Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Pupillen competitiewedstrijd'

Prijzen

Bam Papavoine
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1239 punten
  • 60 meter   9,7
  • Balwerpen   26,63
  • Hoogspringen   0,95
Jeepe Daas
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:53,82
Bam Papavoine
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:55,24
Youri Schneider
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1532 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,37
  • Verspringen   3,79
Lars Dekkers
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:33,54
Nassim el Kasmioui
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:52,06
Mano Al
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1282 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   21,08
  • Verspringen   3,22
Bram Stapel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1268 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   25,45
  • Verspringen   3,40
Jens Jegen
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:54,52
Stijn de Boer
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1111 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   24,00
  • Verspringen   3,03
Stijn de Boer
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:16,10
Kyan Swart
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:26,00
Wout Overwater
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 981 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   17,52
  • Verspringen   2,94
Mees Olie
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,14
Collin Veraart
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:27,86
Janet de Leeuw
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:15,36
Britt Kerklingh
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:56,47
Lara van Vuuren
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 4:08,46
Britt Molenaar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1206 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   18,55
  • Verspringen   3,38
Fenna van Wijk
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:43,29
Britt Molenaar
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:44,00
Tess de Weger
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:46,55
Isis de Lange
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1027 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   14,72
  • Verspringen   3,00
Zoe Pletinckx
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 600 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   8,08
  • Verspringen   2,13
Fleur van der Zee
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 579 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   9,12
  • Verspringen   2,03
Julia Boekhout
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 539 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   6,01
  • Verspringen   2,19
Julia Boekhout
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:31,41
Zoe Pletinckx
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:40,20

Hoogtepunten

Mano Al JPB 40m
  • 6,84
  • Tara Grootes MPA1 60m
  • 9,71
  • Tess de Weger MPB 40m
  • 7,07
  • Lars Dekkers JPA2 60m
  • 9,67
  • Lars Dekkers JPA2 1000m
  • 3:33,54
  • Elin Bosschieter MPA1 60m
  • 9,76
  • Fenna van Wijk MPB 40m
  • 7,01
  • Britt Kerklingh MPA2 60m
  • 9,67
  • Youri Schneider JPA2 60m
  • 9,44
  • Kai Boldewijn JPA1 60m
  • 9,41
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
    3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 9,68 26,63 0,95 1239 0
    4 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 9,41 20,81 0,95 1209 0
    5 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 9,84 20,07 1,05 1200 0
    7 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 10,84 14,85 1,20 1088 0
    9 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 9,91 14,67 1,00 1071 0
    12 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 10,50 17,86 1,00 1033 0
    13 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 10,78 21,96 0,95 1017 0
    14 Jens Offenberg Estafette ...am 2 JPA1 11,23 20,61 1,05 1015
    15 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 10,95 20,24 1,00 1008 0
    17 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 10,45 15,78 0,90 936 0
    18 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 11,53 22,66 0,95 934 0
    19 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 11,33 17,99 0,90 855 0
    20 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 11,29 15,49 0,90 821 0
    21 Koen van de Beek Estafette ...am 3 JPA1 12,19 14,27 0,80 628


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jeepe Daas Estafette ...am 3 JPA1 3:53,82 --- 0
    3 Bam Papavoine Estafette ...am 1 JPA1 3:55,24 --- 0
    5 Ivar Kalf Estafette ...am 1 JPA1 4:00,78 --- 0
    8 Jens Offenberg Estafette ...am 1 JPA1 4:05,65 --- 0
    9 Bodey van Oosten Estafette ...am 2 JPA1 4:05,80 --- 0
    10 Kasper Zweers Estafette ...am 2 JPA1 4:14,26 --- 0
    11 Gillion va...den Bosch Estafette ...am 1 JPA1 4:16,66 --- 0
    12 Koen van de Beek Estafette ...am 1 JPA1 4:17,82 --- 0
    13 Bjorn Schneider Estafette ...am 3 JPA1 4:21,68 --- 0
    15 Brent Wehnes Estafette ...am 3 JPA1 4:30,22 --- 0
    16 Kai Boldewijn Estafette ...am 1 JPA1 4:30,29 --- 0
    17 Joey Wempe Estafette ...am 2 JPA1 4:34,73 --- 0
    19 Thomas van Toledo Estafette ...am 3 JPA1 4:58,94 --- 0
    20 Thijs Overwater Estafette ...am 2 JPA1 5:03,68 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 37,84 535
    2 DEM JPA1 team 1 (4x60m) DEM - JPA1 4 37,95 530
    3 Estafette team 2 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 42,87 351
    4 Estafette team 3 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 43,18 341
    5 DEM JPA1 team 2 (4x60m) DEM - JPA1 4 43,23 339


