Vereniging 'AV Spiridon' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

Senna Laureijssen
  • Pupil A - Meerkamp - 422 punten
  • Meters maken   1450,00
  • 60 meter horden   11,0
  • Kogelstoten   7,30
  • Vortexwerpen   28,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   2,70

Hoogtepunten

Senna Laureijssen MPA2 60mH
  • 11,0
  • Jelle Kreeft JPA1 Kogel
  • 8,30
  • Lucca Soler JPB 40m
  • 7,0
  • Senna Laureijssen MPA2 Hoog
  • 1,20
  • Koen Doorakkers JPB Vortex
  • 40,50
  • Gijs Winnubst JPC Hurk
  • 0,85
  • Senna Laureijssen MPA2 Vortex
  • 28,50
  • Senna Laureijssen MPA2 Duur
  • 1450,00
  • Senna Laureijssen MPA2 Kogel
  • 7,30
  • Jelle Kreeft JPA1 Vortex
  • 32,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    3 Senna Laureijssen MPA2 - Team 03 1450,00 11,0 7,30 28,50 1,20 2,70 422 422
    16 Jelle Kreeft JPA1 - Team 03 1400,00 11,6 8,30 32,00 1,10 1,80 337 322
    49 Dario Ehrismann JPA2 - Team 03 1425,00 11,3 4,90 23,50 0,95 2,45 273 176
    53 Anna Timmers MPA2 - Team 03 1300,00 11,6 5,60 12,00 1,00 2,40 264 242
    54 Wilbert van den Burg JPA1 - Team 03 1325,00 11,6 5,80 17,00 1,00 2,80 263 182
    61 Ghislaine Schalk MPA2 - Team 03 1350,00 13,2 4,90 11,00 1,00 2,85 250 143
    63 Noor Bekkers MPA1 - Team 03 1200,00 12,6 4,60 16,50 0,95 2,80 248 88
    69 Laura Janssen MPA1 - Team 03 1300,00 12,3 4,90 16,00 0,95 1,95 238 0
    77 Benjamin Wolvekamp JPA1 - Team 03 1275,00 12,9 6,30 21,00 0,90 2,00 224 103
    85 Sophy Naafs MPA2 - Team 03 1250,00 12,3 5,00 12,00 0,95 1,75 212 0
    129 Salah al d... Aanannaz JPA1 - Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    17 Koen Doorakkers JPB - Team 28 8,6 800,00 9,9 9,50 40,50 0,75 339 161
    20 Tjerk van Es JPB - Team 28 7,2 875,00 8,1 11,00 15,50 0,90 332 332
    33 Melle Brocks JPB - Team 28 7,5 775,00 8,8 13,00 18,00 0,80 310 229
    42 Lucca Soler JPB - Team 28 7,0 825,00 8,3 9,50 12,00 0,75 284 126
    60 Bo Geurts JPB - Team 28 9,0 825,00 9,4 9,50 11,00 0,85 228 56
    62 Sophie de Graaf MPB - Team 28 8,7 850,00 10,0 9,00 9,00 0,75 223 47
    72 Sarah de Graaf MPB - Team 28 10,2 600,00 14,9 7,00 9,00 0,50 89 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    17 Gijs Winnubst JPC - Team 28 7,6 875,00 8,7 10,50 15,00 0,85 361 361
    37 David Wolvekamp JPC - Team 28 8,0 750,00 9,5 11,50 16,50 0,70 304 130
    40 Fenne Verhoeven MPC - Team 28 8,2 725,00 9,2 8,50 10,00 0,75 293 172
    60 Niek Bruijns JPMini - Team 28 8,7 725,00 10,1 8,00 8,00 0,55 242 88
    63 Sanne van Daelen MPC - Team 28 8,8 775,00 10,8 8,00 8,00 0,70 230 96
    72 Kaylie Faes MPC - Team 28 9,4 700,00 10,1 8,00 8,50 0,65 209 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88