Vereniging 'DEM' op 'Pupillen competitiewedstrijd'

Prijzen

Sam van Ooijen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1458 punten
  • 60 meter   10,0
  • Balwerpen   29,78
  • Hoogspringen   1,25
Wouter Janssen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1383 punten
  • 60 meter   10,0
  • Balwerpen   32,78
  • Hoogspringen   1,10
Kimi Smid
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:52,28
Niek Vellema
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1435 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,14
  • Verspringen   3,70
Gijs Baneman
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:31,09
Jasper van Ginkel
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1244 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   19,13
  • Verspringen   3,17
Jasper van Ginkel
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:02,85
Guus Hoekstra
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1267 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   30,46
  • Verspringen   3,13
Stef Brasser
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1087 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   18,59
  • Verspringen   2,86
Guus Hoekstra
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:14,70
Rylan Stins
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1057 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   24,01
  • Verspringen   2,88
Remco van Ginkel
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 912 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   14,92
  • Verspringen   2,63
Joep Hoekstra
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:28,16
Melissa Markwat
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1240 punten
  • 60 meter   10,0
  • Balwerpen   18,71
  • Hoogspringen   1,15
Nova Karijoredjo
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1217 punten
  • 60 meter   10,2
  • Balwerpen   24,45
  • Hoogspringen   1,05
Maura Kes
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1105 punten
  • 60 meter   10,1
  • Balwerpen   15,50
  • Hoogspringen   1,05
Maura Kes
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:07,25
Anne Kuijer
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:20,14
Sienna Smit
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1620 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,40
  • Verspringen   4,34
Fiene Rosendaal
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1486 punten
  • 60 meter   9,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,63
  • Verspringen   4,08
Britt de Graaf
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1454 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,07
  • Verspringen   3,86
Britt de Graaf
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:32,70
Lincy van Reeuwijk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1213 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   17,88
  • Verspringen   3,50
Bobby-Jean Twaalfhoven
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1110 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   14,59
  • Verspringen   3,20
Lea Rosic
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1049 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   13,61
  • Verspringen   3,07
Ceylin Sarikaya
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1026 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   16,28
  • Verspringen   2,84
Lea Rosic
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:26,24
Novi Pekel
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:27,34
Ceylin Sarikaya
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:28,99
Lotte de Graaf
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:47,34

Hoogtepunten

Koen Zonneveld JPB 40m
  • 7,02
  • Britt de Graaf MPA2 1000m
  • 3:32,70
  • Mik Commandeur JPA2 60m
  • 9,62
  • Sienna Smit MPA2 Ver
  • 4,34
  • Sienna Smit MPA2 60m
  • 9,24
  • Jasper van Ginkel JPB 40m
  • 6,84
  • Niek Vellema JPA2 60m
  • 9,48
  • Gijs Baneman JPA2 1000m
  • 3:31,09
  • Britt de Graaf MPA2 60m
  • 9,53
  • Fiene Rosendaal MPA2 60m
  • 9,44
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
    1 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 9,92 29,78 1,25 1458 0
    2 Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 9,91 32,78 1,10 1383 0
    6 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 10,27 21,92 1,10 1198 0
    8 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 10,20 20,14 0,95 1073 0
    10 Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 10,60 20,04 1,00 1051 0
    11 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 10,18 15,77 1,00 1047 0
    16 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 10,72 16,07 1,00 976 0
    22 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 12,56 14,14 0,80 589 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kimi Smid DEM JPA1 team 2 3:52,28 --- 0
    4 Tijl Janssen DEM JPA1 team 2 3:58,42 --- 0
    6 Hugo Kuil DEM JPA1 team 1 4:02,84 --- 0
    7 Kas Commandeur DEM JPA1 team 1 4:03,31 --- 0
    14 Sam van Ooijen DEM JPA1 team 1 4:23,96 --- 0
    18 Merijn Oosterwal DEM JPA1 team 2 4:41,19 --- 0
    Wouter Janssen DEM JPA1 team 1 DNS --- 0
    Jelle de Heer DEM JPA1 team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 37,84 535
    2 DEM JPA1 team 1 (4x60m) DEM - JPA1 4 37,95 530
    3 Estafette team 2 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 42,87 351
    4 Estafette team 3 JPA1 (4x60m) AV Lycurgus - JPA1 4 43,18 341
    5 DEM JPA1 team 2 (4x60m) DEM - JPA1 4 43,23 339