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 9,44 7,37 3,79 1532 0
    7 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 9,67 5,78 3,42 1324 0
    9 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 10,39 6,23 3,14 1186 0
    10 Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 10,39 7,11 2,82 1174 0
    11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 10,60 5,02 3,28 1108 0
    13 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 11,13 5,49 3,04 1022 0
    14 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 10,10 4,22 2,34 935 0
    16 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 11,48 4,51 2,36 777 0
    17 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 2 JPA2 12,16 4,48 2,68 764
    18 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 11,95 4,24 2,65 762 0
    19 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 12,21 3,62 2,62 682 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lars Dekkers Estafette ...am 1 JPA2 3:33,54 --- 0
    3 Nassim el Kasmioui Estafette ...am 1 JPA2 3:52,06 --- 0
    5 Youri Schneider Estafette ...am 1 JPA2 4:07,05 --- 0
    7 Mike van Nunen Estafette ...am 1 JPA2 4:22,62 --- 0
    8 Chris van Deudekom Estafette ...am 3 JPA2 4:24,76 --- 0
    10 Sjoerd Nijdam Estafette ...am 3 JPA2 4:40,16 --- 0
    11 Luka Bloemendal Estafette ...am 2 JPA2 4:48,56 --- 0
    12 Sem van der Weide Estafette ...am 2 JPA2 4:51,24 --- 0
    13 Jitse de Leu Estafette ...am 2 JPA2 4:52,42 --- 0
    14 Gijs Hartog Estafette ...am 3 JPA2 4:55,07 --- 0
    Kaan Altintas Estafette ...am 2 JPA2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JPA2 team 1 (4x60m) DEM - JPA2 5 37,68 541
    2 Estafette team 1 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 39,48 470
    3 Estafette team 2 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 42,42 366
    4 Estafette team 3 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 2 DNS 0
    4 Team 1 Suomi JA2 (4x60m) AV Suomi - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Mano Al Estafette team 1 JPB 6,84 21,08 3,22 1282 0
    2 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 7,34 25,45 3,40 1268 0
    5 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 7,38 19,88 3,46 1198 0
    6 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 7,17 20,81 3,17 1196 0
    8 Dex Kay Estafette team 3 JPB 7,52 20,61 3,04 1096 0
    10 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 7,33 13,60 2,94 1007 0
    12 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 7,62 19,78 2,51 959 0
    13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 7,20 13,89 2,49 948 0
    17 Dennis Slager Estafette team 1 JPB 8,54 13,22 2,63 728
    19 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 8,65 18,25 2,14 694 0
    21 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 8,68 7,42 2,45 557 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jens Jegen Estafette team 1 JPB 3:54,52 --- 0
    5 Thijs Radder Estafette team 1 JPB 4:05,72 --- 0
    6 Dex Kay Estafette team 3 JPB 4:07,61 --- 0
    7 Bram Stapel Estafette team 2 JPB 4:15,37 --- 0
    8 Storm Rietdijk Estafette team 2 JPB 4:17,22 --- 0
    9 Gijs van den Hoek Estafette team 2 JPB 4:18,05 --- 0
    13 Kay Blank Estafette team 1 JPB 4:43,13 --- 0
    14 Tomas de Ruijter Estafette team 3 JPB 4:51,24 --- 0
    16 Mano Al Estafette team 1 JPB 5:03,85 --- 0
    17 Djael van Eerde Estafette team 3 JPB 5:10,71 --- 0
    19 Dennis Slager Estafette team 3 JPB 5:54,26 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 4 27,16 558
    2 DEM JPB team 1 (4x40m) DEM - JPB 4 27,24 553
    2 Estafette team 2 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 27,24 553
    4 DEM JPB team 2 (4x40m) DEM - JPB 5 30,82 378
    5 Estafette team 3 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 7,67 24,00 3,03 1111 0
    10 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 7,73 11,07 2,86 868
    14 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 7,89 11,49 2,51 778 0
    15 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 7,99 11,59 2,53 766 0
    17 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 8,85 16,14 2,05 616 0
    18 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 8,42 14,15 1,70 576 0
    19 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 8,05 3,65 2,30 527 0
    21 Pepijn Top Estafette team 2 JPC 8,96 DNS DNS 213 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Stijn de Boer Estafette team 1 JPC 2:16,10 --- 0
    3 Kyan Swart Estafette team 1 JPC 2:26,00 --- 0
    7 Kris Jacobs Estafette team 1 JPC 2:31,40 --- 0
    9 Aiden Maij Estafette team 2 JPC 2:35,50 --- 0
    10 Jordy Bottelier Estafette team 2 JPC 2:39,70 --- 0
    11 Ruben Tjipjes Estafette team 1 JPC 2:40,10 --- 0
    16 Twan van der Zee Estafette team 1 JPC 2:59,50 --- 0
    Pepijn Top Estafette team 2 JPC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JPC team 1 (4x40m) DEM - JPC 4 29,20 452
    2 DEM JPC team 2 (4x40m) DEM - JPC 4 30,64 386
    3 Estafette team 1 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 4 31,39 354
    4 Estafette team 2 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 3 34,75 228
    5 DEM JPC team 3 (4x40m) DEM - JPC 4 DQ 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 7,79 17,52 2,94 981 0
    4 Mees Olie Estafette team 2 JPM 8,13 19,14 2,75 909
    6 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 8,65 17,20 2,61 773 0
    7 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 8,44 16,70 2,47 768 0
    9 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 8,53 16,76 2,43 748 0
    10 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 8,92 10,69 2,53 608 0
    13 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 9,63 10,03 2,52 504 0
    14 Nils Boll Estafette team 2 JPM 9,52 11,04 2,29 491 0
    15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 9,36 10,34 1,99 436 0
    18 Sverre Eijpe Estafette team 1 JPM 13,09 5,06 1,50 55


