Vereniging 'U-Track' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Timo Hoogendoorn
  • Jongens Junior C - 800m - 2:09,12
Senna Stamper
  • Jongens Junior C - 100mH - 16,65
Frans de Nooij
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,49
Joep van Ede
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,79
Stefan Huneker
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Anne van Wijhe
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,57
Evi Spronk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Nora Wakelkamp
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,23
Dajo Borgonjen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25

Hoogtepunten

Nora Wakelkamp MJC Ver
  • 4,23
  • Agnes Kouadio MJD 60m
  • 9,47
  • Anne van Wijhe MJC 150m
  • 21,57
  • Anne van Wijhe MJC 800m
  • 2:34,28
  • Timo Hoogendoorn JJC 150m
  • 19,27
  • Senna Stamper JJC 100mH
  • 16,65
  • Kiran bahadur Roka JJC 150m
  • 19,38
  • Evi Spronk MJC Hoog
  • 1,45
  • Timo Hoogendoorn JJC 800m
  • 2:09,12
  • Frans de Nooij JJC 150m
  • 20,60
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Timo Hoogendoorn U-Track JC Team 1 19,27 +2.6 m/s--- 687
    6 Kiran bahadur Roka U-Track JC Team 1 19,38 +2.0 m/s--- 677
    9 Frans de Nooij U-Track JC Team 1 20,60 +2.0 m/s--- 0
    Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Timo Hoogendoorn U-Track JC Team 1 2:09,12 2:06,39 793
    10 Max Innikel U-Track JC Team 1 2:36,65 2:33,16 498


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Senna Stamper U-Track JC Team 1 16,65 +1.8 m/s--- 582
    12 Max Innikel U-Track JC Team 1 20,92 +1.8 m/s--- 315


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 49,24 742
    2 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,36 699
    3 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 50,97 677
    4 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 54,33 561
    5 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 DNS 0
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DNS 0
    5 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Damian Stamper U-Track JC Team 1 26,80 20,64 23,42 19,70 26,80 26,83 444
    Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 1 - - - - DNS --- 0
    Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Frans de Nooij U-Track JC Team 1 10,49 10,30 9,54 10,29 10,49 10,14 546
    Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 1 X X X X NM --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Max Innikel U-Track JC Team 1 NM --- 0
    Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 1 DNS --- 0
    Lorenzo Speear U-Track JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Kiran bahadur Roka U-Track JC Team 1 4,16 4,50 4,29 4,15 4,50 +0.8 m/s--- 519


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Titus Pauw U-Track JD Team 3 12,14 +1.6 m/s--- 448
    12 Sjoerd van Solinge U-Track JD Team 1 12,62 +1.7 m/s--- 386
    15 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 12,92 +1.7 m/s--- 349
    17 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 1 14,22 +1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3:21,92 --- 532
    12 Joep van Ede U-Track JD Team 3 3:40,28 --- 418


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Titus Pauw U-Track JD Team 3 14,80 +1.6 m/s--- 418
    10 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 17,48 +2.8 m/s--- 230
    14 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 18,05 +2.8 m/s--- 198


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,79 520
    2 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,91 480
    3 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,31 416
    4 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 49,37 348
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 3 50,28 369
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 50,78 354
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 51,59 330
    8 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Joep van Ede U-Track JD Team 3 13,95 14,54 13,63 15,03 15,03 --- 208
    7 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 1 9,45 11,11 12,62 10,12 12,62 --- 154


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Joep van Ede U-Track JD Team 3 6,74 6,05 5,98 6,79 6,79 --- 353
    10 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 1 X 4,31 4,98 4,87 4,98 --- 240
    Stefan Huneker U-Track JD Team 1 - - - - DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
    8 Sjoerd van Solinge U-Track JD Team 1 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3,84 3,97 3,59 3,35 3,97 +2.0 m/s--- 412
    10 Titus Pauw U-Track JD Team 3 2,86 2,92 3,16 3,36 3,36 +1.8 m/s--- 290


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Anne van Wijhe U-Track MC Team 1 21,57 +1.2 m/s--- 486
    4 Lize Huisman U-Track MC Team 1 21,94 +1.6 m/s--- 458
    6 Evi Spronk U-Track MC Team 1 22,25 +1.6 m/s--- 0
    10 Isil Sert U-Track MC Team 2 22,97 +2.0 m/s--- 383


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Anne van Wijhe U-Track MC Team 1 2:34,28 2:32,52 519
    7 Isil Sert U-Track MC Team 2 2:58,58 --- 328
    9 Nora Wakelkamp U-Track MC Team 1 3:00,30 --- 316


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Lize Huisman U-Track MC Team 1 19,09 +2.4 m/s16,21 143


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 42,81 638
    2 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,21 581
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,93 479
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,04 475
    5 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,57 457
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Sandra Troost U-Track MC Team 1 11,47 12,20 11,93 12,79 12,79 --- 171


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Sandra Troost U-Track MC Team 1 16,17 15,32 15,01 X 16,17 --- 232


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Sandra Troost U-Track MC Team 1 6,24 X 6,22 6,47 6,47 --- 335


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Evi Spronk U-Track MC Team 1 1,45 1,40 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Nora Wakelkamp U-Track MC Team 1 4,23 4,04 4,09 4,23 +0.8 m/s--- 464


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 9,47 +2.1 m/s--- 464
    12 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 9,77 +2.0 m/s--- 414
    18 Fay Innikel U-Track MD Team 1 10,12 +2.1 m/s--- 360
    20 Gitta Sikkema U-Track MD Team 1 10,43 +0.9 m/s--- 0
    22 Manou Plantinga U-Track MD Team 2 10,52 +2.0 m/s--- 302
    Bo Steijvers U-Track MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 3:53,11 --- 349
    13 Bo Steijvers U-Track MD Team 2 3:59,16 --- 319
    16 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 4:02,61 --- 302
    17 Jonah van der Haar U-Track MD Team 2 4:08,22 --- 277
    22 Vera Pierik U-Track MD Team 2 6:31,82 --- 0
    Amélie Evans U-Track MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 12,68 +1.3 m/s--- 312
    13 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 13,92 +1.0 m/s--- 213
    17 Gitta Sikkema U-Track MD Team 1 14,52 +2.3 m/s--- 172


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,01 611
    2 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,62 487
    3 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 36,66 485
    4 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 37,19 462
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,30 457
    6 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,05 426
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,40 412
    8 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    9 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 3 DNS 0
    9 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 14,07 15,55 X X 15,55 --- 234
    11 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 9,38 8,86 11,95 7,75 11,95 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 7,49 7,73 7,34 X 7,73 --- 406
    17 Vera Pierik U-Track MD Team 2 3,05 3,41 3,53 3,29 3,53 --- 133
    18 Jonah van der Haar U-Track MD Team 2 X X 3,37 3,18 3,37 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Dajo Borgonjen U-Track MD Team 1 1,25 --- 426
    8 Fay Innikel U-Track MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Manou Plantinga U-Track MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 2,82 2,24 - 2,72 2,82 +2.3 m/s--- 182
    16 Vera Pierik U-Track MD Team 2 X X 0,94 0,90 0,94 +2.6 m/s--- 0
    Amélie Evans U-Track MD Team 1 - - - - DNS --- 0