Vereniging 'Scorpio' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

Ian Baatjes
  • Pupil B - Meerkamp - 491 punten
  • 40 meter   6,9
  • Meters maken   1075,00
  • 40 meter horden   7,3
  • Slingeren   14,00
  • Vortexwerpen   31,50
  • Hurkhoogspringen   0,95

Hoogtepunten

Floor Eelkema MPC 40m
  • 7,5
  • Ian Baatjes JPB 40mH
  • 7,3
  • Lena Prachkovskiy MPA2 60mH
  • 10,5
  • Ian Baatjes JPB 40m
  • 6,9
  • Moniek Van de Biggelaar MPA2 60mH
  • 10,6
  • Siem van Tetering JPMini 40m
  • 8,0
  • Ian Baatjes JPB Vortex
  • 31,50
  • Keisha Jansen MPC 40m
  • 7,7
  • Keisha Jansen MPC 40mH
  • 8,1
  • Ian Baatjes JPB Duur
  • 1075,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    13 Moniek Van...Biggelaar MPA2 - Team 05 1375,00 10,6 5,35 18,00 1,05 3,25 348 348
    17 Faylinn Jansen MPA1 - Team 10 1375,00 12,1 5,90 23,50 1,00 2,90 332 332
    20 Lena Prachkovskiy MPA2 - Team 05 1350,00 10,5 5,75 16,50 1,05 2,80 329 329
    23 Jelske Schets MPA2 - Team 05 1275,00 11,7 6,00 20,00 1,05 2,85 318 318
    60 Noah Paunussa JPA1 - Team 10 1375,00 10,9 5,70 21,00 0,85 1,95 250 216
    75 Fabian Schouten JPA2 - Team 05 1300,00 12,9 5,20 22,00 0,90 2,25 226 116
    78 Finn Mertens JPA2 - Team 05 1150,00 12,3 5,30 15,50 1,00 2,75 224 164
    81 Jasper Scheffers JPA1 - Team 10 1300,00 12,5 4,70 17,00 0,90 2,60 219 219
    90 Elizabeth Van Gils MPA2 - Team 05 1225,00 12,9 5,00 16,00 NM 2,25 203 203
    107 Meike Koeman MPA1 - Team 10 1100,00 12,6 3,20 8,00 0,85 2,40 164 115
    108 Tom Kula JPA1 - Team 10 1100,00 14,5 4,30 15,00 0,90 2,50 163 116
    117 Zoë Dudok MPA1 - Team 10 1075,00 14,4 3,90 9,50 0,90 1,80 140 84
    123 Mila Broekhuijsen MPA1 - Team 10 1250,00 15,3 3,50 11,00 0,85 DNS 126 79
    125 Alex Kroos JPA1 - Team 10 900,00 15,7 4,20 10,50 0,85 1,95 103 19
    127 Michelle De Vries MPA1 - Team 10 975,00 17,4 3,60 7,50 0,80 1,30 73 0
    129 Milou Heutink MPA1 - Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Ian Baatjes JPB - Team 22 6,9 1075,00 7,3 14,00 31,50 0,95 491 491
    24 Anne Bos MPB - Team 22 7,5 875,00 8,5 10,50 13,00 0,85 326 326
    34 Merijn Van Dongen JPB - Team 22 7,9 900,00 8,0 12,00 12,50 0,85 308 261
    37 Jens Van Tetering JPB - Team 22 7,5 925,00 8,1 11,00 10,50 0,80 299 170
    45 Finn De Jong JPB - Team 22 8,0 825,00 9,2 13,50 12,50 0,80 278 155
    47 Noah Jacobs JPB - Team 22 7,6 825,00 8,5 12,50 11,00 0,70 274 166
    55 Evan Van der Zanden JPB - Team 22 7,6 800,00 10,0 9,00 14,00 0,80 248 148
    66 Marlo Leipzig JPB - Team 22 9,0 700,00 9,3 10,50 13,50 0,70 210 42
    69 Damian De Heus JPB - Team 22 7,7 800,00 9,2 6,50 8,50 0,65 200 0
    74 Tirza Heutink MPB - Team 22 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    11 Keisha Jansen MPC - Team 19 7,7 775,00 8,1 11,00 12,00 0,75 380 380
    21 Siem van Tetering JPMini - Team 19 8,0 775,00 9,2 9,00 10,50 0,70 353 353
    25 Floor Eelkema MPC - Team 19 7,5 825,00 8,5 8,50 7,00 0,75 335 335
    35 Tygo Van de Schoof JPC - Team 19 8,1 850,00 8,9 7,50 16,50 0,75 306 274
    58 Ferre Florijn JPC - Team 19 7,9 750,00 9,2 9,50 7,50 0,65 246 191
    65 Marijn Niessen JPC - Team 19 8,6 825,00 9,6 8,50 9,50 0,60 227 117
    84 Albert Wijers JPMini - Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88