Vereniging 'Avantri' op 'Trainingspakken wedstrijd'

Prijzen

Bart van der Born
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1113 punten
  • 1000 meter   DNS
  • 110 meter horden   19,0
  • Discuswerpen   21,12
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,96
Daan Bakker
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1250 punten
  • 1000 meter   DNS
  • 110 meter horden   21,9
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   5,42
Joeri Verlegh
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2011 punten
  • 1000 meter   3:19,0
  • 100 meter horden   18,2
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   4,22
Max Oortwijn
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1754 punten
  • 1000 meter   3:17,7
  • 100 meter horden   20,4
  • Discuswerpen   24,39
  • Speerwerpen   28,93
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Bor van den Berg
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1565 punten
  • 1000 meter   3:55,8
  • 100 meter horden   21,2
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,40
  • Verspringen   3,91
Max Halling
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1438 punten
  • 1000 meter   3:58,1
  • 80 meter horden   16,3
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   22,12
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Max Odding
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1225 punten
  • 1000 meter   4:01,2
  • 80 meter horden   15,5
  • Discuswerpen   13,62
  • Speerwerpen   23,84
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Mischa Rook
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1197 punten
  • 1000 meter   3:50,8
  • 80 meter horden   16,5
  • Discuswerpen   15,50
  • Speerwerpen   20,93
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS
Kees de Ruiter
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1671 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:55,2
  • Kogelstoten   6,30
  • Verspringen   3,46
Axel Warmenhoven
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1481 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:54,2
  • Kogelstoten   6,08
  • Verspringen   3,54
Danilo van Driest
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1454 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   4:16,0
  • Kogelstoten   5,83
  • Verspringen   3,06
Olav Burema
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1695 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:51,7
  • Kogelstoten   5,69
  • Verspringen   3,32
Laurens van Roest
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1593 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:15,1
  • Kogelstoten   6,64
  • Verspringen   3,35
Joris Vermeulen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1574 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:30,0
  • Kogelstoten   7,70
  • Verspringen   3,46
Levi de Bruijn
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1392 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   4:33,5
  • Kogelstoten   5,70
  • Hoogspringen   0,85
Tijmen van der Hek
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1246 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:49,1
  • Kogelstoten   3,45
  • Hoogspringen   1,10
Henri Vennix
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1211 punten
  • 40 meter   8,1
  • 1000 meter   4:34,2
  • Kogelstoten   4,34
  • Hoogspringen   1,00
Floris Van de Rotte
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 996 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:50,7
  • Balwerpen   13,68
  • Verspringen   2,55
Duncan Tronchet
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 754 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   3:11,9
  • Balwerpen   12,30
  • Verspringen   2,41
Ruben Speksnijder
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 656 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:57,7
  • Balwerpen   13,66
  • Verspringen   2,06
Daniek Eikelenboom
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 939 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:36,7
  • Balwerpen   11,53
  • Verspringen   2,38
Joost van de Bunt
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 811 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:42,5
  • Balwerpen   12,31
  • Verspringen   2,26
Peter de Bruin
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 495 punten
  • 40 meter   9,3
  • 600 meter   2:51,7
  • Balwerpen   9,38
  • Verspringen   1,88
Yuri de Groot
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 803 punten
  • 60 meter   10,9
  • 150 meter   25,3
  • Kogelstoten   4,92
  • Verspringen   2,53
Ronald van Nes
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 635 punten
  • 60 meter   11,8
  • 150 meter   27,4
  • Kogelstoten   5,18
  • Verspringen   2,65
Marcin Lekkerkerker
  • Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 415 punten
  • 60 meter   12,0
  • 150 meter   27,3
  • Kogelstoten   4,33
  • Verspringen   1,93
Eline Brand
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1380 punten
  • 1000 meter   3:45,4
  • 80 meter horden   16,4
  • Discuswerpen   20,75
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,84
Britt van Beek
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1364 punten
  • 1000 meter   4:13,7
  • 80 meter horden   17,4
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   23,75
  • Hoogspringen   1,35
  • Verspringen   DNS
Rowena Spelt
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1059 punten
  • 1000 meter   DNS
  • 80 meter horden   17,9
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   24,44
  • Hoogspringen   1,30
  • Verspringen   DNS
Danielle Wooning
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1559 punten
  • 1000 meter   4:11,5
  • 60 meter horden (76cm)   11,3
  • Discuswerpen   24,27
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,37
Fee Steehouwer
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 839 punten
  • 1000 meter   4:42,1
  • 60 meter horden (76cm)   14,1
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   2,89
Suze de Zeeuw
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 635 punten
  • 1000 meter   4:46,6
  • 60 meter horden (76cm)   14,9
  • Discuswerpen   DNS
  • Speerwerpen   DNS
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,58
Annabel Rem
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 762 punten
  • 60 meter   12,3
  • 1000 meter   5:41,8
  • Kogelstoten   4,66
  • Verspringen   2,44
Laura Hak
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 720 punten
  • 60 meter   11,9
  • 1000 meter   6:08,0
  • Kogelstoten   3,82
  • Verspringen   2,63
Cheyenne Lathouwers
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 788 punten
  • 60 meter   12,1
  • 1000 meter   4:56,5
  • Kogelstoten   3,38
  • Verspringen   2,34
Ninthe Hamel
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1044 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   5:24,8
  • Kogelstoten   3,11
  • Hoogspringen   0,85
Evi de Ruijter
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 983 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:32,4
  • Balwerpen   12,65
  • Verspringen   2,53
Fleur Rietveld
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 866 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:39,4
  • Balwerpen   6,72
  • Verspringen   2,25
Merel Kuijf
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 858 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:43,6
  • Balwerpen   10,59
  • Verspringen   2,53
Lana van Wijk
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 718 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:42,5
  • Balwerpen   9,92
  • Verspringen   2,30
Anouk Eikelenboom
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 212 punten
  • 40 meter   10,3
  • 600 meter   2:53,4
  • Balwerpen   5,49
  • Verspringen   1,50
Bianca Murk
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 136 punten
  • 60 meter   13,1
  • 150 meter   32,3
  • Kogelstoten   3,50
  • Verspringen   1,94
Nienke Smits
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 125 punten
  • 60 meter   13,4
  • 150 meter   37,2
  • Kogelstoten   3,44
  • Verspringen   1,75
Ingrid Krijtenburg
  • Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp - 85 punten
  • 60 meter   15,5
  • 150 meter   36,2
  • Kogelstoten   2,97
  • Verspringen   1,45
Marillion Zwijnenburg
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1761 punten
  • 1000 meter   3:51,6
  • 100 meter horden   18,9
  • Discuswerpen   28,25
  • Speerwerpen   22,10
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   DNS

