Vereniging 'AV Spirit Oud Beijerland' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Robin van Opstal
  • Jongens Junior B - Discus - 39,54
Mathieu van Opstal
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,13

Hoogtepunten

Felicia van Beek MJB Ver
  • 4,54
  • Denise van de Linde MJB 100m
  • 13,53
  • Mathieu van Opstal JJB Kogel
  • 13,13
  • Puck Malais MJB 1500m
  • 5:41,36
  • Mathieu van Opstal JJB Ver
  • 5,44
  • Robin van Opstal JJB Discus
  • 39,54
  • Sem Vonk JJB Ver
  • 5,28
  • Puck Malais MJB 100mH
  • 18,79
  • Denise van de Linde MJB Hoog
  • 1,50
  • Jan Munning JJB 100m
  • 12,65
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    25 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 12,65 +0.7 m/s12,30 454


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 1:00,68 59,99 411
    23 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 1:01,38 57,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Niels Niewenhuizen AV Spirit ...d Jongens 5:16,06 --- 325
    22 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 5:20,42 5:00,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,45 777
    2 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 46,54 658
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 46,63 653
    3 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,64 653
    5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 47,48 608
    6 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 4 47,90 586
    7 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,12 575
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,29 566
    9 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,75 543
    10 Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 4 48,97 532
    11 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,61 501
    12 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 4 49,62 500
    13 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 50,28 469
    14 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
    14 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 DNS 0
    14 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 DNS 0
    14 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 34,12 34,18 31,87 X 34,18 --- 400


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 29,25 X 34,02 39,54 39,54 --- 677


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 13,13 13,06 12,83 12,46 13,13 --- 674


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 2,70 --- 436


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    12 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 5,04 5,27 5,44 5,44 +0.0 m/s--- 477
    15 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 5,28 5,21 5,15 5,23 5,28 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 13,53 +0.8 m/s13,20 584


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 5:41,36 --- 451


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 18,79 +0.2 m/s--- 417
    15 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 18,96 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 50,37 750
    2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,36 658
    3 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 54,65 560
    4 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,17 539
    5 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 4 55,59 522
    6 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 55,67 519
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 4 57,39 453
    8 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 57,77 439
    9 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 58,97 396
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 59,06 393
    11 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 1:00,33 349
    12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 DNS 0
    12 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 3 DNS 0
    12 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 19,61 17,15 17,30 19,85 19,85 --- 397


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 21,92 23,34 23,86 19,96 23,86 --- 411


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Emma Rietze AV Spirit ...d Meisjes - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 1,50 --- 726


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 4,54 4,35 4,20 4,22 4,54 -0.3 m/s--- 563