Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Clubdag / Clubkampioenschappen'

Prijzen

Luuk van Cappelle
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1301 punten
  • 80 meter   12,8
  • 1000 meter   3:48,7
  • Speerwerpen   12,84
  • Hoogspringen   1,20
Jayden Bronkhorst
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1114 punten
  • 80 meter   13,0
  • 1000 meter   3:58,9
  • Speerwerpen   8,39
  • Hoogspringen   1,20
Casper van Dijk
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 784 punten
  • 80 meter   13,5
  • 1000 meter   DNS
  • Speerwerpen   12,99
  • Hoogspringen   1,10
Yannick Rolvink
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 2057 punten
  • 80 meter   12,1
  • 1000 meter   3:46,2
  • Speerwerpen   41,82
  • Hoogspringen   1,40
Frank van den Enden
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1929 punten
  • 80 meter   12,3
  • 1000 meter   3:17,9
  • Speerwerpen   28,54
  • Hoogspringen   1,30
Jasper Spruijt
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1916 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:15,1
  • Speerwerpen   21,11
  • Hoogspringen   1,30
Lars van der Kraan
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1805 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:44,0
  • Kogelstoten   5,52
  • Hoogspringen   1,20
Daniel de Ruijter
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1652 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   4:29,4
  • Kogelstoten   6,11
  • Hoogspringen   1,15
Jelle Helmig
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1624 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   4:07,0
  • Kogelstoten   6,55
  • Hoogspringen   1,00
Mick van Veen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2127 punten
  • 60 meter   9,0
  • 1000 meter   3:44,2
  • Kogelstoten   7,48
  • Hoogspringen   1,20
Kenan Türegün
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 2103 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:52,6
  • Kogelstoten   8,10
  • Hoogspringen   1,25
Nils Eerhart
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1869 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:07,8
  • Kogelstoten   8,70
  • Hoogspringen   1,15
Luuk Boutkan
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2003 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:35,3
  • Vortexwerpen   25,14
  • Verspringen   3,88
Bas van Lier
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1573 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:07,8
  • Vortexwerpen   17,68
  • Verspringen   3,41
Jelmer Jungschlager
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1554 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:58,3
  • Vortexwerpen   15,30
  • Verspringen   3,32
Drazic Rondhuis
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1912 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:06,3
  • Vortexwerpen   34,58
  • Verspringen   3,54
Daan Klijmij
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1336 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:18,0
  • Vortexwerpen   26,41
  • Verspringen   2,83
Rico Zwinkels
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1230 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:37,4
  • Vortexwerpen   20,35
  • Verspringen   3,00
Semm Plaisier
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1305 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:30,0
  • Vortexwerpen   21,47
  • Verspringen   3,02
Boy van Veen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 969 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:30,2
