Vereniging 'Altena Road Runners' op '1e Athletics Champs competitiewedstrijd regio 13 2018'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Thomas van Breugel JPC 40m
  • 7,5
  • Maartje van Vugt MPB 40m
  • 7,7
  • Maartje van Vugt MPB Duur
  • 975,00
  • Maartje van Vugt MPB 40mH
  • 9,0
  • Stef van Vliet JPC Vortex
  • 16,50
  • Thomas van Breugel JPC 40mH
  • 8,4
  • Nynke Tolhoek MPMini Hurk
  • 0,60
  • Nynke Tolhoek MPMini Sling
  • 8,00
  • Tristan van Boven JPC Sling
  • 11,75
  • Stef van Vliet JPC Sling
  • 12,75
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    82 Jesse Tolhoek JPA1 - Team 15 1425,00 12,4 4,80 14,00 0,95 2,20 218 56


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:43,1 354
    1 Team 13 (Team-est) AV Sprint - MPA2 12 2:46,8 365
    3 Team 05 (Team-est) Scorpio - JPA2 6 2:52,2 267
    4 Team 03 (Team-est) AV Spiridon - JPA2 11 2:53,5 256
    5 Team 15 (Team-est) - JPA1 8 2:54,6 246
    6 Team 02 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:56,6 229
    7 Team 08 (Team-est) DAK - JPA2 6 2:57,6 221
    8 Team 07 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 10 2:58,5 213
    9 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 12 2:58,7 212
    9 Team 16 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 3:00,1 231
    11 Team 01 (Team-est) AV Attila - JPA2 12 3:06,6 152
    12 Team 10 (Team-est) Scorpio - JPA1 10 3:06,9 150
    13 Team 04 (Team-est) Atledo - JPA2 6 3:13,3 108
    14 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 10 3:16,0 107
    15 Team 11 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    15 Team 12 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    44 Maartje van Vugt MPB - Team 23 7,7 975,00 9,0 9,50 9,00 0,65 278 278


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 30 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:01,5 342
    2 Team 29 (Team-est) AV Sprint - JPB 12 3:02,1 337
    3 Team 22 (Team-est) Scorpio - JPB 10 3:04,5 319
    4 Team 32 (Team-est) DAK - JPB 8 3:13,1 259
    5 Team 31 (Team-est) AV Sprint - JPB 13 3:15,6 242
    6 Team 21 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:15,9 240
    7 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:16,7 235
    8 Team 26 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:17,2 232
    9 Team 28 (Team-est) AV Spiridon - JPB 13 3:21,3 206
    10 Team 17 (Team-est) AV Attila - JPB 8 3:23,0 196
    11 Team 25 (Team-est) AV Attila - JPB 9 3:26,8 174
    12 Team 18 (Team-est) Atledo - JPB 11 3:27,3 172
    13 Team 23 (Team-est) Altena Road Runners - JPB 6 3:30,3 155


    Pupil C/mini - Meerkamp

    # Naam 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    18 Stef van Vliet JPC - Team 23 7,8 900,00 8,6 12,75 16,50 0,65 358 358
    22 Thomas van Breugel JPC - Team 23 7,5 850,00 8,4 11,00 14,75 0,75 353 353
    26 Tristan van Boven JPC - Team 23 7,9 825,00 8,4 11,75 14,75 0,70 334 334
    67 Nynke Tolhoek MPMini - Team 23 9,2 675,00 11,3 8,00 7,00 0,60 226 202
    80 Tom Tolhoek JPC - Team 23 9,1 725,00 10,6 7,25 6,25 0,50 145 25


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 24 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:12,9 312
    2 Team 27 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:22,3 241
    3 Team 19 (Team-est) Scorpio - JPC 7 3:48,2 88