Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

Max Munsters
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,00
Max Munsters
  • Jongens Junior C - 100mH_f - 14,80
Jens Piket
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m - 10,57
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m_hf - 10,53
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80m_f - 10,46
Alan Saleh
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,37
Raf van den Nieuwenhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Naomi van Opstal
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,09
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,68
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,38
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:06,96
Elise Mutsaers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,11
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - Speer - 28,06

Hoogtepunten

Elise Mutsaers MJD 60m
  • 8,72
  • Elise Mutsaers MJD 60m_f
  • 8,89
  • Max Munsters JJC 100mH_f
  • 14,80
  • Alan Saleh JJD 80m_f
  • 10,46
  • Elise Mutsaers MJD 60m_hf
  • 8,89
  • Naomi van Opstal MJC 800m
  • 2:26,09
  • David van Warmerdam JJC 100m
  • 12,72
  • Max Munsters JJC 100mH
  • 15,00
  • David van Warmerdam JJC 100m_f
  • 12,69
  • Yana van Aarle MJD 1000m
  • 3:06,96
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 David van Warmerdam 12,72q +1.0 m/s12,70


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 David van Warmerdam 12,69 +1.8 m/s12,72


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Max Munsters 15,00Q -0.9 m/s15,06
    5 Arend Eijk 15,86q -0.9 m/s16,05


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    3 Max Munsters 14,80 -0.6 m/s15,00
    4 Arend Eijk 15,36 -0.6 m/s15,86


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven JJC Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,76 761
    2 HAC HAC - JJC 4 DNS 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    5 Arend Eijk 11,28 11,45


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Joep Teisman 41,63 40,03


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Jens Piket 1,60 1,60


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    6 Joep Teisman 5,15 +0.4 m/s5,21
    8 Jens Piket 4,87 +0.4 m/s4,90


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Alan Saleh 10,57Q -0.7 m/s10,55
    4 Rawan Saleh 10,64Q +1.4 m/s10,82
    13 Niels van Rooij 11,67Q +1.4 m/s9,25
    23 Wout Harmsen 12,61q +1.4 m/s12,49


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    2 Alan Saleh 10,53Q +0.6 m/s10,57
    4 Rawan Saleh 10,76Q +2.9 m/s10,64
    Niels van Rooij DNS 11,67
    Wout Harmsen DNS 12,61


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    3 Alan Saleh 10,46 +1.8 m/s10,53
    5 Rawan Saleh 10,93 +1.8 m/s10,76


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    14 Michiel Kruk 3:29,77 3:32,00
    15 Wout Harmsen 3:37,44 3:32,11


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Alan Saleh 13,37Q +0.7 m/s13,92
    7 Rawan Saleh 14,00q -1.0 m/s14,30


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    5 Alan Saleh 13,55 +1.3 m/s13,37
    7 Rawan Saleh 14,15 +1.3 m/s14,00


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
    2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
    3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
    4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
    5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
    6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
    7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    4 Rawan Saleh 23,34 23,00


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    9 Niels van Rooij 6,39 6,70


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    10 Alan Saleh 24,91 30,44


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Raf van de...ieuwenhof 1,45 1,45
    8 Wout Harmsen 1,30 1,35


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    13 Michiel Kruk 3,82 +0.0 m/s3,70


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Naomi van Opstal 2:26,09 2:26,73


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    3 Kirsten Peeters 25,68 18,96
    4 Moos van Gendt 25,20 25,17


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Kirsten Peeters 10,38 10,39
    4 Moos van Gendt 10,00 9,86


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    4 Kirsten Peeters 31,30 33,71
    5 Moos van Gendt 28,50 27,00


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    6 Fleur Boender 1,30 1,35


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    11 Fleur Boender 4,15 4,15 -0.3 m/s4,49


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    4 Elise Mutsaers 8,72Q +4.5 m/s8,85
    23 Zoë Geurtz 9,40q +1.7 m/s9,43
    25 Isabel van Gerwen 9,65 +0.7 m/s10,07
    27 Marit van der Leij 9,79 +0.7 m/s9,74


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    4 Elise Mutsaers 8,89Q +1.3 m/s8,72
    16 Zoë Geurtz 9,44 +1.3 m/s9,40


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res Qm
    5 Elise Mutsaers 8,89 -0.5 m/s8,89


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Yana van Aarle 3:06,96 3:11,20


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    5 Yana van Aarle 11,82q -4.3 m/s11,10
    12 Sanne Knikkink 13,18 -1.7 m/s13,36


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res Qm
    5 Yana van Aarle 11,36 -0.5 m/s11,82


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PH MJD Prins Hendrik - MJD 4 32,79 676
    2 HAC girls team 1 HAC - MJD 4 33,82 621
    3 PH MJD 2 Prins Hendrik - MJD 4 34,23 600
    4 HAC girls team 2 HAC - MJD 4 34,27 598
    5 Avgm md AV Generaal Michaelis - MJD 4 35,32 546
    6 Eindhoven Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,66 530
    7 Marvelous Girls AV Marvel - MJD 4 35,94 517


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Elise Mutsaers 10,11 10,35


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam P1P2ResOBP
    2 Yana van Aarle 28,06 26,61 28,06 26,35
    14 Zoë Geurtz 17,34 17,34 17,99
    16 Isabel van Gerwen 13,73 13,73 10,16


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Marit van der Leij 1,20 1,05


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    11 Elise Mutsaers 3,98 +1.4 m/s4,13
    21 Sanne Knikkink 3,54 +1.3 m/s3,41