Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Miro van Wieringen
  • Jongens Junior C - 150m - 18,88
Laurens Jordense
  • Jongens Junior C - 150m - 18,91
Jurre Brouwer
  • Jongens Junior C - 800m - 2:13,04
Jente Faber
  • Jongens Junior C - 800m - 2:27,56
Miro van Wieringen
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,94
Laurens Jordense
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,36
Yoram Vriezen
  • Jongens Junior C - Speer - 41,81
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior C - Speer - 29,00
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,20
Kris Andriesen
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,32
Ivar Pijnenburg
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,45
Jonas Elzinga
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,45
Max Veldhuizen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,15
Kris Andriesen
  • Jongens Junior C - Ver - 4,90
Ryan Andela
  • Jongens Junior D - 80m - 11,31
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D - 80m - 11,55
Tijs Hollander
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:20,38
Hugo Krans
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:21,36
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,46
Ryan Andela
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,68
Luce Wijma
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,42
Casper Sollman
  • Jongens Junior D - Discus - 18,64
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - Discus - 17,16
Quin Spieker
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,56
Casper Sollman
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,18
Quin Spieker
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Ryan Andela
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Florian Vriezen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,73
Tibbe Teeuwen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,31
Willem de Groot
  • Jongens Junior D - Ver - 4,19
Dilay Yandi
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,88
Samantha Westerweel
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,04
Suzet Dornheim
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,54
Mila Jonkvorst
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:32,42
Samantha Westerweel
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,34
Rikkie Bosman
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,83
Masja Wilders
  • Meisjes Junior C - 80mH - 16,49
Meike Bakker
  • Meisjes Junior C - Speer - 27,46
Mila Nisse
  • Meisjes Junior C - Speer - 18,34
Elisa van der Linden
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,40
Meike Bakker
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,92
Mare Lei
  • Meisjes Junior C - Kogel - 7,38
Lara van Beusekom
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Samantha Westerweel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,64
Nsama van Midde
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,65
Lois Doornheim
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,76
Dinisha Overvliet
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,13
Lianne Wuring
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:14,26
Rosalie Schouten
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:26,01
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,78
Tess Janssen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,29
Lianne Wuring
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,65
Senne Wijma
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,81
Iris Mackaaij
  • Meisjes Junior D - Speer - 21,38
Lois Doornheim
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,90
Senne Wijma
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,42
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,55
Maaike van Kesteren
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Shantell Kwofie
  • Meisjes Junior D - Ver - 5,03
Maaike van Kesteren
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,62

Hoogtepunten

Miro van Wieringen JJC 150m
  • 18,88
  • Nsama van Midde MJD 60m
  • 8,65
  • Miro van Wieringen JJC 100mH
  • 14,94
  • Laurens Jordense JJC 150m
  • 18,91
  • Shantell Kwofie MJD 60mH
  • 9,78
  • Jurre Brouwer JJC 800m
  • 2:13,04
  • Lois Doornheim MJD 60m
  • 8,76
  • Shantell Kwofie MJD Hoog
  • 1,55
  • Shantell Kwofie MJD Ver
  • 5,03
  • Lucas Man JJC 150m
  • 19,02
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Miro van Wieringen GAC Hilver...JC Team 1 18,88 +1.6 m/s--- 726
    3 Laurens Jordense GAC Hilver...JC Team 1 18,91 +2.6 m/s--- 723
    4 Lucas Man GAC Hilver...JC Team 1 19,02 +1.6 m/s--- 0
    10 Davis Vroegindeweij GAC Hilver...JC Team 2 22,07 +2.0 m/s--- 448
    14 Ivar Pijnenburg GAC Hilver...JC Team 2 22,48 +1.6 m/s--- 418
    Dani Suparmono GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jurre Brouwer GAC Hilver...JC Team 1 2:13,04 --- 743
    3 Jente Faber GAC Hilver...JC Team 1 2:27,56 --- 583
    4 Lucas Renaud GAC Hilver...JC Team 2 2:28,34 --- 575
    7 David Neidig GAC Hilver...JC Team 1 2:33,64 --- 0
    9 Dani Suparmono GAC Hilver...JC Team 2 2:36,18 --- 502


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Miro van Wieringen GAC Hilver...JC Team 1 14,94 +2.6 m/s--- 732
    2 Laurens Jordense GAC Hilver...JC Team 1 16,36 +2.6 m/s--- 605
    6 Max Veldhuizen GAC Hilver...JC Team 1 18,05 +2.6 m/s--- 0
    8 Davis Vroegindeweij GAC Hilver...JC Team 2 19,13 +1.8 m/s--- 412
    10 David Hoogenbosch GAC Hilver...JC Team 2 19,82 +2.6 m/s--- 372