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mees Olie Estafette team 1 JPM 2:24,14 --- 0
    2 Collin Veraart Estafette team 1 JPM 2:27,86 --- 0
    8 Wout Overwater Estafette team 2 JPM 2:43,87 --- 0
    9 Jasper van Hattum Estafette team 1 JPM 2:44,32 --- 0
    11 Chris Renooij Estafette team 1 JPM 2:46,14 --- 0
    12 Luc Swagerman Estafette team 2 JPM 2:51,37 --- 0
    13 Dylan Wempe Estafette team 2 JPM 2:52,13 --- 0
    15 Kylian Tjeerds Estafette team 1 JPM 3:03,68 --- 0
    16 Nils Boll Estafette team 2 JPM 3:04,60 --- 0
    Sverre Eijpe Estafette team 2 JPM DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JMINI team 1 (4x40m) DEM - JPMini 4 30,67 385
    2 Estafette team 2 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,76 262
    3 Estafette team 1 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,79 261
    4 DEM JMINI team 2 (4x40m) DEM - JPMini 4 34,43 239


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
    4 Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 9,76 13,46 1,00 1074 0
    5 Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 10,48 17,64 1,05 1070 0
    6 Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 10,64 22,78 0,95 1047 0
    7 Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 9,71 10,92 1,00 1036 0
    9 Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 10,81 10,46 0,95 831 0
    11 Janet de Leeuw Estafette ...am 2 MPA1 11,00 14,61 0,75 733
    12 Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 12,88 13,73 1,00 697 0
    13 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 12,13 17,24 0,80 681 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Janet de Leeuw Estafette ...am 2 MPA1 4:15,36 --- 0
    6 Janiek van Tilborg Estafette ...am 2 MPA1 4:53,65 --- 0
    Elin Bosschieter Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0
    Mayla Veraart Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
    Mies Boon Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0
    Nadine van Hattum Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
    Suzette Berkhout Estafette ...am 2 MPA1 DNS --- 0
    Tara Grootes Estafette ...am 1 MPA1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPA1 team 1 (4x60m) DEM - MPA1 5 38,58 455
    2 Estafette team 1 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 3 41,26 405
    3 Estafette team 2 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 4 43,82 321


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    4 Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 9,85 6,01 3,87 1400 0
    6 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 9,67 5,24 3,60 1325 0
    7 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 10,17 7,27 3,36 1323 0
    8 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 10,22 5,55 3,56 1253 0
    10 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 10,13 5,56 3,45 1244 0
    11 Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 10,82 6,82 3,15 1165 0
    12 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 10,20 4,62 3,34 1149 0
    13 James Rozema Estafette ...am 1 MPA2 10,74 5,23 3,25 1097
    14 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 10,48 4,73 2,96 1041 0
    16 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 11,07 4,97 2,70 926 0
    17 Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 10,93 3,18 2,82 833 0
    18 Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 12,19 4,21 2,74 753 0
    19 Jayda de Coninck Estafette ...am 3 MPA2 11,99 4,65 1,70 598


