Vereniging 'Taxandria Atletiek' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
19 Demi de Vaan MPA1 Team 07 1350,00 10,5 4,60 17,00 0,95 3,50 329 329
43 Julian Hoondert JPA2 Team 07 1375,00 12,3 5,60 21,50 0,95 3,25 281 281
58 Mika van Rooij JPA1 Team 07 1225,00 11,8 4,80 22,50 1,00 2,70 255 180
66 Iselle Versluis MPA1 Team 07 1350,00 12,5 3,50 14,00 1,00 2,55 243 144
74 Benthe Leermakers MPA1 Team 07 1175,00 12,8 3,70 16,50 0,95 2,70 228 163
76 Flore Slikker MPA1 Team 07 1200,00 13,1 4,50 15,00 0,90 2,70 225 86
80 Casper van den Akker JPA1 Team 07 1350,00 12,5 4,40 16,50 0,90 2,70 222 48
83 Ilse van Beers MPA1 Team 07 1200,00 13,7 3,30 19,50 0,90 2,65 217 95
86 Linde Spaninks MPA2 Team 07 1225,00 13,4 4,20 15,00 0,90 2,45 211 77
129 Siebe Brzozowski JPA1 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
13 Vive van Wijk MPB Team 20 7,9 875,00 8,3 11,50 14,00 0,95 347 347
49 Uma Bholansingh MPB Team 26 7,6 475,00 8,2 9,00 14,50 0,80 270 267


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


Pupil C/mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
7 Lenthe Lieveld MPMini Team 20 7,8 750,00 8,3 5,00 10,00 0,80 399 378
10 Noah van Rooij JPC Team 20 7,2 775,00 7,7 12,00 15,00 0,90 397 397
12 Teun Schoenmakers JPMini Team 26 7,1 700,00 8,5 9,00 9,50 0,65 378 378
24 Sam Stroucken JPC Team 20 7,7 875,00 8,7 11,00 10,00 0,85 336 336
27 Jasmijn va... Oetelaar MPMini Team 20 8,5 800,00 9,9 8,00 7,50 0,70 331 299
43 Zarah Versluis MPC Team 26 8,2 900,00 9,5 8,00 8,00 0,65 289 157
49 Madelief Koopman MPMini Team 26 8,3 775,00 9,7 4,50 4,50 0,65 267 241
52 Ise Roozen MPC Team 26 8,2 800,00 9,3 7,00 6,50 0,65 255 136
53 Luuk van de Wiel JPC Team 26 7,6 475,00 8,6 9,00 10,50 0,70 254 206
64 Elle Evers MPMini Team 26 8,7 775,00 11,4 5,00 7,00 0,60 228 132
66 Noah van Vugt JPC Team 26 7,7 650,00 9,2 7,00 10,50 0,60 226 98
68 Emiel van ...ersselaar JPMini Team 20 9,8 700,00 11,4 9,00 9,00 0,65 221 97
75 Sare van Wijk MPC Team 20 8,9 700,00 10,2 8,00 5,50 0,65 202 0
83 Reinout Koopman JPC Team 20 11,6 625,00 11,7 4,50 5,00 0,50 67 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88