Vereniging 'AV Atverni' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Bart van Zandwijk
  • Jongens Junior C - 150m - 18,16
Pablo Zegwaart
  • Jongens Junior C - Speer - 27,21
Bart van Zandwijk
  • Jongens Junior C - Ver - 4,69
Juan Zijderlaan
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,98
Benaiah Bergwijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Emma Scheepstra
  • Meisjes Junior C - Discus - 22,70
Emma Scheepstra
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,28
Merel Kuper
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,30
Karlijn Mesman
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:32,67
Karin de Wit
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Gianni Louhenapessy JJC 150m
  • 20,51
  • Valerie Soesbergen MJD 60m
  • 9,27
  • Juan Zijderlaan JJD 1000m
  • 3:10,98
  • Bart van Zandwijk JJC 150m
  • 18,16
  • Karlijn Mesman MJD 1000m
  • 3:32,67
  • Merel Kuper MJC Hoog
  • 1,30
  • Merlijne van Doorn MJD 1000m
  • 3:37,19
  • Luc Nederpel JJC 800m
  • 2:29,60
  • Bart van Zandwijk JJC Ver
  • 4,69
  • Karin de Wit MJD Hoog
  • 1,35
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 18,16 +2.0 m/s--- 803
    8 Gianni Louhenapessy AV Atverni JC Team 1 20,51 +2.0 m/s--- 573
    11 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 22,11 +2.6 m/s--- 0
    12 Naoa Yeo AV Atverni JC Team 2 22,35 +1.6 m/s--- 427
    13 Teagan Hessels AV Atverni JC Team 2 22,40 +2.0 m/s--- 424
    Thomas Schols AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Luc Nederpel AV Atverni JC Team 2 2:29,60 --- 563
    8 Roy van Meurs AV Atverni JC Team 2 2:35,69 --- 506
    11 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 2:36,98 --- 495
    Gosin Meerens AV Atverni JC Team 1 DNF --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Joseph Adepeju AV Atverni JC Team 1 17,92 +1.8 m/s--- 489
    5 Thomas Schols AV Atverni JC Team 2 18,02 +1.8 m/s--- 482
    9 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JC Team 1 19,40 +2.6 m/s--- 396
    13 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 2 22,25 +1.8 m/s--- 252


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 49,24 742
    2 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,36 699
    3 AV Atverni JC Team 1 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 50,97 677
    4 AV Atverni JC Team 2 (4x100m) AV Atverni - JJC 4 54,33 561
    5 AV Phoenix JC Team 1 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 AV Phoenix JC Team 2 (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 DNS 0
    5 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 DNS 0
    5 GAC Hilversum JC Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 DNS 0
    5 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 1 X 27,21 22,83 24,57 27,21 --- 451
    5 Koen van Loo AV Atverni JC Team 1 19,40 19,74 23,04 22,72 23,04 --- 0
    7 Roy van Meurs AV Atverni JC Team 2 19,78 21,21 X 16,17 21,21 --- 347
    10 Teagan Hessels AV Atverni JC Team 2 18,46 17,71 17,35 19,35 19,35 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 1 8,04 7,59 7,59 7,52 8,04 --- 423
    8 Teagan Hessels AV Atverni JC Team 2 6,85 6,21 6,90 6,03 6,90 --- 360
    9 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 2 6,41 6,10 6,62 6,28 6,62 --- 0
    10 Koen van Loo AV Atverni JC Team 1 5,95 6,01 6,06 5,92 6,06 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Joseph Adepeju AV Atverni JC Team 1 1,40 --- 541
    4 Luc Nederpel AV Atverni JC Team 2 1,40 --- 541
    6 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JC Team 1 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 4,67 4,69 4,65 4,66 4,69 +1.8 m/s--- 558
    6 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JC Team 1 3,84 4,10 3,92 4,01 4,10 +1.5 m/s--- 0
    8 Luc Nederpel AV Atverni JC Team 2 3,60 3,77 3,20 3,34 3,77 +2.5 m/s--- 372
    9 Naoa Yeo AV Atverni JC Team 2 X 3,68 X 3,76 3,76 +2.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Benaiah Bergwijn AV Atverni JD 11,66 +1.6 m/s--- 516
    5 Matthijs Verrips AV Atverni JD 11,81 +1.7 m/s--- 494
    6 Kariim Hammadi AV Atverni JD 11,90 +1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Juan Zijderlaan AV Atverni JD 3:10,98 --- 611
    5 Bas Noordhoek AV Atverni JD 3:22,10 --- 531
    15 Levi Relyveld AV Atverni JD 3:46,68 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Matthijs Verrips AV Atverni JD 17,57 +1.6 m/s--- 225
    15 Jonah Pronk AV Atverni JD 18,68 +1.6 m/s--- 164


