Vereniging 'GVAC' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

William Webster
  • Jongens Junior C - 800m - 2:14,53
Nienke van Duren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45

Hoogtepunten

Nienke van Duren MJC Hoog
  • 1,45
  • Daniël Wijnholds JJD 80m_f
  • 11,46
  • Lois Stokkingreef MJC 80m
  • 11,41
  • Lidwien Hoogendorp MJD 60m_hf
  • 9,40
  • William Webster JJC 800m
  • 2:14,53
  • Daniël Wijnholds JJD 80m
  • 11,21
  • Zeb van den Hurk JJD 80m
  • 11,76
  • Lynn Heeren MJD 60m
  • 9,58
  • Lidwien Hoogendorp MJD 60m
  • 9,28
  • Daniël Wijnholds JJD 80m_hf
  • 11,30
  •  

    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 William Webster 2:14,53 2:11,05


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Daniël Wijnholds 11,21Q -0.4 m/s11,49
    15 Zeb van den Hurk 11,76q +1.4 m/s12,40


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    8 Daniël Wijnholds 11,30q +2.9 m/s11,21
    15 Zeb van den Hurk 12,22 +0.6 m/s11,76


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    8 Daniël Wijnholds 11,46 +1.8 m/s11,30


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Zeb van den Hurk 3:39,90 3:35,30
    17 Tijl Kok 3:42,72 3:39,63


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
    2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
    3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
    4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
    5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
    6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
    7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    11 Daniël Wijnholds 15,69 14,70
    13 Abel Kok 12,64 12,21


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    12 Abel Kok 5,73 5,90


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    12 Lucas Koeling 22,97 23,17


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    8 Zeb van den Hurk 3,99 +1.2 m/s3,55
    12 Lucas Koeling 3,83 +1.3 m/s4,04


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    10 Lois Stokkingreef 11,41 +0.2 m/s11,25


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    10 Lois Stokkingreef 2:42,86 2:38,04


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    9 Nienke van Duren 14,60 -0.3 m/s13,75


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Nienke van Duren 1,45 1,50


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    12 Lois Stokkingreef 3,68 3,68 +0.9 m/s4,02


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    17 Lidwien Hoogendorp 9,28Q +1.7 m/s9,72
    24 Lynn Heeren 9,58q +1.7 m/s9,60


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    15 Lidwien Hoogendorp 9,40 -0.8 m/s9,28
    20 Lynn Heeren 9,60 -0.2 m/s9,58


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Lidwien Hoogendorp 1,20 1,35
    11 Lynn Heeren 1,20 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    17 Lynn Heeren 3,67 +1.0 m/s3,50