Vereniging 'AV Sprint' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

Kilan Goddijn
  • Pupil A - Meerkamp - 461 punten
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,1
  • Kogelstoten   9,00
  • Vortexwerpen   35,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   3,50
Sjoerd Bastiaans
  • Pupil A - Meerkamp - 456 punten
  • Meters maken   1650,00
  • 60 meter horden   10,6
  • Kogelstoten   7,00
  • Vortexwerpen   36,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   3,55
Senne van de Rest
  • Pupil B - Meerkamp - 436 punten
  • 40 meter   6,7
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   7,6
  • Slingeren   12,50
  • Vortexwerpen   28,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Tijn Loderus
  • Pupil B - Meerkamp - 408 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,7
  • Slingeren   11,50
  • Vortexwerpen   21,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
David Kok
  • Pupil C/mini - Meerkamp - 455 punten
  • 40 meter   7,0
  • Meters maken   1125,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Slingeren   10,00
  • Vortexwerpen   17,50
  • Hurkhoogspringen   0,80

Hoogtepunten

Femke de Weerdt MPC Duur
  • 925,00
  • Kilan Goddijn JPA2 Vortex
  • 35,00
  • Tess Rennen MPMini Duur
  • 850,00
  • Fara Dap MPB 40mH
  • 7,4
  • Sjoerd Bastiaans JPA2 Vortex
  • 36,00
  • Jasper Heijblom JPB Duur
  • 1175,00
  • David Kok JPC Duur
  • 1125,00
  • Senne van de Rest JPB Vortex
  • 28,50
  • Femke de Weerdt MPC 40m
  • 7,6
  • Roza Feline Willemen MPA2 60mH
  • 10,8
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 1500,00 10,1 9,00 35,00 1,25 3,50 461 461
    2 Sjoerd Bastiaans JPA2 - Team 14 1650,00 10,6 7,00 36,00 1,25 3,55 456 456
    6 Levi Ruedisueli JPA2 - Team 09 1450,00 10,1 6,10 28,00 1,15 3,15 372 372
    7 Fenna Winkel MPA2 - Team 13 1400,00 12,2 6,40 24,50 1,10 3,10 367 310
    8 Niels Hermans JPA1 - Team 15 1500,00 10,9 5,10 27,50 1,15 3,50 364 364
    9 Lars Bloemers JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,90 27,50 1,10 3,35 355 190
    10 Roza Felin... Willemen MPA2 - Team 13 1425,00 10,8 6,70 17,00 1,10 2,75 354 313
    11 Djayla Hoek MPA2 - Team 13 1350,00 11,3 6,30 20,50 1,15 2,85 354 299
    12 Bas Guikink JPA2 - Team 14 1300,00 11,4 7,10 34,00 1,10 2,90 354 204
    18 Robin-Lynn...Modderman MPA2 - Team 13 1225,00 11,5 5,20 21,00 1,20 2,75 331 193
    21 Juul Hoekstra MPA1 - Team 13 1375,00 12,3 6,60 23,50 1,05 2,40 327 192
    22 Merlijn Pellis JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,20 25,00 1,10 3,00 326 165
    24 Anne Heijnen MPA1 - Team 13 1425,00 11,6 4,80 17,00 1,10 2,80 317 232
    25 Harvey Garnett-Gray JPA2 - Team 09 1400,00 11,5 6,10 28,00 1,05 2,55 312 312
    26 Huub Kuyvenhoven JPA2 - Team 14 1325,00 11,4 6,10 25,00 1,00 3,20 309 56
