Vereniging 'THOR' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Claudy Nouws MJB Hoog
  • 1,40
  • Marit Waterman MJB Ver
  • 4,68
  • Sjoerd Verhelst JJB Ver
  • 5,36
  • Sem Rijnders MJB Hoog
  • 1,50
  • Sjoerd Verhelst JJB 1500m
  • 4:46,41
  • Claudy Nouws MJB Speer
  • 24,97
  • Andrew Garcia Costa JJB 1500m
  • 5:00,22
  • Koen van Ommeren JJB Kogel
  • 9,62
  • Abdul Kamara JJB 100m
  • 12,11
  • Marit van Bergen MJB Kogel
  • 9,09
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Abdul Kamara THOR Jongens 12,11 +0.6 m/s11,97 558
    Jesse Deijkers THOR Jongens DNF 13,20 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    26 Abdul Kamara THOR Jongens 1:05,03 59,00 288
    Tom Dijkstra THOR Jongens DNS 1:05,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 4:46,41 4:30,00 486
    19 Andrew Garcia Costa THOR Jongens 5:00,22 4:35,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Atri Gerrits THOR Jongens DNS 21,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,45 777
    2 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 46,54 658
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 46,63 653
    3 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,64 653
    5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 47,48 608
    6 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 4 47,90 586
    7 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,12 575
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,29 566
    9 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,75 543
    10 Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 4 48,97 532
    11 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,61 501
    12 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 4 49,62 500
    13 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 50,28 469
    14 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
    14 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 DNS 0
    14 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 DNS 0
    14 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Tom Dijkstra THOR Jongens 21,19 X 23,83 22,53 23,83 --- 217


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Koen van Ommeren THOR Jongens 26,70 23,86 24,73 26,96 26,96 --- 403
    17 Jesse Deijkers THOR Jongens 17,15 18,05 X 19,39 19,39 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    12 Koen van Ommeren THOR Jongens 8,74 9,54 9,62 9,62 9,62 --- 432
    14 Jesse Deijkers THOR Jongens 8,50 7,75 8,26 8,04 8,50 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Tom Dijkstra THOR Jongens 1,45 --- 344


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Atri Gerrits THOR Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    13 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 5,25 5,26 5,15 5,36 5,36 +0.3 m/s--- 458
    Atri Gerrits THOR Jongens - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Vivy Verstegen THOR Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
    22 Mijke Koning THOR Meisjes 14,71 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Lieke van der Made THOR Meisjes 1:17,23 --- 362


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Neeltje Lodiers THOR Meisjes 5:43,11 --- 443


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lara van der Klugt THOR Meisjes 18,30 +0.2 m/s--- 452
    13 Sem Rijnders THOR Meisjes 18,49 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 50,37 750
    2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,36 658
    3 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 54,65 560
    4 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,17 539
    5 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 4 55,59 522
    6 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 55,67 519
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 4 57,39 453
    8 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 57,77 439
    9 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 58,97 396
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 59,06 393
    11 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 1:00,33 349
    12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 DNS 0
    12 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 3 DNS 0
    12 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Claudy Nouws THOR Meisjes 23,90 24,97 24,54 24,05 24,97 --- 504
    15 Vivy Verstegen THOR Meisjes 16,51 17,28 X 18,49 18,49 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Marit van Bergen THOR Meisjes 15,97 18,00 16,28 18,09 18,09 --- 269
    17 Mijke Koning THOR Meisjes 11,59 X 10,43 11,73 11,73 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Marit van Bergen THOR Meisjes 8,34 9,09 8,65 8,35 9,09 --- 526
    14 Lieke van der Made THOR Meisjes 8,20 7,49 7,80 7,29 8,20 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Sem Rijnders THOR Meisjes 1,50 --- 726
    13 Claudy Nouws THOR Meisjes 1,40 --- 0


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Marit Waterman THOR Meisjes 4,45 4,55 4,22 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 598
    17 Esmee Lamers THOR Meisjes 4,00 3,72 3,78 4,08 4,08 -0.2 m/s--- 0