Vereniging 'Atletiekvereniging ATH' op 'Brabantse Kampioenschappen C/D junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Timo Klomp JJD 80m_hf
  • 11,45
  • Timo Klomp JJD 80m
  • 11,63
  • Mike van Wouwe JJC 100m
  • 13,11
  • Marta Sampers MJD 60mH
  • 13,10
  • Sanne Michiels MJD Discus
  • 11,50
  • Sanne Michiels MJD 1000m
  • 3:52,27
  • Marta Sampers MJD Ver
  • 3,49
  • Mike van Wouwe JJC Ver
  • 4,91
  • Timo Klomp JJD 1000m
  • 3:09,05
  • Claire van den Hurk MJD 1000m
  • 3:41,45
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Mike van Wouwe 13,11 +0.2 m/s12,95


    Jongens Junior C - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Mike van Wouwe 17,90q -0.9 m/s17,75


    Jongens Junior C - 100 meter horden finale

    # Naam Res Qm
    7 Mike van Wouwe 17,79 -0.6 m/s17,90


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    7 Mike van Wouwe 4,91 -0.3 m/s5,07


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    11 Timo Klomp 11,63Q -0.8 m/s11,27
    25 Eljah Vanenburg 12,95 -0.7 m/s12,55


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res Qm
    10 Timo Klomp 11,45 +0.7 m/s11,63


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Timo Klomp 3:09,05 3:09,15


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
    2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
    3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
    4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
    5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
    6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
    7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    8 Dinand Weerts 20,08 22,48


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Dinand Weerts 9,27 9,91


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    8 Dinand Weerts 25,91 25,61


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    11 Thijmen Martens 1,20 1,30
    11 Cas van den Broek 1,20 1,30


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    4 Timo Klomp 4,36 +0.0 m/s4,36


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    11 Claire van den Hurk 3:41,45 3:31,26
    16 Sanne Michiels 3:52,27 3:49,96


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    11 Marta Sampers 13,10 -4.3 m/s12,04


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    10 Sanne Michiels 11,50 12,69


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    23 Marta Sampers 3,49 +0.0 m/s4,09