    28 Boris Bastiaans JPA1 - Team 14 1500,00 11,3 5,90 31,50 NM 2,75 304 151
    29 Fenna Mallens MPA1 - Team 13 1250,00 11,8 5,50 22,50 1,00 2,60 301 116
    32 Jur van der Heijden JPA1 - Team 15 1425,00 11,8 5,40 19,50 1,10 3,10 297 297
    33 Thijmen Kegler JPA2 - Team 14 1350,00 11,0 5,40 20,00 1,10 2,80 293 160
    34 Tijmen Rotte JPA1 - Team 15 1200,00 11,4 6,40 22,50 1,00 3,15 291 258
    39 Emma van der Pas MPA2 - Team 16 1325,00 11,9 5,30 20,00 0,90 2,65 284 261
    41 Chiem Vandeursen JPA2 - Team 09 1250,00 11,4 5,70 24,50 0,95 2,95 283 283
    44 Naimah de Wind MPA2 - Team 13 1375,00 12,1 4,40 14,00 1,05 2,80 279 107
    45 Tijn Janssens JPA1 - Team 15 1350,00 12,3 7,20 18,00 1,00 2,90 278 239
    47 Gijs Huijben JPA2 - Team 14 1275,00 11,5 5,80 18,00 1,15 2,55 274 52
    48 William Vernimmen JPA2 - Team 09 1350,00 11,9 5,40 26,00 1,10 1,80 273 160
    51 Puck van Gils MPA1 - Team 13 1300,00 11,7 4,90 18,00 1,00 2,20 270 0
    52 Anne van Duin MPA2 - Team 16 1350,00 12,3 5,60 15,00 0,95 2,60 270 270
    55 Noor Faas MPA1 - Team 13 1350,00 11,6 4,40 13,00 0,95 2,70 262 66
    57 Luuk Verbeek JPA1 - Team 15 1375,00 11,5 5,10 18,00 0,95 2,70 256 110
    62 Thomas Klunder JPA1 - Team 15 1225,00 12,3 6,20 21,00 1,00 2,40 248 134
    67 Nienke Mol MPA1 - Team 13 1350,00 12,5 3,90 11,50 1,00 2,65 241 0
    68 Guusje Rademakers MPA2 - Team 16 800,00 11,5 4,90 17,00 0,95 2,80 240 233
    72 Tom Keijzers JPA2 - Team 09 1450,00 12,2 4,00 13,00 1,00 2,60 229 128
    73 Lissy Bezems MPA2 - Team 16 1200,00 12,7 4,50 11,50 1,05 2,40 228 120
    79 Jade van de Rest MPA1 - Team 13 1275,00 11,8 4,00 13,50 0,95 2,00 224 0
    84 Joep Warnaar JPA1 - Team 15 1225,00 13,8 4,30 20,00 0,95 2,80 213 89
    88 Leanne Huijbregtse MPA2 - Team 16 1250,00 11,9 3,70 14,50 0,90 1,85 209 137
    89 Ilja van Nuland MPA2 - Team 16 1225,00 13,0 4,50 11,50 0,95 2,30 208 70
    92 Ilias Oueddan JPA1 - Team 09 1225,00 11,9 5,50 17,00 0,80 2,05 202 100
    94 Thomas Hofman JPA2 - Team 09 1225,00 11,7 5,50 15,50 0,85 1,80 198 102
    96 Renske van de Corput MPA1 - Team 06 1100,00 12,6 4,00 15,00 0,80 2,40 194 155
    97 Geertje Taks MPA1 - Team 06 1325,00 12,6 2,40 10,50 0,90 2,35 192 160
    98 Fiene Schout MPA1 - Team 16 1200,00 13,4 4,00 13,00 0,85 2,45 192 37
    99 Annelot Holman MPA1 - Team 16 1275,00 12,7 3,40 7,00 0,95 2,25 188 76
    101 Roan Stoot JPA2 - Team 09 1225,00 13,0 5,00 15,50 DNS 2,40 176 0
    102 Fabian Huisman JPA2 - Team 09 DNS 13,0 4,30 17,00 0,95 2,70 174 76
    103 Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14 DNS DNS 8,90 32,50 DNS DNS 173 173
    105 Nander Coenen JPA1 - Team 09 1175,00 13,2 4,90 12,50 0,90 2,10 170 0
    109 Kayden Zeeman JPA2 - Team 09 1100,00 13,1 4,10 14,50 0,90 1,90 157 0
