Vereniging 'Atledo' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
14 Tessa van Helderen MPA2 - Team 04 1100,00 11,8 7,40 22,00 1,20 2,85 348 348
42 Ties Mutsaers JPA2 - Team 04 1325,00 11,7 6,80 18,50 0,95 3,15 282 282
71 Eva den Boer MPA1 - Team 04 1350,00 12,3 5,40 14,50 0,90 1,70 230 230
87 Julian Balk JPA2 - Team 04 1400,00 13,7 4,90 20,00 0,75 2,55 210 205
106 Heleen de Bie MPA2 - Team 04 DNS 11,9 5,50 12,50 0,95 DNS 169 169
121 Anne Driesprong MPA2 - Team 04 1125,00 14,8 3,20 9,50 0,75 2,30 130 69


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
10 Joeri van Helderen JPB - Team 18 7,8 950,00 8,0 12,50 17,50 0,95 356 356


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


Pupil C/mini - Meerkamp

# Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
16 Siebe van der Lee JPC - Team 18 7,4 925,00 8,1 8,50 13,00 0,85 363 363
44 Goof Schoormans JPC - Team 18 8,3 825,00 9,8 11,00 14,00 0,70 285 113
51 Zoe Otten MPC - Team 18 8,0 775,00 9,6 7,00 7,50 0,65 255 143
54 Milan Bavius JPC - Team 18 8,2 825,00 9,6 8,50 10,00 0,70 252 132
55 Mike van der Galien JPMini - Team 18 8,8 850,00 10,0 5,50 9,00 0,55 251 151
61 Femke Broeders MPMini - Team 18 8,7 700,00 10,1 4,50 6,90 0,60 232 149
62 Jasper Broeders JPC - Team 18 8,2 825,00 9,9 7,00 11,50 0,60 230 87
70 Radek Ozga JPC - Team 18 8,7 725,00 9,6 7,00 9,50 0,75 218 52
71 Ramon Derks JPC - Team 18 8,7 925,00 10,3 6,00 8,50 0,65 215 66
78 Jens de Bie JPMini - Team 18 9,6 700,00 10,3 4,00 8,00 0,60 179 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88