Vereniging 'AV Phoenix' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Hamza Riani
  • Jongens Junior D - 80m - 10,48
Hamza Riani
  • Jongens Junior D - Discus - 22,11
Hamza Riani
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Veerle Dijkstra
  • Meisjes Junior C - Speer - 18,66
Veerle Dijkstra
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,14
Merel van den Dool
  • Meisjes Junior D - 60mH - 12,42
Guusje Raasveld
  • Meisjes Junior D - Kogel - 8,74
Noor Broekstra
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Merel van den Dool
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Koosje van der Molen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25

Hoogtepunten

Hamza Riani JJD Hoog
  • 1,45
  • Guusje Raasveld MJD Kogel
  • 8,74
  • Wouter Bakker JJC Hoog
  • 1,25
  • Merel van den Dool MJD Hoog
  • 1,25
  • Noor Broekstra MJD Hoog
  • 1,25
  • Hamza Riani JJD 80m
  • 10,48
  • Imke Boersma MJC 150m
  • 22,32
  • Imke Boersma MJC Ver
  • 4,05
  • Antoni Elkenbracht JJC Hoog
  • 1,30
  • Iker Bruggink JJC 800m
  • 2:32,45
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Wouter Bakker AV Phoenix JC Team 1 23,59 +2.0 m/s--- 342
    16 Mees Borghuis AV Phoenix JC Team 1 24,99 +2.6 m/s--- 255


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Iker Bruggink AV Phoenix JC Team 1 2:32,45 2:32,63 536
    14 Mees Borghuis AV Phoenix JC Team 1 2:50,70 --- 384


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    14 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC Team 1 22,59 +2.6 m/s23,02 238


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Mees Borghuis AV Phoenix JC Team 1 14,02 16,67 14,28 16,96 16,96 --- 264
    12 Kay Vermetten AV Phoenix JC Team 1 15,99 16,28 14,51 16,90 16,90 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Kay Vermetten AV Phoenix JC Team 1 5,96 5,64 5,45 5,76 5,96 --- 303


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC Team 1 1,30 --- 462
    9 Wouter Bakker AV Phoenix JC Team 1 1,25 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC Team 1 3,76 3,55 3,94 3,78 3,94 +1.1 m/s--- 406


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Hamza Riani AV Phoenix JD Team 1 10,48 +2.4 m/s--- 709
    11 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 2 12,51 +1.7 m/s--- 400
    16 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 13,40 +1.6 m/s--- 294


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Willem Bakker AV Phoenix JD Team 1 3:39,17 --- 424
    14 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 3:45,07 --- 391


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Bas Schutjes AV Phoenix JD Team 1 16,81 +2.8 m/s--- 272


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,79 520
    2 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,91 480
    3 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,31 416
    4 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 49,37 348
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 3 50,28 369
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 50,78 354
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 51,59 330
    8 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Hamza Riani AV Phoenix JD Team 1 22,11 19,53 19,09 14,81 22,11 --- 345
    8 Tom Ubels AV Phoenix JD Team 1 - - 12,21 - 12,21 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 2 5,62 X X 5,88 5,88 --- 299
    11 Tom Ubels AV Phoenix JD Team 1 4,53 4,10 4,76 4,81 4,81 --- 228


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Hamza Riani AV Phoenix JD Team 1 1,45 --- 582
    11 Willem Bakker AV Phoenix JD Team 1 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 2 3,31 3,34 3,29 3,43 3,43 +1.6 m/s--- 304


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Imke Boersma AV Phoenix MC Team 1 22,32 +2.0 m/s--- 429
    9 Belle Schyns AV Phoenix MC Team 1 22,73 +1.6 m/s--- 400


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MC Team 1 3:03,73 3:02,44 294


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Belle Schyns AV Phoenix MC Team 1 18,74 +2.4 m/s15,12 161


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 42,81 638
    2 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,21 581
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,93 479
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,04 475
    5 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,57 457
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Veerle Dijkstra AV Phoenix MC Team 1 14,40 14,70 18,08 18,66 18,66 --- 298


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Veerle Dijkstra AV Phoenix MC Team 1 18,14 14,85 18,11 17,27 18,14 --- 271


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    6 Imke Boersma AV Phoenix MC Team 1 4,05 3,89 3,70 3,84 4,05 +0.7 m/s--- 428
    10 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MC Team 1 2,92 3,07 3,04 3,08 3,08 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 9,75 +2.1 m/s--- 417
    13 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 9,81 +2.0 m/s--- 408
    16 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 2 10,01 +1.2 m/s--- 376
    21 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 3 10,48 +0.9 m/s--- 308
    23 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 3 10,58 +2.1 m/s--- 294
    25 Guusje Raasveld AV Phoenix MD Team 1 10,72 +0.9 m/s--- 275
    26 Nynke Faber AV Phoenix MD Team 2 11,36 +0.9 m/s--- 0
    27 Diede Slaman AV Phoenix MD Team 3 11,39 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3:47,39 --- 379
    12 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD Team 2 3:55,36 --- 338
    14 Arwen Visser AV Phoenix MD Team 1 4:01,83 --- 306
    18 Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 4:09,93 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Merel van den Dool AV Phoenix MD Team 2 12,42 +1.0 m/s--- 335
    6 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 2 12,72 +2.3 m/s--- 309
    8 Anna Versteden AV Phoenix MD Team 1 12,80 +1.0 m/s--- 302
    14 Arwen Visser AV Phoenix MD Team 1 13,99 +2.3 m/s--- 208
    20 Nynke Faber AV Phoenix MD Team 2 14,88 +1.3 m/s--- 0
    21 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 3 15,88 +1.0 m/s--- 89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,01 611
    2 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,62 487
    3 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 36,66 485
    4 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 37,19 462
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,30 457
    6 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,05 426
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,40 412
    8 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    9 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 3 DNS 0
    9 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 14,13 14,08 13,90 14,50 14,50 --- 211
    10 Guusje Raasveld AV Phoenix MD Team 1 11,05 11,54 11,91 12,24 12,24 --- 0
    13 Vera Pot AV Phoenix MD Team 2 7,16 7,17 7,31 8,84 8,84 --- 69
    14 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 X 8,43 X 7,06 8,43 --- 0
    15 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 3 5,00 6,23 8,31 6,78 8,31 --- 53


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Guusje Raasveld AV Phoenix MD Team 1 8,74 7,96 8,08 7,09 8,74 --- 460
    4 Anna Versteden AV Phoenix MD Team 1 7,91 X 7,45 7,89 7,91 --- 0
    11 Vera Pot AV Phoenix MD Team 2 5,54 5,50 5,52 - 5,54 --- 277
    12 Nynke Faber AV Phoenix MD Team 2 5,15 5,37 5,08 - 5,37 --- 0
    16 Diede Slaman AV Phoenix MD Team 3 3,47 4,23 3,35 3,23 4,23 --- 187


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 1,25 --- 426
    3 Merel van den Dool AV Phoenix MD Team 2 1,25 --- 426
    3 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 1,25 --- 0
    16 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 1,05 --- 0
    17 Diede Slaman AV Phoenix MD Team 3 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Ariane Elkenbracht AV Phoenix MD Team 2 3,13 3,40 3,02 3,06 3,40 +1.0 m/s--- 298
    8 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 2,65 2,87 3,08 3,19 3,19 +1.9 m/s--- 256
    13 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 3 2,87 2,91 2,84 2,85 2,91 +2.2 m/s--- 200
    15 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 3 2,67 2,71 2,65 2,47 2,71 +1.2 m/s--- 0