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Britt Kerklingh Estafette ...am 1 MPA2 3:56,47 --- 0
    3 Lara van Vuuren Estafette ...am 1 MPA2 4:08,46 --- 0
    4 Kiamy Jonker Estafette ...am 2 MPA2 4:11,73 --- 0
    7 Babette Bosse Estafette ...am 2 MPA2 4:21,52 --- 0
    8 Mireille Ketel Estafette ...am 1 MPA2 4:30,32 --- 0
    9 Maud Duppen Estafette ...am 2 MPA2 4:34,68 --- 0
    11 Aimee Grasboer Estafette ...am 3 MPA2 4:38,10 --- 0
    12 James Rozema Estafette ...am 3 MPA2 4:45,94 --- 0
    Anisa Bahtiri Estafette ...am 3 MPA2 DNS --- 0
    Eva de Reus Estafette ...am 2 MPA2 DNS --- 0
    Jayda de Coninck Estafette ...am 2 MPA2 DNS --- 0
    Julie Rupprecht Estafette ...am 1 MPA2 DNS --- 0
    Nadine Pels Estafette ...am 3 MPA2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPA2 team 1 (4x60m) DEM - MPA2 5 36,02 614
    2 Estafette team 1 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 37,70 490
    3 Estafette team 2 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 39,81 457
    4 Estafette team 3 MPA2 (4x60m) - MPA2 2 42,13 375


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 7,17 18,55 3,38 1206 0
    4 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 7,01 13,73 3,06 1100 0
    6 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 7,07 14,54 2,81 1050 0
    7 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 7,75 14,66 3,02 959 0
    10 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 7,83 14,69 2,74 890
    11 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 7,94 16,61 2,55 864 0
    12 Florine Renooij Estafette team 2 MPB 8,09 14,85 2,79 859
    14 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 8,07 10,44 2,83 791 0
    16 Julia Speur Estafette team 2 MPB 8,03 11,30 2,31 711
    17 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 8,09 9,63 2,49 704 0
    20 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 9,10 7,49 2,00 411 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenna van Wijk Estafette team 1 MPB 3:43,29 --- 0
    2 Britt Molenaar Estafette team 1 MPB 3:44,00 --- 0
    3 Tess de Weger Estafette team 1 MPB 3:46,55 --- 0
    5 Florine Renooij Estafette team 1 MPB 4:19,70 --- 0
    8 Emma Ketel Estafette team 2 MPB 4:28,14 --- 0
    9 Kailin van der Vlugt Estafette team 2 MPB 4:33,28 --- 0
    11 Ise van Taanom Estafette team 1 MPB 4:40,50 --- 0
    13 Sophie Oversteegen Estafette team 2 MPB 4:56,09 --- 0
    15 Danique Nooij Estafette team 2 MPB 5:00,44 --- 0
    16 Eva van der Weide Estafette team 2 MPB 5:10,20 --- 0
    Julia Speur Estafette team 2 MPB DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 26,92 571
    2 DEM MPB team 1 (4x40m) DEM - MPB 4 27,55 537
    3 Estafette team 2 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 30,75 381
    4 DEM MPB team 2 (4x40m) DEM - MPB 4 31,83 336


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 14,72 3,00 1027 0
    5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 15,06 2,70 938 0
    7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 14,84 2,68 842 0
    9 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 11,69 2,53 805 0
    11 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 15,42 2,47 751 0
    12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 12,16 2,48 750
    14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 9,33 2,42 716 0
    15 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 10,09 2,19 606 0
    17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 12,29 2,24 565 0
    18 Joella de Boer Estafette team 2 MPC 8,77 9,01 2,06 501


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2:29,33 --- 0
    5 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2:33,22 --- 0
    7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2:39,23 --- 0
    8 Berber Land Estafette team 2 MPC 2:39,52 --- 0
    9 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 2:39,94 --- 0
    10 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2:40,55 --- 0
    11 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2:42,16 --- 0
    12 Felice Bosse Estafette team 1 MPC 2:44,03 --- 0
    14 Joella de Boer Estafette team 1 MPC 2:50,66 --- 0
    17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 3:10,42 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPC team 1 (4x40m) DEM - MPC 4 29,12 456
    2 Estafette team 1 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 30,37 398
    3 DEM MPC team 2 (4x40m) DEM - MPC 5 31,43 353
    4 Estafette team 2 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 31,79 338


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 8,08 8,08 2,13 600 0
    2 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 8,23 9,12 2,03 579 0
    3 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 8,23 6,01 2,19 539 0
    5 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 8,50 5,58 2,11 470 0
    8 Meike van Tilborg Estafette team 1 MMP 9,41 7,88 2,25 431


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Boekhout Estafette team 1 MMP 2:31,41 --- 0
    2 Zoe Pletinckx Estafette team 1 MMP 2:40,20 --- 0
    4 Meike van Tilborg Estafette team 1 MMP 2:48,45 --- 0
    5 Amela Bahtiri Estafette team 1 MMP 2:49,45 --- 0
    6 Fleur van der Zee Estafette team 1 MMP 2:52,52 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 MMP (4x40m) AV Lycurgus - MPMini 4 33,20 283
    2 DEM MPMINI team 1 (4x40m) DEM - MPMini 5 38,15 123