  • Vortexwerpen   12,99
  • Verspringen   2,53
Aaron de Vries
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 929 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:42,4
  • Vortexwerpen   15,32
  • Verspringen   2,44
Maaike Boers
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1721 punten
  • 60 meter   9,7
  • 600 meter   1:59,3
  • Kogelstoten   8,10
  • Verspringen   4,04
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1649 punten
  • 60 meter   9,6
  • 600 meter   2:00,9
  • Kogelstoten   8,85
  • Verspringen   3,50
Pien Mittertreiner
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1511 punten
  • 60 meter   10,2
  • 600 meter   2:14,6
  • Kogelstoten   10,44
  • Verspringen   3,60
Lotte Spaargaren
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 991 punten
  • 60 meter   10,5
  • 600 meter   2:39,1
  • Kogelstoten   7,52
  • Verspringen   2,82
Chaia Koch
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1109 punten
  • 60 meter   11,8
  • 1000 meter   4:38,7
  • Kogelstoten   5,42
  • Hoogspringen   0,85
Karlijn Prins
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 944 punten
  • 60 meter   11,4
  • 1000 meter   DNS
  • Kogelstoten   3,50
  • Hoogspringen   1,10
Floortje Lusthof
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2132 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:46,2
  • Kogelstoten   7,89
  • Hoogspringen   1,30
Jet van Mierlo
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2076 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:45,5
  • Kogelstoten   8,01
  • Hoogspringen   1,25
Julie Geleijnse
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1836 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:54,8
  • Kogelstoten   6,60
  • Hoogspringen   1,20
Noor van der Kruk
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1421 punten
  • 40 meter   7,7
  • 1000 meter   4:03,1
  • Vortexwerpen   15,30
  • Verspringen   3,17
Floor Hamersma
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1404 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   4:08,1
  • Vortexwerpen   11,50
  • Verspringen   3,21
Emmelie Zeelenberg
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1242 punten
  • 40 meter   7,8
  • 1000 meter   4:09,1
  • Vortexwerpen   9,86
  • Verspringen   2,99
Noa Boutkan
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1731 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:12,3
  • Vortexwerpen   27,30
  • Verspringen   3,54
Juline Hanemaaijer
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 0 punten
  • 40 meter   DNS
  • 600 meter   DNS
  • Vortexwerpen   DNS
  • Verspringen   DNS
Femke Wildenberg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 906 punten
  • 40 meter   8,3
  • 600 meter   2:42,3
  • Vortexwerpen   10,76
  • Verspringen   2,67
Rozemarijn Scholtes
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 789 punten
  • 40 meter   8,4
  • 600 meter   2:42,5
  • Vortexwerpen   7,15
  • Verspringen   2,54
Naina Valencia
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 773 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   2:55,9
  • Vortexwerpen   10,70
  • Verspringen   2,61

Hoogtepunten

Floortje Lusthof MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Jet van Mierlo MPA2 60m
  • 9,62
  • Pien Mittertreiner MJD1 Kogel
  • 10,44
  • Maurits van Scheijndel JJD2 Speer
  • 38,78
  • Yannick Rolvink JJD2 Speer
  • 41,82
  • Mick van Veen JPA2 60m
  • 9,00
  • Anne van Vliet MPA2 Kogel
  • 8,64
  • Kenan Türegün JPA2 60m
  • 9,27
  • Floortje Lusthof MPA2 60m
  • 9,44
  • Jasper Spruijt JJD2 1000m
