Vereniging 'Lopersgroep Deurne' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

Eva Kok
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:10,42

Hoogtepunten

Marie van Helmond MJC 80m_f
  • 11,36
  • Harm van den Berkmortel JJC Ver
  • 5,30
  • Harm van den Berkmortel JJC 100m_f
  • 12,72
  • John Linders JJD 80m
  • 12,31
  • John Linders JJD 80m_hf
  • 12,16
  • Marie van Helmond MJC 80m
  • 11,14
  • Camilla van Dinther MJC Hoog
  • 1,40
  • Eva Kok MJD 1000m
  • 3:10,42
  • Lara Willems MJC 80m
  • 11,48
  • Harm van den Berkmortel JJC 100m
  • 12,82
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Harm van d...erkmortel 12,82q +0.2 m/s12,89


    Jongens Junior C - 100 meter finale

    # Naam Res Qm
    7 Harm van d...erkmortel 12,72 +1.8 m/s12,82


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Harm van d...erkmortel 5,30 +0.0 m/s5,35


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    18 John Linders 12,31q -0.8 m/s11,91


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    14 John Linders 12,16 +0.7 m/s12,31


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    10 John Linders 17,16 +0.7 m/s17,33


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    17 John Linders 3,61 +0.0 m/s3,86


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Marie van Helmond 11,14Q +0.4 m/s11,30
    13 Lara Willems 11,48 +0.4 m/s11,02


    Meisjes Junior C - 80 meter finale

    # Naam Res Qm
    8 Marie van Helmond 11,36 -0.1 m/s11,14


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Pouke Van Dijk 2:39,10 2:31,17


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    11 Pouke Van Dijk 15,33 -0.4 m/s15,85


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MJC Prins Hendrik - MJC 5 40,46 743
    2 HAC Dames HAC - MJC 4 42,62 646
    3 AV-LGD Lopersgroep Deurne - MJC 4 44,17 582


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Marie van Helmond DNS 17,17


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    5 Camilla van Dinther 1,40 1,45


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2Res OBP
    6 Lara Willems 4,60 4,60 -0.1 m/s4,56


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eva Kok 3:10,42 3:09,32