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    2 Niek Vellema DEM JPA2 team 1 9,48 6,14 3,70 1435 0
    4 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 9,62 6,69 3,49 1403 0
    5 Alex de Best DEM JPA2 team 1 9,97 6,39 3,51 1333 0
    6 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 9,78 6,06 3,44 1329 0
    15 Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 11,85 4,96 2,57 808 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Gijs Baneman DEM JPA2 team 1 3:31,09 --- 0
    6 Mik Commandeur DEM JPA2 team 1 4:11,24 --- 0
    Niek Vellema DEM JPA2 team 1 DNS --- 0
    Alex de Best DEM JPA2 team 1 DNS --- 0
    Luc Hekkens DEM JPA2 team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JPA2 team 1 (4x60m) DEM - JPA2 5 37,68 541
    2 Estafette team 1 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 39,48 470
    3 Estafette team 2 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 4 42,42 366
    4 Estafette team 3 JPA2 (4x60m) AV Lycurgus - JPA2 2 DNS 0
    4 Team 1 Suomi JA2 (4x60m) AV Suomi - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 6,84 19,13 3,17 1244 0
    7 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 7,02 16,70 3,10 1154 0
    9 Bink Liefting DEM JPB team 2 7,47 20,14 2,94 1079 0
    11 Boet Duin DEM JPB team 1 7,64 18,30 2,69 971 0
    14 Thijs Koopman DEM JPB team 1 7,61 12,47 2,53 850 0
    15 Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 8,34 17,35 2,42 784 0
    16 Thomas de Boo DEM JPB team 2 7,91 16,64 2,08 775 0
    18 Jens Klepper DEM JPB team 2 8,58 15,01 2,43 712 0
    20 Liam Brink DEM JPB team 2 8,96 13,37 2,38 622 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jasper van Ginkel DEM JPB team 1 4:02,85 --- 0
    4 Koen Zonneveld DEM JPB team 1 4:03,42 --- 0
    10 Thijs Koopman DEM JPB team 1 4:30,31 --- 0
    11 Thomas de Boo DEM JPB team 2 4:36,79 --- 0
    12 Bink Liefting DEM JPB team 2 4:39,94 --- 0
    15 Jens Klepper DEM JPB team 2 5:01,05 --- 0
    18 Liam Brink DEM JPB team 2 5:45,25 --- 0
    Boet Duin DEM JPB team 1 DNF --- 0
    Cas van Opzeeland DEM JPB team 2 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 4 27,16 558
    2 DEM JPB team 1 (4x40m) DEM - JPB 4 27,24 553
    2 Estafette team 2 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 27,24 553
    4 DEM JPB team 2 (4x40m) DEM - JPB 5 30,82 378
    5 Estafette team 3 JPB (4x40m) AV Lycurgus - JPB 3 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 7,37 30,46 3,13 1267 0
    3 Stef Brasser DEM JPC team 1 7,24 18,59 2,86 1087 0
    4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 7,57 18,12 2,91 1025 0
    5 Paul Hekkens DEM JPC team 2 8,05 25,45 2,78 1013 0
    6 Duuk Doesburg DEM JPC team 1 7,27 14,98 2,60 974 0