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 49,24 742
    2 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,36 699
    3 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 50,97 677
    4 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 54,33 561
    5 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 DNS 0
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DNS 0
    5 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GAC Hilver...JC Team 1 41,81 39,88 40,42 39,44 41,81 --- 664
    2 Jonas Elzinga GAC Hilver...JC Team 1 X 24,34 28,44 29,00 29,00 --- 0
    8 Onno Krans GAC Hilver...JC Team 2 20,59 18,60 X 18,93 20,59 --- 335
    9 Merlijn Munneke GAC Hilver...JC Team 2 19,51 19,21 18,94 19,06 19,51 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Jonas Elzinga GAC Hilver...JC Team 1 8,22 10,20 10,05 9,08 10,20 --- 532
    3 Kris Andriesen GAC Hilver...JC Team 1 9,32 9,10 9,30 8,25 9,32 --- 0
    5 Daan van de Hende GAC Hilver...JC Team 2 X 6,83 6,88 7,34 7,34 --- 385
    6 Merlijn Munneke GAC Hilver...JC Team 2 6,86 7,05 6,43 6,14 7,05 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ivar Pijnenburg GAC Hilver...JC Team 2 1,55 --- 663
    2 Max Veldhuizen GAC Hilver...JC Team 1 1,45 --- 0
    2 Jonas Elzinga GAC Hilver...JC Team 1 1,45 --- 582
    7 Onno Krans GAC Hilver...JC Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Max Veldhuizen GAC Hilver...JC Team 1 5,15 X 5,00 4,94 5,15 +0.7 m/s--- 650
    2 Kris Andriesen GAC Hilver...JC Team 1 X 4,78 X 4,90 4,90 +1.6 m/s--- 0
    10 David Hoogenbosch GAC Hilver...JC Team 2 3,70 3,74 3,11 2,80 3,74 +0.9 m/s--- 366
    12 Daan van de Hende GAC Hilver...JC Team 2 3,55 3,57 2,74 X 3,57 +1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Ryan Andela GAC Hilver...JD Team 1 11,31 +2.4 m/s11,37 569
    3 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 11,55 +1.6 m/s11,52 532
    7 Robert Kalverda GAC Hilver...JD Team 3 12,02 +2.4 m/s12,30 465
    9 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 12,34 +2.4 m/s--- 0
    10 James Panacheril GAC Hilver...JD Team 3 12,38 +1.6 m/s13,10 417
    13 Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 12,75 +2.4 m/s--- 370
    14 Fons Borninkhof GAC Hilver...JD Team 2 12,86 +2.4 m/s--- 357
    Devon Schwencke GAC Hilver...JD Team 3 DNS 14,00 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Tijs Hollander GAC Hilver...JD Team 1 3:20,38 3:17,00 543
    3 Hugo Krans GAC Hilver...JD Team 2 3:21,36 3:29,00 536
    7 Finn de Keizer GAC Hilver...JD Team 2 3:36,93 --- 438
    8 Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 3:37,32 --- 435
    9 Friso Bruins GAC Hilver...JD Team 3 3:38,06 3:34,71 431
    13 Kaj van Raalte GAC Hilver...JD Team 3 3:40,78 3:41,90 415
    16 Laurens Mudde GAC Hilver...JD Team 3 3:48,95 3:50,00 0
    18 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 3:50,44 3:46,00 0
    19 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 3:53,60 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 13,46 +2.8 m/s13,32 540
    2 Ryan Andela GAC Hilver...JD Team 1 13,68 +2.8 m/s13,93 518
    3 Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 14,42 +2.8 m/s14,54 0
    7 Fons Borninkhof GAC Hilver...JD Team 2 16,10 +1.6 m/s16,35 319
    8 Willem de Groot GAC Hilver...JD Team 2 16,48 +1.6 m/s16,39 293
    13 Robert Kalverda GAC Hilver...JD Team 3 17,78 +2.8 m/s17,00 213
    Devon Schwencke GAC Hilver...JD Team 3 DNS 18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,79 520
    2 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,91 480
    3 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,31 416
    4 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 49,37 348
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 3 50,28 369
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 50,78 354
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 51,59 330
    8 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 2 18,64 17,41 17,91 16,55 18,64 --- 281
    3 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 17,16 X X X 17,16 --- 252
    11 Erik van Tongeren GAC Hilver...JD Team 3 9,87 X X 10,20 10,20 --- 94
    Jesse Cents GAC Hilver...JD Team 3 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 6,84 6,79 7,24 7,56 7,56 --- 397
    2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 2 6,76 X 7,01 7,18 7,18 --- 376
    7 Jesse Cents GAC Hilver...JD Team 3 5,08 5,84 5,48 5,72 5,84 --- 296
    12 Arthur Borger GAC Hilver...JD Team 3 4,52 X X X 4,52 --- 0
    Hugo Krans GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 1,40 --- 541
    3 Ryan Andela GAC Hilver...JD Team 1 1,30 1,42 0
    6 Laurens Mudde GAC Hilver...JD Team 3 1,30 --- 462
    7 Erik van Tongeren GAC Hilver...JD Team 3 1,25 --- 0
    11 Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 4,19 X 4,43 4,73 4,73 +1.9 m/s--- 566
    2 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 4,02 4,09 4,31 4,19 4,31 +1.7 m/s--- 0
    3 Willem de Groot GAC Hilver...JD Team 2 3,69 X 3,82 4,19 4,19 +2.1 m/s--- 456
    5 James Panacheril GAC Hilver...JD Team 3 3,94 3,64 3,87 3,23 3,94 +1.5 m/s--- 406
    6 Kaj van Raalte GAC Hilver...JD Team 3 3,78 3,74 3,78 X 3,78 +2.2 m/s--- 0
    12 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 3,07 X 2,95 3,23 3,23 +2.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dilay Yandi GAC Hilver...MC Team 1 20,88 +1.2 m/s--- 542
    2 Samantha Westerweel GAC Hilver...MC Team 1 21,04 +2.0 m/s--- 529
    5 Mare Lei GAC Hilver...MC Team 1 22,23 +1.6 m/s--- 0
    8 Fay van de Roer GAC Hilver...MC Team 2 22,65 +2.0 m/s--- 406
    11 Hassanatou Barry GAC Hilver...MC Team 2 23,14 +2.0 m/s--- 372
    13 Masja Wilders GAC Hilver...MC Team 2 23,97 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Suzet Dornheim GAC Hilver...MC Team 1 2:30,54 --- 554
    3 Mila Jonkvorst GAC Hilver...MC Team 1 2:32,42 --- 536
    5 Fay van de Roer GAC Hilver...MC Team 2 2:39,13 --- 476
    6 Isa Nijkamp GAC Hilver...MC Team 1 2:47,59 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Samantha Westerweel GAC Hilver...MC Team 1 14,34 +0.8 m/s--- 457
    2 Rikkie Bosman GAC Hilver...MC Team 1 14,83 +0.8 m/s--- 415
    3 Masja Wilders GAC Hilver...MC Team 2 16,49 +0.8 m/s--- 293
    Dilay Yandi GAC Hilver...MC Team 1 DNF --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 42,81 638
    2 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,21 581
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,93 479
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,04 475
    5 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,57 457
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Meike Bakker GAC Hilver...MC Team 1 27,46 X 22,30 24,06 27,46 --- 455
    3 Mila Nisse GAC Hilver...MC Team 2 17,90 17,66 18,34 16,52 18,34 --- 292
    4 Nova Spier GAC Hilver...MC Team 1 15,63 X 14,36 15,55 15,63 --- 0
    5 Elisa van der Linden GAC Hilver...MC Team 2 12,80 13,34 12,26 13,34 13,34 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Elisa van der Linden GAC Hilver...MC Team 2 18,40 17,85 16,98 16,32 18,40 --- 276
    4 Meike Bakker GAC Hilver...MC Team 1 16,72 17,90 15,86 X 17,90 --- 267
    9 Mila Nisse GAC Hilver...MC Team 2 13,81 12,68 11,96 13,26 13,81 --- 0
    Nova Spier GAC Hilver...MC Team 1 X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Meike Bakker GAC Hilver...MC Team 1 9,69 9,92 9,88 9,88 9,92 --- 519
    3 Mare Lei GAC Hilver...MC Team 1 6,48 6,94 7,38 7,34 7,38 --- 0
    4 Mila Nisse GAC Hilver...MC Team 2 7,02 7,21 6,45 7,18 7,21 --- 378


