Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Vrijdagavond Indoorwedstrijd'

Prijzen

Ruben Rolvink
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,99
Yannick Rolvink
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,65
Mick van Veen
  • Jongens Junior D - 60m - 8,78
Nils Eerhart
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,05
Etienne Rolvink
  • Masters mannen - Kogel - 9,94
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior C - 60m - 8,65
Isis Tinneveld
  • Meisjes Junior C - 60m_f - 8,68
Bibienne de Brabander
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,40
Anna Lusthof
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,68
Jet van Mierlo
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,58
Mieko Hartman
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,89
Pien Mittertreiner
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,98
Luna Pedemonte
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,99

Hoogtepunten

Guido Stokmans Msen 60m
  • 7,83
  • Isis Tinneveld MJC 60m
  • 8,65
  • Donna Aalbregt MJC 60m_f
  • 9,07
  • Pien Mittertreiner MJD Kogel
  • 10,98
  • Lars Tinneveld Msen 60m_f
  • 7,71
  • Bibienne de Brabander MJC Kogel
  • 11,40
  • Lars Tinneveld Msen 60m
  • 7,68
  • Isis Tinneveld MJC 60m_f
  • 8,68
  • Quinten de Brabander JJA 60m_f
  • 7,58
  • Ruben Rolvink JJB Kogel
  • 13,99
  •  

    Jongens Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    18 Jacco Aalbregt 8,51Q 8,49
    Quinten de Brabander DQq 7,70


    Jongens Junior A - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    4 Quinten de Brabander 7,58 DQ
    11 Jacco Aalbregt 8,34 8,51


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Rolvink 13,99 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    8 Jasper Spruijt 8,46Q 8,95
    9 Kariem Kishk 8,64Q 8,95
    11 Stef Kortekaas 8,66Q 8,83
    13 Maurits va...cheijndel 9,09q 8,98
    14 Ruben van Seventer 9,23Q 9,40
    15 Frank Van den Enden 9,58q ---
    15 Joshua Adriaanse 9,58q ---


    Jongens Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Jasper Spruijt 8,56 8,46
    8 Kariem Kishk 8,63 8,64
    10 Stef Kortekaas 8,82 8,66
    12 Ruben van Seventer 9,30 9,23
    13 Joshua Adriaanse 9,67 9,58
    Frank Van den Enden DNS 9,58
    Maurits va...cheijndel DNS 9,09


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    7 Ruben van Seventer 11,80 12,10
    8 Kariem Kishk 11,84 11,50


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Yannick Rolvink 10,65 ---
    6 Stef Kortekaas 8,84 ---
    7 Kariem Kishk 8,63 ---
    8 Jasper Spruijt 8,43 ---
    10 Frank Van den Enden 7,47 ---
    11 Maurits va...cheijndel 7,01 ---
    12 Ruben van Seventer 6,43 ---


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Mick van Veen 8,78 8,84
    6 Kenan Turegun 9,19 ---
    12 Nils Eerhart 9,70 ---
    15 Boaz van der Lans 10,05 ---


    Jongens Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Mick van Veen 11,60 ---
    11 Kenan Turegun 11,76 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Nils Eerhart 7,05 ---
    6 Mick van Veen 6,33 ---
    13 Kenan Turegun 5,77 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Etienne Rolvink 9,94 ---
    4 Cor van Dam 8,97 10,10
    5 Hans Kemper 8,55 8,89
    6 André van der Pijl 8,46 7,93
    Marco Bronswijk DNS 12,06


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Lars Tinneveld 7,68q 7,71
    8 Guido Stokmans 7,83q 7,80


    Senioren mannen - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    6 Lars Tinneveld 7,71 7,68
    8 Guido Stokmans 7,93 7,83


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Sacha van Heijningen 9,61 ---
    8 Fenna Van Ruijven 9,28 ---
    11 Britt Van Dien 8,37 ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Isis Tinneveld 8,65q 8,46
    9 Donna Aalbregt 9,14q 8,99
    10 Anna Lusthof 9,18Q 9,19
    11 Sanne van der Pijl 9,41q 9,31
    Lieve Dillo DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter finale

    # Naam ResQm
    3 Isis Tinneveld 8,68 8,65
    6 Donna Aalbregt 9,07 9,14
    9 Anna Lusthof 9,28 9,18
    10 Sanne van der Pijl 9,41 9,41


    Meisjes Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    8 Sanne van der Pijl 12,10 12,08


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Bibienne d...Brabander 11,40 ---
    2 Anna Lusthof 8,68 8,09
    Isis Tinneveld DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    7 Luna Pedemonte 9,43 9,48
    8 Donja Zwinkels 9,52 9,48
    9 Jet van Mierlo 9,55 ---
    10 Mieko Hartman 9,58 ---
    12 Maaike Boers 9,67 ---
    13 Floortje Lusthof 9,77 9,07
    21 Eline Beeloo 10,42 ---
    22 Zenzi Kerkdijk 10,47 10,48


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Jet van Mierlo 11,58 ---
    3 Mieko Hartman 11,89 ---
    4 Donja Zwinkels 11,90 12,20
    10 Luna Pedemonte 12,46 11,84
    13 Pien Mittertreiner 12,67 12,90
    19 Floortje Lusthof 13,38 12,95


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Pien Mittertreiner 10,98 ---
    3 Luna Pedemonte 9,99 ---
    4 Mieko Hartman 9,94 ---
    5 Maaike Boers 8,81 ---
    6 Jet van Mierlo 8,76 ---
    6 Anne van Vliet 8,76 ---
    8 Floortje Lusthof 8,46 9,00
    10 Donja Zwinkels 7,89 ---
    16 Eline Beeloo 6,50 ---