Vereniging 'Nijmegen Atletiek' op 'Junioren C/D Stedenwedstrijd Arnhem'

Prijzen

Tom Zoetelief
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2249 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:40,6
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,36
  • Hoogspringen   1,60
Erik Mies
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2231 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   2:22,4
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,12
  • Hoogspringen   1,45
Bram van Alebeek
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2520 punten
  • 100 meter   12,7
  • 800 meter   2:35,9
  • Kogelstoten 4 kilogram   9,93
  • Hoogspringen   1,70
Steven Zollinger
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2357 punten
  • 100 meter   12,8
  • 800 meter   2:24,1
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,86
  • Hoogspringen   1,50
Jaro Halsema
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1629 punten
  • 80 meter   12,3
  • 600 meter   2:00,2
  • Kogelstoten 3 kilogram   6,00
  • Hoogspringen   1,30
Julius van Loon
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1510 punten
  • 80 meter   12,6
  • 600 meter   2:09,0
  • Kogelstoten 3 kilogram   5,67
  • Hoogspringen   1,35
Cathelijne Nooteboom
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 2115 punten
  • 80 meter   11,6
  • 600 meter   1:59,9
  • Discuswerpen 1 kilogram   21,12
  • Speerwerpen 500 gram   20,07
  • Verspringen   4,43
Myrthe Reuzel
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1844 punten
  • 80 meter   11,5
  • 600 meter   1:59,0
  • Discuswerpen 1 kilogram   15,17
  • Speerwerpen 500 gram   12,84
  • Verspringen   4,26

Hoogtepunten

Nastia Kimel MJC2 80m
  • 11,32
  • Bram van Alebeek JJC2 100m
  • 12,67
  • Esra de Bruin MJC2 80m
  • 11,07
  • Sven Blom JJC2 100m
  • 12,24
  • Anniek Vissers MJD2 600m
  • 1:45,94
  • Sven Blom JJC2 Hoog
  • 1,60
  • Jon Rijnsburger JJC2 Hoog
  • 1,80
  • Fenne Knops MJD2 60m
  • 9,05
  • Bram van Alebeek JJC2 Hoog
  • 1,70
  • Myrthe Reuzel MJC1 80m
  • 11,41
  •  

    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam Team 100m800mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    2 Tom Zoetelief 13,18 2:40,53 8,36 1,60 2249
    3 Erik Mies 13,19 2:22,40 7,12 1,45 2231
    5 Stijn Boer 13,70 2:50,78 9,46 1,45 2033
    8 Lars Laverman 14,05 2:59,06 7,56 1,50 1873
    15 Samuel Schinagl 13,03 DNS 6,12 1,40 1518
    24 Tim Schüssel DNS DNS DNS DNS 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam Team 100m800mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Bram van Alebeek 12,67 2:35,83 9,93 1,70 2520
    3 Steven Zollinger 12,78 2:24,04 7,86 1,50 2357
    8 Sven Blom 12,24 DNS 10,74 1,60 2044
    11 Bo van Keulen 15,19 2:37,71 5,72 1,35 1672
    13 Jon Rijnsburger 13,51 DNS DNS 1,80 1451
    15 Sem Oolbekkink DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen 1 JC Nijmegen Atletiek - JJC2 0 49,37 8
    2 Pallas JC AV Pallas `67 - JJC2 0 51,23 7
    3 Nijmegen 2 JC Nijmegen Atletiek - JJC2 0 53,18 6
    4 Wijchen JC AV Wijchen - JJC2 0 59,48 5
    5 AVA '70 JC AVA `70 - JJC2 0 59,81 4
    6 Argo 1 JC AV Argo - JJC2 0 1:00,07 3
    7 Argo 2 JC AV Argo - JJC2 0 1:02,81 2
    8 Atletico '73 JC Atletico `73 - JJC2 0 1:03,94 1


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam Team 80m600mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    1 Jaro Halsema 12,22 2:00,19 6,00 1,30 1629
    3 Julius van Loon 12,56 2:09,00 5,67 1,35 1510
    10 Simon Schinagl 12,06 2:02,66 5,17 1,00 1350
    17 Thijs Haverkamp 14,22 2:15,23 5,40 1,15 1103
    20 Quinten de Wildt 13,51 2:12,82 4,51 1,05 1064


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam Team 80m600mKogelHoogPunten totaalTeam punten
    4 Roan van Gils 11,78 1:54,67 6,30 1,30 1773
    5 Luca Sillen 12,17 1:49,96 6,05 1,25 1727
    20 Daan Cals 12,79 2:24,28 6,07 1,20 1264
    30 Tijs Antonise DNS DNS DNS DNS 0
    30 Boris Vingerhoeds DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Nijmegen 1 Nijmegen Atletiek - JJD2 0 47,11 10
    2 Pallas AV Pallas `67 - JJD2 0 47,37 9
    3 Argo AV Argo - JJD2 0 48,77 8
    4 AVA '70 1 AVA `70 - JJD2 0 49,73 7
    5 Wijchen 2 AV Wijchen - JJD2 0 50,43 6
    6 AVA '70 2 AVA `70 - JJD2 0 52,27 5
    7 Nijmegen 2 Nijmegen Atletiek - JJD2 0 52,33 4
    8 Wijchen 1 AV Wijchen - JJD2 0 52,63 3
    9 Atletico '73 Atletico `73 - JJD2 0 53,76 2
    10 Wijchen 3 AV Wijchen - JJD2 0 54,01 1


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam Team 80m600mDiscusSpeerVerPunten totaalTeam punten
    2 Cathelijne...Nooteboom 11,56 1:59,85 21,12 20,07 4,43 2115
    3 Myrthe Reuzel 11,41 1:58,99 15,17 12,84 4,26 1844
    11 Sigrid Janssen 12,17 2:16,92 14,82 17,27 3,45 1485
    25 Jikke Arts 12,78 DNF 14,10 13,91 3,39 1046
    27 Fleur Muijsers 13,52 2:31,18 13,89 9,23 3,47 1006
    28 Noa Bionda DNS DNS 12,59 11,98 DNS 305


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam Team 80m600mDiscusSpeerVerPunten totaalTeam punten
    4 Nastia Kimel 11,32 1:54,13 17,31 17,73 4,07 2027
    6 Esra de Bruin 11,07 1:52,18 14,77 13,26 3,87 1902
    11 Wies Polman 11,96 1:58,33 12,83 11,30 3,81 1590


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mDiscusSpeerVerPunten totaalTeam punten
    4 Annabel Peeters 9,81 2:10,32 15,52 12,13 3,58 1435
    6 Neeltje Kluitenberg 9,52 2:04,29 10,79 10,67 3,57 1394
    8 Juliette Nooteboom 9,98 2:22,62 16,58 11,62 3,23 1241
    29 Nienke Arts DNS DNS 11,36 DNS DNS 123


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam Team 60m600mDiscusSpeerVerPunten totaalTeam punten
    5 Anniek Vissers 9,78 1:45,94 16,17 15,56 3,45 1790
    11 Fenne Knops 9,05 2:20,95 12,03 13,71 3,85 1486
    13 Jeske Hiddink 9,45 2:02,68 16,22 20,20 DNS 1424
    24 Lisa Blom DNS DNS 13,13 14,93 3,75 753
    26 Nikki Charite DNS DNS 13,48 NM DNS 173