Vereniging 'AV `56' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

Noah Lauwers
  • Jongens Junior B - Kogel - 13,48

Hoogtepunten

Noah Lauwers JJB Kogel
  • 13,48
  • Niels van Tuijl JJB 1500m
  • 4:36,79
  • Veerle Smits MJB 1500m
  • 5:36,94
  • Mijke Kooijker MJB Ver
  • 4,38
  • Wouter Schets JJB 1500m
  • 4:31,95
  • Vincent Decraene JJB 100m
  • 12,12
  • Iza Nijsse MJB 100m
  • 13,75
  • Noah Lauwers JJB Discus
  • 36,20
  • Mijke Kooijker MJB Hoog
  • 1,45
  • Iza Nijsse MJB 400m
  • 1:04,54
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,12 -0.5 m/s12,50 556
    14 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 12,18 +0.7 m/s12,21 0


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 57,97 1:00,00 497
    15 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 58,09 1:00,00 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:31,95 4:34,93 576
    12 Niels van Tuijl AV `56 Jongens 4:36,79 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,45 777
    2 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 46,54 658
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 46,63 653
    3 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,64 653
    5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 47,48 608
    6 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 4 47,90 586
    7 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,12 575
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,29 566
    9 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,75 543
    10 Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 4 48,97 532
    11 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,61 501
    12 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 4 49,62 500
    13 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 50,28 469
    14 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
    14 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 DNS 0
    14 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 DNS 0
    14 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Matthijs Roos AV `56 Jongens 24,87 23,10 25,84 27,63 27,63 27,92 288
    26 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 13,36 14,12 16,36 X 16,36 18,00 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Noah Lauwers AV `56 Jongens 33,19 34,60 36,20 X 36,20 38,00 609
    16 Jorg van Sabben AV `56 Jongens X 18,67 19,81 X 19,81 19,21 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Noah Lauwers AV `56 Jongens 13,48 13,11 13,10 13,33 13,48 14,00 696
    15 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 7,86 8,31 7,61 7,43 8,31 8,19 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,60 1,60 492


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Stef Kapteijn AV `56 Jongens DNS 2,00 0


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 4,88 5,02 4,34 5,50 5,50 +0.0 m/s5,28 491
    23 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 4,42 4,62 4,62 +0.0 m/s4,56 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 13,75 -0.7 m/s14,50 548
    17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,39 +1.7 m/s15,00 0


    Meisjes Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:04,54 1:10,00 646


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:36,94 5:40,70 472


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 50,37 750
    2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,36 658
    3 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 54,65 560
    4 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,17 539
    5 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 4 55,59 522
    6 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 55,67 519
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 4 57,39 453
    8 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 57,77 439
    9 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 58,97 396
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 59,06 393
    11 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 1:00,33 349
    12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 DNS 0
    12 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 3 DNS 0
    12 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    21 Veerle Smits AV `56 Meisjes 11,29 14,46 11,43 11,02 14,46 15,00 268


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 7,31 7,54 7,65 7,03 7,65 7,63 419


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 1,45 1,50 672


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 3,83 4,12 4,22 4,38 4,38 +0.0 m/s--- 523