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 45,79 520
    2 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 46,91 480
    3 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 47,31 416
    4 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 49,37 348
    4 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 3 50,28 369
    6 GAC Hilversum JD Team 3 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 50,78 354
    7 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 51,59 330
    8 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0
    8 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Mike van Doorn AV Atverni JD 13,23 14,92 14,35 13,48 14,92 --- 205
    10 Boris Hermsen AV Atverni JD - - - 10,76 10,76 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Mike van Doorn AV Atverni JD 6,62 6,28 5,01 6,11 6,62 --- 343
    9 Jonah Pronk AV Atverni JD X 5,04 X 5,40 5,40 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Benaiah Bergwijn AV Atverni JD 1,30 --- 462
    10 Jonah Pronk AV Atverni JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Kariim Hammadi AV Atverni JD 2,29 3,39 3,30 2,92 3,39 +1.7 m/s--- 296
    11 Levi Relyveld AV Atverni JD 2,98 3,18 2,95 3,30 3,30 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Dianne Vendrig AV Atverni MC 23,24 +1.2 m/s--- 365
    14 Sterre van Eck AV Atverni MC 28,08 +1.6 m/s--- 95
    Dewi van Onselen AV Atverni MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Merel Kuper AV Atverni MC 2:58,64 --- 328
    Dewi van Onselen AV Atverni MC DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Merel Kuper AV Atverni MC 17,07 +0.8 m/s--- 255
    Dianne Vendrig AV Atverni MC DNS --- 0
    Fenne Liebrand AV Atverni MC DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 42,81 638
    2 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 4 44,21 581
    3 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,93 479
    4 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 4 47,04 475
    5 AV Phoenix MC Team 1 (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,57 457
    6 AV Phoenix MC Team 2 (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 DNS 0
    6 GAC Hilversum MC Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 DNS 0
    6 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Esmee de Kock AV Atverni MC X 9,99 - 11,56 11,56 --- 141
    Dewi van Onselen AV Atverni MC - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Emma Scheepstra AV Atverni MC 21,43 22,70 X 21,71 22,70 --- 356
    7 Lieke Baselmans AV Atverni MC 12,50 15,15 13,71 11,47 15,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Emma Scheepstra AV Atverni MC 7,07 8,28 7,64 7,45 8,28 --- 436
    7 Esmee de Kock AV Atverni MC 4,96 5,51 4,06 X 5,51 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Merel Kuper AV Atverni MC 1,30 --- 462
    8 Lieke Baselmans AV Atverni MC 1,10 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Rianne Tersteeg AV Atverni MC 3,69 2,51 3,45 3,74 3,74 +0.9 m/s--- 366
    11 Sterre van Eck AV Atverni MC 2,54 2,76 2,47 2,54 2,76 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 9,27 +2.1 m/s--- 499
    24 Fenne van Leuveren AV Atverni MD 10,63 +1.2 m/s--- 287


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Karlijn Mesman AV Atverni MD 3:32,67 --- 463
    6 Merlijne van Doorn AV Atverni MD 3:37,19 --- 436
    10 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 3:48,41 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Cécile Fifis AV Atverni MD 13,42 +1.0 m/s--- 251
    19 Karlijn Mesman AV Atverni MD 14,70 +1.3 m/s--- 160


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 34,01 611
    2 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 36,62 487
    3 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 36,66 485
    4 AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 4 37,19 462
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,30 457
    6 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 38,05 426
    7 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 4 38,40 412
    8 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 38,61 403
    9 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    9 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 3 DNS 0
    9 U-Track MD Team 3 (4x60m) U-Track - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Karin de Wit AV Atverni MD 17,05 19,02 18,03 18,12 19,02 --- 305
    9 Amaris Hendriks AV Atverni MD 9,54 9,26 10,46 12,52 12,52 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Valerie Soesbergen AV Atverni MD X 5,77 5,90 5,55 5,90 --- 300
    14 Fenne van Leuveren AV Atverni MD 4,04 4,95 4,35 4,48 4,95 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Karin de Wit AV Atverni MD 1,35 --- 499
    8 Joanne Olsem AV Atverni MD 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Cécile Fifis AV Atverni MD 3,32 X 3,34 X 3,34 +1.6 m/s--- 286
    11 Amaris Hendriks AV Atverni MD 2,60 2,66 3,00 2,91 3,00 +1.4 m/s--- 0