Vereniging 'HAC' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

Carlo Schoonen
  • Jongens Junior C - Speer - 48,91
Sophie van den Boogaart
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,54
Sophie van den Boogaart
  • Meisjes Junior D - 60m_hf - 8,80
Sophie van den Boogaart
  • Meisjes Junior D - 60m_f - 8,69
Simone van Zelst
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,97

Hoogtepunten

Nori Meulendijks MJC 80m
  • 10,81
  • Sophie van den Boogaart MJD 60m_hf
  • 8,80
  • Sophie van den Boogaart MJD 60m
  • 8,54
  • Gijs van Lieshout JJC 800m
  • 2:23,96
  • Lars van der Zanden JJC 800m
  • 2:27,02
  • Joep ten Houten JJD 80m_hf
  • 11,14
  • Nori Meulendijks MJC 80m_f
  • 10,78
  • Carlo Schoonen JJC Speer
  • 48,91
  • Jasper van Oudheusden JJC 100m
  • 13,19
  • Sophie van den Boogaart MJD 60m_f
  • 8,69
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    10 Jasper van...udheusden 13,19 +1.0 m/s13,56
    13 Kars Reijnen 14,45 +1.0 m/s14,63
    14 Roel van Engeland 14,97 +1.0 m/s14,57


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Gijs van Lieshout 2:23,96 2:29,30
    5 Lars van der Zanden 2:27,02 2:25,05


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    8 Luc Stappers 18,97q -0.5 m/s18,75


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    8 Luc Stappers 18,56 -0.6 m/s18,97


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven JJC Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,76 761
    2 HAC HAC - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    6 Luuk van Lierop 24,31 21,59


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Luuk van Lierop 11,33 12,23
    7 Jasper van...udheusden 7,78 8,80
    9 Roel van Engeland 7,17 7,34


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Carlo Schoonen 48,91 47,33


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Luc Stappers 1,40 1,50


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    10 Jasper van...udheusden 4,56 -0.8 m/s4,28
    12 Luc Stappers 4,30 +0.0 m/s4,45
    13 Kars Reijnen 3,86 +0.0 m/s4,02


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Joep ten Houten 11,21Q -0.8 m/s11,48
    17 Luuk Verhoeven 12,22Q -0.4 m/s12,10
    19 Teun Ermens 12,32q +1.4 m/s12,29
    20 Victor van der Voort 12,37Q -0.4 m/s12,13
    22 Ramses ten Houten 12,43q -0.4 m/s12,28
    24 Damon Van ...ildenberg 12,65q -0.4 m/s8,00
    26 Stan Buurman 13,19 -0.7 m/s13,20


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    7 Joep ten Houten 11,14q +2.9 m/s11,21
    13 Victor van der Voort 12,14 +2.9 m/s12,37
    16 Luuk Verhoeven 12,31 +0.7 m/s12,22
    Ramses ten Houten DNS 12,43
    Teun Ermens DNS 12,32
    Damon Van ...ildenberg DNS 12,65


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    7 Joep ten Houten 11,28 +1.8 m/s11,14


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    13 Joep ten Houten 3:29,49 3:29,00
    19 Ramses ten Houten 3:59,28 3:48,14
    21 Damon Van ...ildenberg 4:17,76 2,00


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    12 Damon Van ...ildenberg 18,83 +0.7 m/s8,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
    2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
    3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
    4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
    5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
    6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
    7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    10 Guus Kuijpers 16,44 15,66
    12 Youri van Oudheusden 13,39 12,31


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    10 Ramses ten Houten 6,02 6,89
    13 Guus Kuijpers 5,61 6,03
    14 Youri van Oudheusden 5,31 6,10


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Joep ten Houten 31,89 32,76
    11 Luuk Verhoeven 23,19 20,94
    14 Victor van der Voort 19,73 21,35
    15 Guus Kuijpers 17,83 19,32
    16 Stan Buurman 14,70 14,56


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    13 Stan Buurman 1,20 1,10


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    14 Luuk Verhoeven 3,77 +0.7 m/s4,00


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Nori Meulendijks 10,81Q +0.2 m/s10,75
    10 Laura Büker 11,41 +0.2 m/s10,97
    12 Isa Van Der Putten 11,42 +0.1 m/s11,21
    16 Gwen Bogers 12,35 +0.4 m/s12,01
    Geerte Simons DNS 11,76


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Nori Meulendijks 10,78 -0.1 m/s10,81


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    12 Demi de Vries 2:50,49 2:47,00


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    10 Laura Büker 15,17 -0.4 m/s15,54
    12 Gwen Bogers 16,39 -0.4 m/s15,90


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MJC Prins Hendrik - MJC 5 40,46 743
    2 HAC Dames HAC - MJC 4 42,62 646
    3 AV-LGD Lopersgroep Deurne - MJC 4 44,17 582


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    5 Irene de Beer 19,55 19,66


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    7 Irene de Beer 7,10 7,03


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    7 Isa Beem 24,82 23,28


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Nori Meulendijks DNS 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    12 Gwen Bogers 3,68 3,68 +0.0 m/s3,78


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    2 Sophie van... Boogaart 8,54Q +4.5 m/s8,81
    15 Renske Gottenbos 9,27q +0.0 m/s9,20
    19 Sophie Kusters 9,33q +4.5 m/s9,24
    20 Nyssa Engels 9,37q +0.0 m/s9,56


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    3 Sophie van... Boogaart 8,80Q +1.3 m/s8,54
    13 Nyssa Engels 9,34 -0.8 m/s9,37
    14 Renske Gottenbos 9,38 -0.2 m/s9,27
    18 Sophie Kusters 9,49 -0.2 m/s9,33


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Sophie van... Boogaart 8,69 -0.5 m/s8,80


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Evy Loots 3:30,52 3:32,54


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    6 Yara Vereijken 11,87q -1.7 m/s11,83
    7 Eva van der Putten 12,15q -1.7 m/s12,76


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    6 Yara Vereijken 11,68 -0.5 m/s11,87
    8 Eva van der Putten 12,66 -0.5 m/s12,15


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PH MJD Prins Hendrik - MJD 4 32,79 676
    2 HAC girls team 1 HAC - MJD 4 33,82 621
    3 PH MJD 2 Prins Hendrik - MJD 4 34,23 600
    4 HAC girls team 2 HAC - MJD 4 34,27 598
    5 Avgm md AV Generaal Michaelis - MJD 4 35,32 546
    6 Eindhoven Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,66 530
    7 Marvelous Girls AV Marvel - MJD 4 35,94 517


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    8 Simone van Zelst 18,02 19,07


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Simone van Zelst 9,97 10,97
    5 Yara Vereijken 9,42 9,51


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2ResOBP
    10 Eva van der Putten 18,38 18,38 21,85
    13 Simone van Zelst 17,78 17,78 24,85
    15 Renske Gottenbos 14,90 14,90 19,30
    17 Evy Loots 13,66 13,66 21,83


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    9 Nyssa Engels 1,30 1,20


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Eva van der Putten 4,18 +0.0 m/s4,02
    5 Sophie van... Boogaart 4,15 -0.3 m/s3,96
    13 Nyssa Engels 3,94 +2.3 m/s3,87
    20 Renske Gottenbos 3,55 +2.1 m/s3,56
    25 Sophie Kusters 3,20 +0.8 m/s3,26