Hoogtepunten

Bor van den Berg JJC Hoog
  • 1,40
  • Carolien de Pater MJA Speer
  • 30,04
  • Jeroen van Harmelen JJB Speer
  • 45,28
  • Ninthe Hamel MPB 40m
  • 7,0
  • Joeri Verlegh JJC 1000m
  • 3:19,0
  • Britt van Beek MJC Hoog
  • 1,35
  • Carolien de Pater MJA Discus
  • 31,76
  • Joeri Verlegh JJC Hoog
  • 1,40
  • Max Oortwijn JJC 1000m
  • 3:17,7
  • Marillion Zwijnenburg Vsen Discus
  • 28,25
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 1000m110mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Bart van der Born DNS 19,0 21,12 DNS DNS 4,96 1113


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 1000m110mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Daan Bakker DNS 21,9 DNS DNS 1,55 5,42 1250


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Remco Roest DNS 3:03,50


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Harmelen 28,23 27,99


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Harmelen 45,28 42,40


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Remco Roest DNS 1,60


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Remco Roest DNS 5,43


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Joeri Verlegh 3:19,0 18,2 DNS DNS 1,40 4,22 2011
    2 Max Oortwijn 3:17,7 20,4 24,39 28,93 DNS DNS 1754
    3 Bor van den Berg 3:55,8 21,2 DNS DNS 1,40 3,91 1565
    4 Branco van Driest 3:50,0 20,9 22,90 DNS DNS 3,66 1378


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Max Halling 3:58,1 16,3 DNS 22,12 1,30 DNS 1438
    2 Max Odding 4:01,2 15,5 13,62 23,84 DNS DNS 1225
    3 Mischa Rook 3:50,8 16,5 15,50 20,93 DNS DNS 1197
    4 Floris Meijvis 4:05,5 15,9 15,69 18,46 DNS DNS 1121
    5 Brian Becking 4:06,5 19,6 DNS DNS 1,05 2,90 868


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Kees de Ruiter 10,3 3:55,2 6,30 3,46 1671
    2 Axel Warmenhoven 10,0 4:54,2 6,08 3,54 1481
    3 Danilo van Driest 10,4 4:16,0 5,83 3,06 1454
    4 Berto Anker 10,7 4:50,4 5,90 3,18 1315
    5 Jelmer van...jngaarden 10,8 4:34,9 4,38 3,10 1237
    6 Robin Boogaarts 10,9 5:34,2 3,99 2,82 962
    7 Alexander Kentie 11,5 4:43,8 4,20 2,31 951
    8 Stijn Maaskant 12,5 5:04,3 3,60 2,65 805