    110 Sarah Akkermans MPA1 - Team 06 1050,00 14,1 4,00 17,00 0,75 1,85 155 106
    111 Lotte Goossens MPA2 - Team 16 1325,00 15,2 3,40 12,00 0,85 1,80 155 52
    112 Emma van Kan MPA1 - Team 16 1175,00 15,2 2,90 16,50 0,85 1,95 153 39
    113 Jip de Looff MPA2 - Team 06 1050,00 13,4 4,00 13,00 0,85 1,60 153 117
    114 Fay van Opstal MPA1 - Team 06 1075,00 13,6 4,40 10,50 0,80 1,90 150 104
    116 Katootje de Koning MPA1 - Team 06 1000,00 14,2 3,50 13,00 0,80 2,15 142 64
    119 Lotte Damen MPA1 - Team 06 1150,00 15,2 3,20 8,00 1,00 1,75 138 70
    120 Myrthe Belt MPA1 - Team 06 1150,00 14,2 3,30 10,00 0,75 2,05 133 57
    122 Lotje van der Velden MPA1 - Team 06 1125,00 14,8 3,50 8,50 0,75 2,25 129 90
    124 Willem Gerritse JPA1 - Team 09 1225,00 13,9 3,70 10,50 0,75 1,85 125 0
    126 Lieve van Bueren MPA2 - Team 16 DNS 12,7 DNS 13,00 DNS 2,05 100 50
    128 Joanne Klapwijk MPA1 - Team 06 1100,00 16,5 1,70 6,50 0,75 1,55 63 28


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Senne van de Rest JPB - Team 31 6,7 950,00 7,6 12,50 28,50 0,90 436 436
    3 Tijn Loderus JPB - Team 29 6,8 1025,00 7,7 11,50 21,50 0,90 408 408
    4 Roel Huisman JPB - Team 30 7,2 950,00 7,8 15,00 20,50 0,90 399 334
    5 Jasper Heijblom JPB - Team 30 7,1 1175,00 8,3 11,50 14,00 0,85 381 226
    6 Katja Houtepen MPB - Team 30 7,4 925,00 8,1 11,50 16,00 0,85 368 368
    8 Sil van Opstal MPB - Team 30 7,5 900,00 7,7 10,00 15,50 0,90 364 141
    9 Jet Knook MPB - Team 30 7,2 1000,00 7,6 10,00 10,00 0,85 361 222
    11 Fara Dap MPB - Team 30 7,2 925,00 7,4 9,00 12,00 0,85 352 272
    12 Yannick Frumau JPB - Team 30 7,2 900,00 7,9 12,50 16,50 0,85 348 60
    14 Mats van Nunen JPB - Team 29 7,3 925,00 7,9 12,50 15,50 0,80 340 277
    15 Bob ten Wolde JPB - Team 29 6,9 975,00 7,9 12,00 13,00 0,75 340 257
    16 Janne Smits MPB - Team 29 7,5 875,00 8,3 10,50 15,00 0,85 340 217
    19 Gijs van den Hurk JPB - Team 30 7,1 925,00 8,2 10,50 17,50 0,80 335 127
    26 Nore Stroober MPB - Team 30 7,5 850,00 8,4 10,50 16,00 0,75 324 109
    28 Tom Verhoeven JPB - Team 30 7,9 875,00 8,3 11,00 18,50 0,85 318 64
    29 Guusje Videler MPB - Team 29 7,3 850,00 8,3 9,00 15,00 0,75 317 183
    30 Roos Marijnissen MPB - Team 29 7,3 950,00 8,2 7,50 10,50 0,80 313 250
    32 Fynn Bermingham JPB - Team 31 7,5 925,00 9,0 14,00 15,00 0,70 311 274
    35 Julian Wiersma JPB - Team 29 7,3 900,00 8,3 9,00 15,00 0,80 303 98
    36 Nils Buring JPB - Team 30 7,5 875,00 8,4 11,00 14,50 0,80 302 0
    38 Rowen Boons JPB - Team 31 7,5 775,00 8,1 10,50 12,50 0,90 294 224
    39 Mascha Jumelet MPB - Team 30 7,5 825,00 8,3 8,50 9,00 0,85 290 61
    41 Janna Kappen MPB - Team 29 7,8 850,00 8,8 9,00 13,50 0,75 286 0
    46 Olver Huijs JPB - Team 29 7,9 900,00 8,2 11,00 11,50 0,70 275 50
    48 Wende Visscher MPB - Team 29 7,6 750,00 8,6 8,50 12,50 0,75 272 0