  • 3:15,05
  •  

    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam Team 80m1000mSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Luuk van Cappelle Team Pup+D 12,77 3:48,66 12,84 1,20 1301 0
    2 Jayden Bronkhorst Team Pup+D 12,92 3:58,88 8,39 1,20 1114 0
    3 Casper van Dijk Team Pup+D 13,42 DNS 12,99 1,10 784 0
    4 Silvano Pajic Team Pup+D 14,73 DNF 10,73 1,00 522 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam Team 80m1000mSpeerHoogPunten totaalTeam punten
    1 Yannick Rolvink Team Pup+D 12,01 3:46,14 41,82 1,40 2057 0
    2 Frank van den Enden Team Pup+D 12,24 3:17,87 28,54 1,30 1929 0
    3 Jasper Spruijt Team Pup+D 11,58 3:15,05 21,11 1,30 1916 0
    4 Maurits va...cheijndel Team Pup+D 11,70 3:54,70 38,78 1,25 1900 0
    5 Michael Vratsidas Team Pup+D 11,96 3:35,55 21,21 1,15 1618 0
    6 Joshua Adriaanse Team Pup+D 12,49 3:43,25 14,76 1,10 1336 0
    7 Carl van Holsteyn Team Pup+D 13,99 4:02,21 16,04 1,25 1205 0
    8 Zen Valstar Team Pup+D 13,27 3:59,70 DNS 1,20 1014 0
    9 Daan Bladt Team Pup+D 15,11 DNS 16,71 DNS 385 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Lars van der Kraan Team Pup+D 10,23 3:43,97 5,52 1,20 1805 0
    2 Daniel de Ruijter Team Pup+D 9,87 4:29,34 6,11 1,15 1652 0
    3 Jelle Helmig Team Pup+D 10,11 4:06,94 6,55 1,00 1624 0
    4 Joe van Veen Team Pup+D 10,25 DNF 6,50 1,15 1329 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Mick van Veen Team Pup+D 9,00 3:44,18 7,48 1,20 2127 0
    2 Kenan Türegün Team Pup+D 9,27 3:52,58 8,10 1,25 2103 0
    3 Nils Eerhart Team Pup+D 9,99 4:07,77 8,70 1,15 1869 0
    4 Jip Zuiderwijk Team Pup+D 10,36 4:15,79 6,34 1,20 1685 0
    5 Niels van der Pijl Team Pup+D 10,42 4:27,29 5,94 1,25 1641 0
    6 Boaz van der Lans Team Pup+D 10,37 4:08,16 4,95 1,20 1627 0
    7 Ferenc Visee Team Pup+D 10,68 4:05,69 6,50 1,05 1583 0
    8 Jelle van Etten Team Pup+D 11,15 4:49,17 5,44 1,00 1251 0
    9 Jesse Camphens Team Pup+D 10,35 DNS 5,65 DNS 810 0
    10 Kaj Vellekoop Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40m1000mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Boutkan Team Pup+D 6,89 3:35,25 25,14 3,88 2003 0
    2 Bas van Lier Team Pup+D 7,19 4:07,77 17,68 3,41 1573 0
    3 Jelmer Jungschlager Team Pup+D 7,23 3:58,25 15,30 3,32 1554 0
    4 Tim Sta Team Pup+D 8,12 4:12,73 12,87 2,93 1205 0
    5 Mees van Schie Team Pup+D 7,73 4:43,09 14,69 2,99 1197 0
    6 Dirk Nijman Team Pup+D 8,51 4:28,31 14,85 2,67 1062 0
    7 Tom Dijkshoorn Team Pup+D 8,10 5:20,74 16,85 2,94 1042 0
    8 Taeke Schriel Team Pup+D 8,17 5:11,70 17,78 2,72 1026 0
    9 Ruben Verhagen Team Pup+D 7,98 5:23,26 14,40 2,90 1009 0
    10 Bram van Malsen Team Pup+D 9,01 4:38,57 12,07 2,48 867 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Drazic Rondhuis Team Pup+D 7,09 2:06,30 34,58 3,54 1912 0
    2 Daan Klijmij Team Pup+D 8,36 2:17,95 26,41 2,83 1336 0
    3 Rico Zwinkels Team Pup+D 7,86 2:37,39 20,35 3,00 1230 0
    4 Boris van ...n Ochtend Team Pup+D 7,99 2:27,88 19,91 2,80 1226 0
    5 Seppe Beeks Team Pup+D 7,69 2:49,63 14,88 3,02 1108 0
    6 Maurice Oosterwijk Team Pup+D 8,17 2:19,21 8,71 2,65 1045 0
    7 Jens van Ruijven Team Pup+D 8,76 2:56,74 13,07 2,61 786 0
    8 Thijmen Bom Team Pup+D 9,29 2:41,26 6,21 1,90 519 0
    9 Scott Boers Team Pup+D 9,39 3:02,12 9,41 2,03 491 0
    10 Len Hulscher Team Pup+D 9,41 DNS 6,35 2,22 389 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Semm Plaisier Team Pup+D 7,83 2:29,93 21,47 3,02 1305 0
    2 Boy van Veen Team Pup+D 8,49 2:30,17 12,99 2,53 969 0
    3 Aaron de Vries Team Pup+D 8,36 2:42,35 15,32 2,44 929 0
