Vereniging 'Fit' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Nynke Streppel
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:24,86
Noia Veenstra
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Nynke Streppel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,75
Janna Luijk
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,09

Hoogtepunten

Nout Morssinkhof JJC 150m
  • 20,21
  • Janna Luijk MJD 60m
  • 9,57
  • Nout Morssinkhof JJC Ver
  • 4,55
  • Nout Morssinkhof JJC 100mH
  • 18,47
  • Finn van der Maas JJD 1000m
  • 3:24,70
  • Nynke Streppel MJC Ver
  • 4,75
  • Noia Veenstra MJC Hoog
  • 1,30
  • Gies Oude Brunink JJC 800m
  • 2:38,65
  • Philine de Ru MJD 60m
  • 9,52
  • Nynke Streppel MJC 800m
  • 2:24,86
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Nout Morssinkhof Fit JC 20,21 +2.0 m/s21,91 600


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Gies Oude Brunink Fit JC 2:38,65 2:34,57 480
    13 Kars van Reeuwijk Fit JC 2:45,64 2:57,77 423


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Nout Morssinkhof Fit JC 18,47 +1.8 m/s--- 453
    11 Gies Oude Brunink Fit JC 20,77 +2.6 m/s--- 322


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Kars van Reeuwijk Fit JC 21,40 22,10 19,62 20,63 22,10 --- 363


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Kars van Reeuwijk Fit JC 6,78 6,45 6,99 6,91 6,99 --- 365


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Nout Morssinkhof Fit JC 4,52 4,55 4,25 X 4,55 +1.0 m/s--- 529
    11 Gies Oude Brunink Fit JC 3,63 3,16 X X 3,63 +0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Edward Dijkstra Fit JD DNS 12,22 0
    Kian Schouten Fit JD DNS 12,45 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Finn van der Maas Fit JD 3:24,70 3:21,64 514
    10 Wytze de Jong Fit JD 3:38,75 3:29,96 427
    17 Boris van de Beek Fit JD 3:49,44 3:42,43 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Finn van der Maas Fit JD 14,57 +2.8 m/s14,89 437
    6 Robin Melamed Fit JD 15,31 +1.6 m/s15,99 377
    12 Boris van de Beek Fit JD 17,65 +1.6 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,79 520
    2 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,91 480
    3 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,31 416
    4 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 49,37 348
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 3 50,28 369
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 50,78 354
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 51,59 330
    8 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Boris van de Beek Fit JD 14,74 11,68 13,53 13,26 14,74 --- 201
    9 Wytze de Jong Fit JD 10,96 11,23 X 9,87 11,23 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Edward Dijkstra Fit JD 6,58 6,48 X 6,67 6,67 --- 346
    8 Quint Keers Fit JD 4,66 5,59 5,78 5,51 5,78 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Robin Melamed Fit JD 1,20 --- 389
    11 Quint Keers Fit JD 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Wytze de Jong Fit JD 3,49 3,41 3,63 3,52 3,63 +1.9 m/s--- 344
    Kian Schouten Fit JD - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit MC 2:24,86 2:25,00 610


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Camiel Hitters Fit MC 20,77 +2.4 m/s18,21 66


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 42,81 638
    2 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,21 581
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,93 479
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,04 475
    5 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,57 457
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Elisa Embrechts Fit MC 15,81 13,08 11,28 14,71 15,81 --- 224
    8 Yda de Jong Fit MC 13,73 13,56 14,78 12,32 14,78 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Elisa Embrechts Fit MC 5,64 5,93 5,76 6,03 6,03 --- 308


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Noia Veenstra Fit MC 1,30 --- 462
    5 Yda de Jong Fit MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit MC 4,75 4,40 3,98 4,75 4,75 +1.0 m/s--- 570
    5 Noia Veenstra Fit MC 3,74 3,85 3,73 4,06 4,06 +2.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Philine de Ru Fit MD 9,52 +1.2 m/s10,00 455
    7 Janna Luijk Fit MD 9,57 +1.2 m/s9,39 447
    10 Fenne Bakker Fit MD 9,73 +0.9 m/s9,80 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Noor ter Rahé Fit MD 3:43,56 3:43,57 400
    19 Lieke Reyn Fit MD 4:10,97 4:08,12 264
    20 Fenne Bakker Fit MD 4:12,44 4:03,80 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Bente Wiggers Fit MD 13,29 +2.3 m/s15,41 261
    16 Juul Embrechts Fit MD 14,06 +1.3 m/s--- 203
    18 Noor Tewes Fit MD 14,65 +1.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,01 611
    2 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,62 487
    3 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 36,66 485
    4 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 37,19 462
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,30 457
    6 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,05 426
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,40 412
    8 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    9 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 3 DNS 0
    9 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Bente Wiggers Fit MD 10,13 13,44 11,37 12,03 13,44 --- 187
    12 Noor Tewes Fit MD 10,14 8,41 X X 10,14 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Philine de Ru Fit MD 5,13 5,94 5,93 5,98 5,98 --- 305
    15 Juul Embrechts Fit MD X X 4,34 4,48 4,48 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    14 Noor ter Rahé Fit MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Janna Luijk Fit MD 4,09 3,61 3,78 X 4,09 +2.5 m/s--- 436
    12 Philine de Ru Fit MD 2,54 X X 2,98 2,98 +2.6 m/s--- 0