Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100m - 11,93
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100m_f - 11,79
Gijs Houtman
  • Jongens Junior C - 800m - 2:19,14
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,07
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 13,70
Benjamin Dobbelstein
  • Jongens Junior C - Discus - 34,79
Jeremy van Zutven
  • Jongens Junior C - Kogel - 11,54
Benjamin Dobbelstein
  • Jongens Junior C - Speer - 42,91
Jeremy van Zutven
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - Ver - 6,01
Jeremy van Zutven
  • Jongens Junior C - Ver - 5,77
Koen Diepen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:05,06
Jens De Kock
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,61
Finn Verhoeff
  • Jongens Junior D - 80mH_f - 12,55
Koen Diepen
  • Jongens Junior D - Discus - 29,94
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,75
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Speer - 35,31
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,55
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D - Ver - 5,03
Finn Verhoeff
  • Jongens Junior D - Ver - 4,83
Jens De Kock
  • Jongens Junior D - Ver - 4,42
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,58
Nienke Meubermans
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,67
Daantje de Vet
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,60
Nienke Meubermans
  • Meisjes Junior C - 80m_f - 10,66
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior C - Discus - 28,28
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior C - Kogel - 11,06
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior C - Speer - 31,65
Annemiek van Iersel
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,00
Lise Romijn
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,52
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,67
Lise Romijn
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,69
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,74
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,37
Lise Romijn
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,61
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,41
Lise Kappen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,55
Marloes Oomen
  • Meisjes Junior D - 60mH_f - 11,20
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior D - Discus - 24,96
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,21
Renske van der Steen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,34

Hoogtepunten

Jeremy van Zutven JJC Hoog
  • 1,75
  • Rens de Graauw JJC 100m
  • 11,93
  • Jessica Sluiter MJD 60m_f
  • 8,37
  • Daantje de Vet MJC 80m
  • 10,58
  • Rens de Graauw JJC 100mH
  • 14,07
  • Nienke Meubermans MJC 80m_f
  • 10,66
  • Rens de Graauw JJC 100mH_f
  • 13,70
  • Daantje de Vet MJC 80m_f
  • 10,60
  • Rens de Graauw JJC 100m_f
  • 11,79
  • Nienke Meubermans MJC 80m
  • 10,67
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Rens de Graauw 11,93Q +0.2 m/s11,64
    5 Yannick van Dijk 12,52q +0.2 m/s12,49
    15 Dieter Stolzenbach 15,31 +0.2 m/s14,37


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Rens de Graauw 11,79 +1.8 m/s11,93
    6 Yannick van Dijk 12,71 +1.8 m/s12,52


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Gijs Houtman 2:19,14 2:23,06


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Rens de Graauw 14,07Q -0.5 m/s14,32
    9 Bram Schutte 19,59 -0.5 m/s20,63


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    1 Rens de Graauw 13,70 -0.6 m/s14,07


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Benjamin ...bbelstein 34,79 33,36
    7 Dieter Stolzenbach 20,39 21,38


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Jeremy van Zutven 11,54 11,31
    6 Benjamin ...bbelstein 10,42 10,08
    8 Dieter Stolzenbach 7,77 6,98


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Benjamin ...bbelstein 42,91 42,08


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jeremy van Zutven 1,75 1,70


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Rens de Graauw 6,01 +0.0 m/s6,03
    2 Jeremy van Zutven 5,77 +0.0 m/s5,56
    11 Bram Schutte 4,31 -1.5 m/s4,50
    Yannick van Dijk DNS 5,30


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Koen Diepen 10,88Q -0.8 m/s11,03
    7 Viggo Tijbosch 11,09Q -0.7 m/s10,59
    12 Max de Kruijf 11,65Q -0.7 m/s11,44


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    5 Koen Diepen 10,95Q +0.7 m/s10,88
    6 Viggo Tijbosch 10,97Q +2.9 m/s11,09
    Max de Kruijf DNS 11,65


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    4 Koen Diepen 10,85 +1.8 m/s10,95
    6 Viggo Tijbosch 11,02 +1.8 m/s10,97


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Koen Diepen 3:05,06 3:09,26
    6 Sven Grooters 3:12,58 3:15,19
    8 Sven van d...eerendonk 3:12,99 3:15,53
    9 Jake Romijn 3:13,00 3:14,14
    10 Lans Timmermans 3:17,90 3:05,15
    11 Samuel Dobbelstein 3:24,12 3:26,46
    18 Max de Kruijf 3:45,95 3:12,13


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Jens De Kock 13,61q +0.7 m/s14,04
    4 Finn Verhoeff 13,67Q -1.0 m/s12,80
    5 Jake Romijn 13,79q +0.7 m/s13,82
    8 Lans Timmermans 14,47q -1.0 m/s14,61
    11 Sven van d...eerendonk 17,56 -1.0 m/s16,41


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    1 Finn Verhoeff 12,55 +1.3 m/s13,67
    4 Jens De Kock 13,51 +1.3 m/s13,61
    6 Jake Romijn 13,89 +1.3 m/s13,79
    8 Lans Timmermans 31,03 +1.3 m/s14,47


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
    2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
    3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
    4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
    5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
    6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
    7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    2 Koen Diepen 29,94 27,72
    5 Sven Grooters 23,04 18,69
    9 Robbie Smulders 18,69 17,40