    7 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 1 7,48 21,54 2,12 933
    8 Felix Kuil DEM JPC team 2 7,47 13,01 2,60 900 0
    9 Mats Waal DEM JPC team 2 7,92 13,83 2,79 870 0
    11 Lars Potma DEM JPC team 2 7,86 11,48 2,78 837 0
    12 Vince Mevissen DEM JPC team 3 8,01 11,63 2,81 820 0
    13 Valerio Brink DEM JPC team 3 8,11 12,67 2,62 783 0
    16 Jim Borsje DEM JPC team 3 8,36 9,46 2,47 653 0
    20 Christian Caddeo DEM JPC team 3 8,83 8,02 2,23 505 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Guus Hoekstra DEM JPC team 1 2:14,70 --- 0
    4 Tijs van Etten DEM JPC team 1 2:27,70 --- 0
    5 Felix Kuil DEM JPC team 2 2:29,90 --- 0
    6 Vince Mevissen DEM JPC team 3 2:30,70 --- 0
    8 Mats Waal DEM JPC team 2 2:31,80 --- 0
    12 Mohammed ...dirahmaan DEM JPC team 2 2:40,40 --- 0
    13 Jim Borsje DEM JPC team 3 2:45,40 --- 0
    14 Lars Potma DEM JPC team 2 2:47,00 --- 0
    15 Paul Hekkens DEM JPC team 2 2:48,40 --- 0
    17 Stef Brasser DEM JPC team 1 3:08,50 --- 0
    Duuk Doesburg DEM JPC team 1 DNS --- 0
    Christian Caddeo DEM JPC team 3 DNS --- 0
    Valerio Brink DEM JPC team 3 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JPC team 1 (4x40m) DEM - JPC 4 29,20 452
    2 DEM JPC team 2 (4x40m) DEM - JPC 4 30,64 386
    3 Estafette team 1 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 4 31,39 354
    4 Estafette team 2 JPC (4x40m) AV Lycurgus - JPC 3 34,75 228
    5 DEM JPC team 3 (4x40m) DEM - JPC 4 DQ 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Rylan Stins DEM JMINI team 1 7,80 24,01 2,88 1057 0
    3 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 7,61 14,92 2,63 912 0
    5 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 8,17 16,68 2,60 837 0
    8 Jaro Koper DEM JMINI team 1 8,44 14,27 2,62 759 0
    11 Stein Woudt DEM JMINI team 2 8,57 9,57 2,32 594 0
    12 Roy Bakker DEM JMINI team 2 8,67 9,65 2,36 588 0
    16 Luke de Jong DEM JMINI team 2 9,34 10,37 1,86 413 0
    17 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 9,80 3,60 1,60 147 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Joep Hoekstra DEM JMINI team 1 2:28,16 --- 0
    4 Remco van Ginkel DEM JMINI team 1 2:31,01 --- 0
    5 Jaro Koper DEM JMINI team 1 2:31,21 --- 0
    6 Stein Woudt DEM JMINI team 2 2:34,68 --- 0
    7 Rylan Stins DEM JMINI team 1 2:43,57 --- 0
    10 Roy Bakker DEM JMINI team 2 2:44,54 --- 0
    14 Stijn van Etten DEM JMINI team 2 3:01,20 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM JMINI team 1 (4x40m) DEM - JPMini 4 30,67 385
    2 Estafette team 2 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,76 262
    3 Estafette team 1 JPM (4x40m) AV Lycurgus - JPMini 4 33,79 261
    4 DEM JMINI team 2 (4x40m) DEM - JPMini 4 34,43 239