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Olav Burema 9,8 3:51,7 5,69 3,32 1695
    2 Laurens van Roest 10,2 4:15,1 6,64 3,35 1593
    3 Joris Vermeulen 10,5 4:30,0 7,70 3,46 1574
    4 Senno Posthuma 10,8 5:01,8 7,90 3,18 1382
    5 Tim Hoogendoorn 11,7 4:47,0 4,96 2,71 1052


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Levi de Bruijn 7,0 4:33,5 5,70 0,85 1392
    2 Tijmen van der Hek 7,6 4:49,1 3,45 1,10 1246
    3 Henri Vennix 8,1 4:34,2 4,34 1,00 1211
    4 Lars Becking 8,1 4:53,4 3,07 0,70 824
    5 James Edwards 8,3 5:39,4 3,74 0,75 756
    6 Yannick Maat 8,7 5:23,4 3,21 0,80 734


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Floris Van de Rotte 7,4 2:50,7 13,68 2,55 996
    2 Duncan Tronchet 7,9 3:11,9 12,30 2,41 754
    3 Ruben Speksnijder 8,7 2:57,7 13,66 2,06 656
    4 Jasper van Rooijen 8,9 3:27,5 10,61 2,09 489


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Daniek Eikelenboom 7,8 2:36,7 11,53 2,38 939
    2 Joost van de Bunt 8,3 2:42,5 12,31 2,26 811
    3 Peter de Bruin 9,3 2:51,7 9,38 1,88 495
    4 Roan de Jong 10,2 2:48,4 6,18 1,77 321
    5 Sybren van...jngaarden 9,8 3:01,2 7,79 1,37 262
    6 Roman Kusters 10,7 3:01,2 3,55 1,21 74


    Jongens Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 60m150mKogelVerPunten totaal
    1 Yuri de Groot 10,9 25,3 4,92 2,53 803
    2 Ronald van Nes 11,8 27,4 5,18 2,65 635
    3 Marcin Lekkerkerker 12,0 27,3 4,33 1,93 415
    4 Martin van...er Graaff DNS DNS DNS DNS 0


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Arie Visser 3:16,2 3:11,80


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Rob Zwijnenburg 33,58 35,48


    Senioren mannen - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Vincent Uilenberg 3:18,1 ---


    Masters vrouwen - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Patricia de Jong 23,8 23,16


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Erika Zijderlaan 17,98 ---


    Masters vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Erika Zijderlaan 14,81 ---
    Patricia de Jong 12,78 16,52


    Masters vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Patricia de Jong 1,25 1,20


    Meisjes Junior A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Anne Visser 4:02,7 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Carolien de Pater 22,4 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Carolien de Pater 31,76 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Carolien de Pater 30,04 ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Eline Brand 3:45,4 16,4 20,75 DNS DNS 3,84 1380
    2 Britt van Beek 4:13,7 17,4 DNS 23,75 1,35 DNS 1364
    3 Rowena Spelt DNS 17,9 DNS 24,44 1,30 DNS 1059
    4 Laurene Brobbel DNS 15,3 18,19 DNS DNS DNS 632
    5 Julia Hollebrandse 6:15,4 DNS 18,37 12,88 DNS DNS 450


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Danielle Wooning 4:11,5 11,3 24,27 DNS DNS 4,37 1559
    2 Fee Steehouwer 4:42,1 14,1 DNS DNS 1,10 2,89 839
    3 Suze de Zeeuw 4:46,6 14,9 DNS DNS 1,00 2,58 635


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Annabel Rem 12,3 5:41,8 4,66 2,44 762
    2 Laura Hak 11,9 6:08,0 3,82 2,63 720


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Cheyenne Lathouwers 12,1 4:56,5 3,38 2,34 788


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Ninthe Hamel 7,0 5:24,8 3,11 0,85 1044


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Evi de Ruijter 8,0 2:32,4 12,65 2,53 983
    2 Fleur Rietveld 7,4 2:39,4 6,72 2,25 866
    3 Merel Kuijf 8,1 2:43,6 10,59 2,53 858
    4 Alimatou ...u Ke‹ta 8,5 3:26,5 8,69 2,14 514
    5 Jennifer Reijers 10,3 3:25,2 6,64 1,80 188


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Lana van Wijk 8,7 2:42,5 9,92 2,30 718
    2 Anouk Eikelenboom 10,3 2:53,4 5,49 1,50 212


    Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren - Meerkamp

    # Naam 60m150mKogelVerPunten totaal
    1 Bianca Murk 13,1 32,3 3,50 1,94 136
    2 Nienke Smits 13,4 37,2 3,44 1,75 125
    3 Ingrid Krijtenburg 15,5 36,2 2,97 1,45 85


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 1000m100mHDiscusSpeerHoogVerPunten totaal
    1 Marillion ...ijnenburg 3:51,6 18,9 28,25 22,10 DNS DNS 1761


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Jessica de Pater 18,97 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jessica de Pater 17,06 ---