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Viggo Tijbosch 10,75 11,70
    8 Robbie Smulders 7,15 7,35
    11 Pepijn Kremers 5,76 7,30


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Jake Romijn 35,31 34,04
    7 Robbie Smulders 27,72 27,58
    9 Sven Grooters 25,36 25,44
    13 Casper Couwenberg 22,81 20,44


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jake Romijn 1,55 1,60
    10 Casper Couwenberg 1,30 1,30


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Viggo Tijbosch 5,03 -0.1 m/s5,02
    2 Finn Verhoeff 4,83 -0.2 m/s4,56
    3 Jens De Kock 4,42 +0.4 m/s4,50
    6 Lans Timmermans 4,18 +0.0 m/s4,30
    9 Pepijn Kremers 3,88 +0.3 m/s4,00
    16 Casper Couwenberg 3,74 +0.0 m/s3,63


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daantje de Vet 10,58Q +0.1 m/s10,67
    2 Nienke Meubermans 10,67Q +0.4 m/s10,92
    6 Isabel van Bokhoven 10,94Q +0.2 m/s10,98
    15 Lotte Weevers 11,95 +0.1 m/s11,93


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    2 Daantje de Vet 10,60 -0.1 m/s10,58
    3 Nienke Meubermans 10,66 -0.1 m/s10,67
    6 Isabel van Bokhoven 10,96 -0.1 m/s10,94


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Nienke Meubermans 2:32,04 2:33,57
    5 Annemiek van Iersel 2:32,44 2:41,23
    11 Lotte Weevers 2:50,04 2:46,88


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    4 Daantje de Vet 12,74q -0.4 m/s12,45
    5 Sterre van Bragt 12,90Q -0.3 m/s12,51
    7 Annemiek van Iersel 13,22q -0.3 m/s13,55


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    4 Daantje de Vet 12,60 +0.3 m/s12,74
    5 Sterre van Bragt 12,88 +0.3 m/s12,90
    7 Annemiek van Iersel 13,19 +0.3 m/s13,22


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MJC Prins Hendrik - MJC 5 40,46 743
    2 HAC Dames HAC - MJC 4 42,62 646
    3 AV-LGD Lopersgroep Deurne - MJC 4 44,17 582


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Joanne Schaap 28,28 28,36


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Joanne Schaap 11,06 10,37


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    3 Joanne Schaap 31,65 32,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    3 Annemiek van Iersel 5,00 5,00 +0.0 m/s4,97
    5 Sterre van Bragt 4,84 4,84 +0.0 m/s4,87


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Lise Romijn 8,52Q +0.7 m/s8,60
    3 Jessica Sluiter 8,67Q +1.7 m/s8,40
    6 Isabelle Van Meerijk 8,85Q +0.0 m/s9,00
    12 Renske van der Steen 9,10Q +0.0 m/s9,00
    14 Lotte Hein 9,23Q +0.0 m/s9,05


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    1 Lise Romijn 8,69Q -0.2 m/s8,52
    2 Jessica Sluiter 8,74Q -0.8 m/s8,67
    7 Isabelle Van Meerijk 8,95q -0.8 m/s8,85
    12 Renske van der Steen 9,28 +1.3 m/s9,10
    19 Lotte Hein 9,57 -0.2 m/s9,23


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    1 Jessica Sluiter 8,37 -0.5 m/s8,74
    2 Lise Romijn 8,61 -0.5 m/s8,69
    5 Isabelle Van Meerijk 8,89 -0.5 m/s8,95


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Jessica Sluiter 3:21,32 3:28,27
    5 Tinke Grotenhuis 3:21,93 3:20,62
    6 Eline Smit 3:23,59 3:32,04


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    1 Marloes Oomen 11,41Q -4.3 m/s11,47
    2 Lise Kappen 11,55Q -1.7 m/s11,36
    15 Linde van Bragt 13,82 -1.7 m/s12,41


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    3 Marloes Oomen 11,20 -0.5 m/s11,41
    4 Lise Kappen 11,24 -0.5 m/s11,55


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PH MJD Prins Hendrik - MJD 4 32,79 676
    2 HAC girls team 1 HAC - MJD 4 33,82 621
    3 PH MJD 2 Prins Hendrik - MJD 4 34,23 600
    4 HAC girls team 2 HAC - MJD 4 34,27 598
    5 Avgm md AV Generaal Michaelis - MJD 4 35,32 546
    6 Eindhoven Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,66 530
    7 Marvelous Girls AV Marvel - MJD 4 35,94 517


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    1 Meike de Graauw 24,96 24,64
    7 Eden Brouwers 18,12 17,18


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Meike de Graauw 10,21 9,88
    4 Jessica Sluiter 9,93 9,43
    13 Eden Brouwers 7,39 17,81


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2ResOBP
    8 Meike de Graauw 20,67 20,67 20,01
    11 Eden Brouwers 18,24 18,24 21,00


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    7 Marloes Oomen 1,30 1,45
    11 Lise Romijn 1,20 1,25
    17 Eden Brouwers 1,20 1,30
    Isabelle Van Meerijk DNS 1,50


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Renske van der Steen 4,34 -0.3 m/s4,14
    5 Lise Kappen 4,15 +1.9 m/s4,09
    8 Lotte Hein 4,06 +1.4 m/s3,75
    14 Lise Romijn 3,88 +0.0 m/s4,02
    22 Linde van Bragt 3,51 +1.0 m/s4,10