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lara van Beusekom GAC Hilver...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Rikkie Bosman GAC Hilver...MC Team 1 1,25 --- 0
    5 Marit van der Vliet GAC Hilver...MC Team 2 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Samantha Westerweel GAC Hilver...MC Team 1 4,54 - - 4,64 4,64 +2.5 m/s--- 548
    4 Lara van Beusekom GAC Hilver...MC Team 1 4,10 4,03 4,07 4,10 +1.9 m/s--- 0
    7 Hassanatou Barry GAC Hilver...MC Team 2 3,72 3,91 3,73 3,91 +3.2 m/s--- 400
    8 Marit van der Vliet GAC Hilver...MC Team 2 3,61 3,64 3,81 3,81 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nsama van Midde GAC Hilver...MD Team 1 8,65 +1.2 m/s8,76 618
    2 Lois Doornheim GAC Hilver...MD Team 1 8,76 +2.0 m/s8,88 595
    3 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 9,13 +2.0 m/s9,37 0
    8 Nouhou Barry GAC Hilver...MD Team 3 9,66 +2.1 m/s9,86 432
    9 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 2 9,71 +1.2 m/s--- 424
    14 Mingxia Oppers GAC Hilver...MD Team 3 9,85 +1.2 m/s10,71 401
    15 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 2 9,86 +2.1 m/s9,88 400
    17 Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 2 10,07 +0.9 m/s--- 0
    19 Marjolein ...chelfhout GAC Hilver...MD Team 3 10,13 +2.0 m/s10,06 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GAC Hilver...MD Team 1 3:14,26 3:17,00 586
    2 Rosalie Schouten GAC Hilver...MD Team 1 3:26,01 3:24,00 505
    4 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 2 3:33,95 3:36,00 455
    5 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 2 3:36,89 3:35,00 438
    7 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 2 3:40,92 3:35,65 0
    15 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 4:02,19 --- 0
    21 Marjolein ...chelfhout GAC Hilver...MD Team 3 4:14,46 4:00,00 249


