8 m/s28,00


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Judith de Rond 1:01,65 1:01,27