Vereniging 'AV Attila' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

Ilian Strooper
  • Pupil C/mini - Meerkamp - 499 punten
  • 40 meter   8,1
  • Meters maken   900,00
  • 40 meter horden   9,0
  • Slingeren   13,00
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hurkhoogspringen   0,70
Thijmen van Hulten
  • Pupil C/mini - Meerkamp - 448 punten
  • 40 meter   7,9
  • Meters maken   900,00
  • 40 meter horden   8,7
  • Slingeren   9,50
  • Vortexwerpen   12,50
  • Hurkhoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Ilian Strooper JPMini Vortex
  • 21,00
  • Ilian Strooper JPMini Sling
  • 13,00
  • Thijs van den Boom JPA2 Vortex
  • 34,00
  • Milou van Nigtevegt MPB 40mH
  • 7,5
  • Josje van Straalen MPA2 60mH
  • 10,9
  • Toon Zebregs JPMini Duur
  • 1000,00
  • Eline van Kempen MPA2 60mH
  • 10,5
  • Mila Strooper MPA2 Vortex
  • 26,50
  • Mila Strooper MPA2 Kogel
  • 7,55
  • Gijs Versteden JPC Vortex
  • 21,50
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    4 Mila Strooper MPA2 - Team 02 1300,00 11,4 7,55 26,50 1,15 3,30 404 404
    15 Thijs van den Boom JPA2 - Team 02 1300,00 11,0 6,95 34,00 0,95 3,05 344 275
    27 Darko Kuijs JPA1 - Team 01 1450,00 11,4 5,80 27,50 0,95 2,65 305 279
    30 Josje van Straalen MPA2 - Team 01 1325,00 10,9 5,60 13,00 1,00 2,90 300 274
    35 Caries Land MPA2 - Team 01 1275,00 11,6 5,60 15,50 1,00 2,75 287 251
    40 Eline van Kempen MPA2 - Team 02 1150,00 10,5 6,05 16,00 0,95 2,40 283 214
    46 Emma Gitz MPA2 - Team 01 1325,00 12,1 5,90 17,00 1,00 2,20 276 247
    50 Esther van Os MPA1 - Team 01 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,05 2,90 273 186
    56 Aniek de Man MPA2 - Team 02 1275,00 11,4 5,15 13,00 0,95 2,45 257 231
    59 Rens Schepens JPA2 - Team 01 1200,00 12,4 5,60 24,50 0,95 2,70 255 102
    64 Djurre Zwerver JPA1 - Team 02 1500,00 12,1 4,65 17,00 0,95 2,50 248 127
    65 Britt van Nieuwburg MPA1 - Team 02 1275,00 12,0 4,60 15,50 0,90 2,45 243 143
    70 Jesse van Gestel JPA2 - Team 01 1400,00 12,3 5,60 19,00 0,95 2,00 238 144
    93 Mees Biemans JPA1 - Team 02 DNS 11,9 5,90 20,50 0,90 2,25 199 98
    95 Gijs van Berkel JPA1 - Team 01 1225,00 12,4 4,50 12,50 0,95 2,50 198 26
    100 Lieke van Berkel MPA2 - Team 02 1200,00 13,7 3,60 11,50 0,90 2,40 182 36
    104 Cem Yildirim JPA2 - Team 02 1300,00 13,0 4,85 12,50 0,90 1,65 172 43
    115 Elin Becx MPA1 - Team 02 1175,00 13,7 4,10 7,00 0,95 1,35 146 30
    118 Veerle de Jong MPA1 - Team 01 1075,00 14,0 3,50 10,50 0,90 1,70 140 0
    129 Finn Ardon JPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Miles Harahap JPA2 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Pukk Korsten MPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Jip Van Iersel JPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    7 Rogier Gitz JPB - Team 21 7,6 1025,00 8,0 11,50 18,00 0,90 365 310
    18 Tijn de Blaeij JPB - Team 25 7,0 900,00 8,0 12,50 11,00 0,90 335 303
    21 Milou van den Broek MPB - Team 17 7,6 800,00 8,1 11,50 12,00 0,90 330 251
    22 Noah Joosen JPB - Team 17 7,4 775,00 8,4 12,50 18,00 0,90 329 297
    25 Sybren Schuuring JPB - Team 17 7,8 850,00 9,3 12,00 21,50 0,90 325 196
    27 Milou van Nigtevegt MPB - Team 21 7,4 800,00 7,5 8,50 12,00 0,85 320 244
    53 Ize Keller MPB - Team 25 8,9 775,00 8,9 10,50 13,00 0,80 261 198
    57 Amy van Gestel MPB - Team 21 7,5 850,00 9,1 7,00 8,50 0,70 246 110
    61 Julia van Liere MPB - Team 21 8,0 775,00 9,2 8,00 7,00 0,75 225 0
    73 Kasper de Jonge JPB - Team 25 DNS DNS DNS 3,50 3,50 0,55 25 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Ilian Strooper JPMini - Team 21 8,1 900,00 9,0 13,00 21,00 0,70 499 499
    3 Thijmen van Hulten JPMini - Team 25 7,9 900,00 8,7 9,50 12,50 0,85 448 448
    6 Gijs Versteden JPC - Team 21 7,6 900,00 8,3 13,00 21,50 0,85 428 428
    9 Toon Zebregs JPMini - Team 25 8,0 1000,00 9,3 8,00 10,50 0,70 398 398
    19 Mick Soijer JPC - Team 21 7,8 800,00 8,3 11,00 17,50 0,80 357 197
    20 Hugo van Beurden JPMini - Team 25 8,1 800,00 9,2 8,50 10,00 0,75 355 355
    29 Elin de Koeijer MPC - Team 21 7,9 900,00 9,5 7,50 10,00 0,75 323 235
    31 Thijs Boerdijk JPC - Team 17 7,8 800,00 8,5 10,50 11,00 0,80 316 278
    38 Tijn van de Put JPC - Team 17 7,9 825,00 9,3 8,50 15,00 0,75 299 207
    39 Alexander Pennings JPC - Team 17 8,4 825,00 9,6 9,50 16,50 0,75 296 153
    48 Tieme Imbens JPC - Team 17 8,0 850,00 9,7 9,50 11,50 0,70 277 99
    50 Isa Laro MPC - Team 17 8,2 775,00 10,5 7,50 10,50 0,70 263 194
    57 Jet Rodenburg MPC - Team 25 8,6 775,00 9,9 7,50 9,50 0,65 247 80
    59 Houda Marmouk JPC - Team 25 8,1 800,00 9,4 7,50 7,50 0,75 242 51
    73 Timme Weterings JPC - Team 21 8,8 825,00 9,8 6,50 6,00 0,75 207 0
    81 Tygo de Jonge JPMini - Team 25 10,9 675,00 11,9 6,50 5,00 0,65 141 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88