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 9,78 +1.3 m/s9,56 641
    2 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 12,29 +2.3 m/s12,26 347
    4 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 12,55 +1.3 m/s12,52 0
    7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 2 12,74 +2.3 m/s12,92 307
    9 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 2 12,98 +1.0 m/s13,23 286
    12 Janneke Wattel GAC Hilver...MD Team 3 13,84 +2.3 m/s14,07 219
    15 Pien Brumm GAC Hilver...MD Team 3 14,00 +1.0 m/s15,00 208


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,01 611
    2 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,62 487
    3 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 36,66 485
    4 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 37,19 462
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,30 457
    6 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,05 426
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,40 412
    8 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    9 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 3 DNS 0
    9 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GAC Hilver...MD Team 1 20,42 21,48 18,94 22,65 22,65 --- 373
    2 Senne Wijma GAC Hilver...MD Team 1 21,81 21,73 20,25 21,72 21,81 --- 0
    3 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 2 X 21,38 17,90 20,11 21,38 --- 350
    5 Tara Zorgdrager GAC Hilver...MD Team 2 X 15,09 17,22 15,70 17,22 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lois Doornheim GAC Hilver...MD Team 1 8,90 8,35 8,25 8,60 8,90 --- 468
    3 Senne Wijma GAC Hilver...MD Team 1 8,07 7,87 8,42 8,29 8,42 --- 0
    6 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 2 7,37 6,99 X 7,21 7,37 --- 387
    7 Tara Zorgdrager GAC Hilver...MD Team 2 7,23 6,77 6,71 6,88 7,23 --- 0
    8 Pien Brumm GAC Hilver...MD Team 3 7,04 6,98 7,03 - 7,04 --- 368
    13 Marit Roosendaal GAC Hilver...MD Team 3 4,87 5,30 X 4,88 5,30 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 1,55 1,55 663
    3 Maaike van Kesteren GAC Hilver...MD Team 1 1,25 --- 0
    8 Tara Zorgdrager GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 389
    8 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 0
    8 Janneke Wattel GAC Hilver...MD Team 3 1,20 --- 389
    8 Marjolein ...chelfhout GAC Hilver...MD Team 3 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 4,76 5,03 4,65 4,78 5,03 +3.0 m/s5,34 627
    3 Maaike van Kesteren GAC Hilver...MD Team 1 3,62 3,54 3,56 3,35 3,62 +3.0 m/s--- 0
    4 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 2 3,60 X 3,49 3,54 3,60 +1.8 m/s--- 338
    6 Mingxia Oppers GAC Hilver...MD Team 3 3,36 3,00 X 3,20 3,36 +2.0 m/s--- 290
    9 Nouhou Barry GAC Hilver...MD Team 3 X 3,09 2,82 2,98 3,09 +1.8 m/s--- 0
    10 Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 2 X 3,03 X X 3,03 +0.7 m/s--- 0