Vereniging 'DAK' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Stijn Knippels JPC Sling
  • 13,50
  • Eef de Laat MPB 40mH
  • 7,8
  • Elien Smits MPA2 Polsver
  • 3,30
  • Sem van Ravestijn JPC Vortex
  • 22,50
  • Eef de Laat MPB Hurk
  • 0,95
  • Sem van Ravestijn JPC Sling
  • 15,00
  • Elien Smits MPA2 Duur
  • 1550,00
  • Koen van Gestel JPB Sling
  • 13,50
  • Eef de Laat MPB 40m
  • 6,9
  • Sem van Ravestijn JPC 40mH
  • 8,4
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    5 Elien Smits MPA2 - Team 08 1550,00 12,0 5,90 22,00 1,15 3,30 388 388
    31 Hidde Struik JPA1 - Team 08 1425,00 11,8 5,80 18,50 1,05 3,30 298 298
    36 Marit Geurts MPA2 - Team 08 1275,00 13,5 5,50 21,50 1,05 2,70 287 202
    37 Stan van Gestel JPA2 - Team 08 1400,00 12,4 4,60 23,50 1,00 3,30 286 250
    38 Nynke Lankhaar MPA2 - Team 08 1325,00 12,7 5,80 17,50 0,95 2,95 286 286
    91 Max Verschoor JPA1 - Team 08 1375,00 12,6 4,80 14,00 0,85 2,35 203 133


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    23 Jiri van Bokhoven JPB - Team 32 7,4 950,00 7,8 11,00 14,50 0,80 329 329
    31 Eef de Laat MPB - Team 32 6,9 DNS 7,8 10,00 11,00 0,95 312 229
    40 Milan van Beurden JPB - Team 32 8,1 925,00 8,9 11,00 13,50 0,85 290 245
    43 Koen van Gestel JPB - Team 32 8,4 850,00 9,3 13,50 16,00 0,75 279 205
    65 Niek van Delft JPB - Team 32 8,9 825,00 8,7 9,00 11,00 0,65 212 48


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    8 Sem van Ravestijn JPC - Team 32 8,4 800,00 8,4 15,00 22,50 0,80 398 356
    47 Stijn Knippels JPC - Team 32 8,6 875,00 9,1 13,50 8,00 0,60 278 224
    77 Luuk van Gestel JPC - Team 32 8,7 850,00 9,9 7,50 11,00 DNS 191 89


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88