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaalTeam punten
    1 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 9,93 18,71 1,15 1240 0
    2 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 10,11 24,45 1,05 1217 0
    3 Maura Kes DEM MPA1 team 1 10,01 15,50 1,05 1105 0
    8 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 10,37 19,17 0,90 998 0
    10 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 11,48 12,22 0,90 743 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Maura Kes DEM MPA1 team 1 4:07,25 --- 0
    3 Anne Kuijer DEM MPA1 team 1 4:20,14 --- 0
    4 Melissa Markwat DEM MPA1 team 1 4:21,68 --- 0
    5 Nova Karijoredjo DEM MPA1 team 1 4:46,70 --- 0
    7 Sterre Ursem DEM MPA1 team 1 5:02,44 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPA1 team 1 (4x60m) DEM - MPA1 5 38,58 455
    2 Estafette team 1 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 3 41,26 405
    3 Estafette team 2 MPA1 (4x60m) AV Lycurgus - MPA1 4 43,82 321


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Sienna Smit DEM MPA2 team 1 9,24 6,40 4,34 1620 0
    2 Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 9,44 5,63 4,08 1486 0
    3 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 9,53 6,07 3,86 1454 0
    5 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 9,88 6,06 3,60 1345 0
    15 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 10,43 4,14 3,13 1039 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Britt de Graaf DEM MPA2 team 1 3:32,70 --- 0
    5 Lisa Molenaar DEM MPA2 team 1 4:12,92 --- 0
    6 Luna Blaauw DEM MPA2 team 1 4:18,13 --- 0
    Sienna Smit DEM MPA2 team 1 DNS --- 0
    Fiene Rosendaal DEM MPA2 team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPA2 team 1 (4x60m) DEM - MPA2 5 36,02 614
    2 Estafette team 1 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 37,70 490
    3 Estafette team 2 MPA2 (4x60m) AV Lycurgus - MPA2 4 39,81 457
    4 Estafette team 3 MPA2 (4x60m) - MPA2 2 42,13 375


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 7,20 17,88 3,50 1213 0
    3 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 7,16 14,59 3,20 1110 0
    5 Marije Poelman DEM MPB team 1 7,50 17,52 3,15 1077 0
    8 Lara Kievoet DEM MPB team 2 7,55 12,04 2,92 931 0
    9 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 7,70 11,31 3,09 925 0
    13 Jet Blaauw DEM MPB team 1 7,63 11,78 2,53 833 0
    18 Liz Meijland DEM MPB team 2 9,22 10,84 2,30 526 0
    19 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 9,01 8,05 2,08 451 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Marije Poelman DEM MPB team 1 4:18,84 --- 0
    6 Bobby-Jean...aalfhoven DEM MPB team 1 4:22,34 --- 0
    7 Lara Kievoet DEM MPB team 2 4:23,37 --- 0
    10 Jet Blaauw DEM MPB team 1 4:38,38 --- 0
    12 Mara van der Hulst DEM MPB team 2 4:43,80 --- 0
    17 Fleur Lexmond DEM MPB team 2 5:25,10 --- 0
    18 Liz Meijland DEM MPB team 2 5:46,00 --- 0
    Lincy van Reeuwijk DEM MPB team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 26,92 571
    2 DEM MPB team 1 (4x40m) DEM - MPB 4 27,55 537
    3 Estafette team 2 MPB (4x40m) AV Lycurgus - MPB 4 30,75 381
    4 DEM MPB team 2 (4x40m) DEM - MPB 4 31,83 336


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 13,61 3,07 1049 0
    3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 16,28 2,84 1026 0
    4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 18,30 2,59 967 0
    6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 14,12 2,64 858 0
    8 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 14,03 2,64 837 0
    10 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 14,95 2,52 770 0
    13 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 9,58 2,59 739 0
    16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 9,75 2,32 588 0
    19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 6,06 2,18 416 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 2:26,24 --- 0
    2 Novi Pekel DEM MPC team 2 2:27,34 --- 0
    3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2:28,99 --- 0
    6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2:35,75 --- 0
    13 Sofia Kes DEM MPC team 2 2:48,70 --- 0
    15 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2:58,67 --- 0
    16 Juna Lama DEM MPC team 2 3:08,70 --- 0
    18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 3:10,97 --- 0
    19 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 3:28,03 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPC team 1 (4x40m) DEM - MPC 4 29,12 456
    2 Estafette team 1 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 30,37 398
    3 DEM MPC team 2 (4x40m) DEM - MPC 5 31,43 353
    4 Estafette team 2 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 31,79 338


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    4 Silke Potma DEM MPMINI team 1 8,25 4,49 2,32 520 0
    6 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 8,80 9,15 1,90 468 0
    7 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 8,38 7,96 1,62 447 0
    9 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 9,01 4,51 2,26 398 0
    11 Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 9,48 DNS DNS 146 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Lotte de Graaf DEM MPMINI team 1 2:47,34 --- 0
    7 Roza Verlaat DEM MPMINI team 1 2:53,24 --- 0
    8 Stephanie Ligthart DEM MPMINI team 1 2:55,59 --- 0
    9 Silke Potma DEM MPMINI team 1 2:58,76 --- 0
    Saffanah Loukili DEM MPMINI team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Estafette team 1 MMP (4x40m) AV Lycurgus - MPMini 4 33,20 283
    2 DEM MPMINI team 1 (4x40m) DEM - MPMini 5 38,15 123