    50 Wald Verkroost JPB - Team 30 7,9 850,00 8,5 8,50 15,50 0,75 267 0
    51 Lukas Kegler JPB - Team 31 8,2 900,00 9,1 10,50 15,50 0,70 266 189
    52 Koen Looij JPB - Team 31 8,2 800,00 9,6 10,00 18,50 0,80 265 156
    54 Milan Giacomini JPB - Team 29 7,7 800,00 8,4 10,00 10,00 0,75 254 0
    56 Sven van der Does JPB - Team 31 7,7 875,00 9,1 8,00 13,50 0,70 248 140
    58 Merel Kramer MPB - Team 31 8,1 875,00 9,2 8,00 9,50 0,70 244 183
    59 Juliette Pannekoek MPB - Team 29 7,4 DNS 8,5 10,00 8,00 0,70 232 66
    63 Jip de Wijs MPB - Team 31 8,6 800,00 9,4 8,50 11,00 0,65 220 0
    64 Rick Kuijpers JPB - Team 31 8,0 800,00 9,2 8,00 11,50 0,65 215 0
    67 Lois Martens MPB - Team 31 8,7 825,00 9,5 8,00 7,50 0,70 207 41
    68 Emma Krijnen MPB - Team 31 8,6 825,00 9,4 7,00 9,00 0,65 204 0
    70 Lara Kleysen MPB - Team 31 8,5 700,00 9,6 9,00 9,00 0,55 187 0
    71 Zoe Heeren MPB - Team 31 8,7 750,00 9,9 7,00 7,00 0,55 161 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 David Kok JPC - Team 24 7,0 1125,00 7,9 10,00 17,50 0,80 455 455
    4 Thom Pelkmans JPC - Team 27 7,4 1025,00 8,0 10,00 22,00 0,85 446 446
    5 Jonas den Heijer JPC - Team 24 7,3 950,00 8,0 12,00 21,00 0,85 443 443
    13 Luna Meijer MPC - Team 27 7,7 925,00 8,6 9,00 10,00 0,75 370 331
    14 Femke de Weerdt MPC - Team 24 7,6 925,00 8,8 9,00 11,00 0,70 367 264
    15 Tess Rennen MPMini - Team 24 8,3 850,00 10,2 8,00 10,00 0,70 363 317
    23 Max Crutzen JPC - Team 27 7,7 900,00 8,9 9,50 17,00 0,75 346 178
    28 Diek Mallens JPMini - Team 24 7,9 825,00 9,5 5,00 11,50 0,70 327 308
    30 Liesje Mourik MPC - Team 27 7,7 800,00 9,2 8,00 9,50 0,75 316 189
    32 Milan den Dopper JPC - Team 27 7,3 900,00 8,8 8,00 10,00 0,75 313 192
    33 Luca Kiladze JPC - Team 24 7,9 825,00 9,0 12,00 12,00 0,70 310 120
    34 Loes van Hooijdonk MPC - Team 27 8,4 825,00 9,0 8,50 10,00 0,75 310 159
    36 Lela Boogaard MPC - Team 27 7,9 775,00 9,4 9,50 9,50 0,70 306 56
    41 Chantal Karremans MPMini - Team 27 8,9 800,00 10,2 7,00 9,50 0,60 291 109
    42 Mees Nagelkerke JPC - Team 27 8,1 800,00 8,9 10,00 9,50 0,80 289 111
    45 Irene Koch MPC - Team 24 7,9 775,00 9,6 7,00 9,00 0,75 283 60
    46 Stijn Verhoeven JPC - Team 27 7,5 825,00 9,3 7,50 13,50 0,65 282 120
    56 Bregje ten Wolde MPC - Team 24 8,2 750,00 9,5 8,00 5,00 0,70 249 0
    69 Veerle van Bergen MPMini - Team 27 8,9 775,00 11,0 5,00 6,00 0,60 221 0
    74 Melle van Gils JPC - Team 27 8,8 800,00 10,2 7,50 9,00 0,65 204 0
    76 Joep van de Velden JPC - Team 24 8,8 725,00 10,0 8,00 9,00 0,65 199 0
    79 Iris Aerts MPC - Team 24 9,0 700,00 10,6 4,50 5,50 0,60 154 0
    82 Noud Bekkers JPMini - Team 24 10,3 575,00 13,8 8,50 5,50 0,50 119 54


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88