    4 Wessel van Zwet Team Pup+D 8,77 2:28,76 10,94 2,59 913 0
    5 Kyan Schrijver Team Pup+D 8,74 2:56,60 10,91 2,61 750 0
    6 Roemer van...er Scheer Team Pup+D 9,19 3:18,99 15,00 2,36 614 0
    7 Thomas van Velden Team Pup+D 9,17 3:01,50 7,12 1,93 451 0
    8 Cas Meijer Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Maaike Boers Team Pup+D 9,64 1:59,24 8,10 4,04 1721 0
    2 Luna Pedemonte Team Pup+D 9,56 2:00,84 8,85 3,50 1649 0
    3 Pien Mittertreiner Team Pup+D 10,19 2:14,51 10,44 3,60 1511 0
    4 Mieko Hartman Team Pup+D 9,71 2:22,26 9,03 3,41 1415 0
    5 Donja Zwinkels Team Pup+D 9,73 2:14,37 7,40 3,19 1347 0
    6 Saskia Otten Team Pup+D 10,44 2:23,53 8,16 3,48 1263 0
    7 Gina van der Hoeven Team Pup+D 10,11 2:34,20 7,14 2,46 974 0
    8 Yara Mulder Team Pup+D 11,79 2:24,93 6,56 2,82 862 0
    9 Eline Beeloo Team Pup+D 10,45 DNS 6,40 2,95 850 0
    10 Yara van der Hoeven Team Pup+D 10,87 2:38,46 5,32 2,85 807 0
    11 Zenzi Kerkdijk Team Pup+D 10,79 2:38,37 4,58 2,87 771 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mKogelVerPunten totaalTeam punten
    1 Lotte Spaargaren Team Pup+D 10,41 2:39,02 7,52 2,82 991 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Chaia Koch Team Pup+D 11,72 4:38,63 5,42 0,85 1109 0
    2 Karlijn Prins Team Pup+D 11,33 DNS 3,50 1,10 944 0


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m1000mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Floortje Lusthof Team Pup+D 9,44 3:46,11 7,89 1,30 2132 0
    2 Jet van Mierlo Team Pup+D 9,62 3:45,50 8,01 1,25 2076 0
    3 Julie Geleijnse Team Pup+D 10,09 3:54,76 6,60 1,20 1836 0
    4 Anne van Vliet Team Pup+D 10,38 4:15,06 8,64 1,20 1813 0
    5 Megan van der Ende Team Pup+D 10,25 4:14,27 7,18 1,20 1756 0
    6 Iris Ruigrok Team Pup+D 10,71 4:10,59 5,05 1,15 1539 0
    7 Chayenne Kroos Team Pup+D 11,01 4:36,93 5,73 1,10 1403 0
    8 Amy van Velden Team Pup+D 10,88 4:54,39 5,88 1,00 1297 0
    9 Lisa Hoogenraad Team Pup+D 11,76 4:18,16 3,97 1,00 1191 0
    10 Zus Lane Team Pup+D 11,48 4:50,28 4,55 1,05 1184 0
    11 Amna Aboobaker Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40m1000mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Noor van der Kruk Team Pup+D 7,64 4:03,10 15,30 3,17 1421 0
    2 Floor Hamersma Team Pup+D 7,31 4:08,05 11,50 3,21 1404 0
    3 Emmelie Zeelenberg Team Pup+D 7,74 4:09,07 9,86 2,99 1242 0
    4 Amber Weijer Team Pup+D 7,92 4:13,28 13,64 2,89 1240 0
    5 Charlotte ...rinkhorst Team Pup+D 8,01 4:57,77 13,81 2,64 1015 0
    6 Emma Rozendaal Team Pup+D 8,74 5:09,05 11,50 2,60 819 0
    7 Robin Kemmers Team Pup+D 7,65 DNS 9,22 2,62 799 0
    8 Regina Jol...van Noort Team Pup+D 8,20 DNS 12,76 2,36 719 0
    9 Chelsey va...asenbroek Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Noa Boutkan Team Pup+D 7,28 2:12,26 27,30 3,54 1731 0
    2 Juline Hanemaaijer Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40m600mVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Femke Wildenberg Team Pup+D 8,29 2:42,30 10,76 2,67 906 0
    2 Rozemarijn Scholtes Team Pup+D 8,38 2:42,44 7,15 2,54 789 0
    3 Naina Valencia Team Pup+D 8,58 2:55,88 10,70 2,61 773 0
    4 Iris van Veen Team Pup+D 8,39 2:55,30 11,62 2,23 747 0
    5 Fem van Schie Team Pup+D 8,67 2:44,58 6,46 2,15 638 0
    6 Olivia van Dijk Team Pup+D 9,14 2:55,84 5,64 2,10 481 0
    7 Julia van Schie Team Pup+D 9,10 3:08,66 5,81 2,31 471 0
    8 Lizz van Zeijl Team Pup+D 9,46 3:05,92 6,88 1,99 400 0
    9 Yara Mulder Team Pup+D 9,62 3:06,44 5,41 2,09 362 0
    10 Fenne Berkepeis Team Pup+D DNS DNS DNS DNS 0 0