Vereniging 'ARV Achilles' op 'Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ruben Jaspers JJB 100m
  • 12,36
  • Ruben Baljon JJB 400m
  • 59,63
  • Anne Lambregts MJB 100mH
  • 19,51
  • Ruben Baljon JJB 1500m
  • 4:46,69
  • Elisha Ogenia MJB Speer
  • 18,95
  • Vincent Spierings JJB Hoog
  • 1,65
  • Bente van den Broek MJB Kogel
  • 8,98
  • Suzan Kuijpers MJB Hoog
  • 1,25
  • Bas Castelijn JJB 110mH
  • 18,48
  • Anne Lambregts MJB Ver
  • 3,86
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Ruben Jaspers ARV Achilles Jongens 12,36 -1.5 m/s11,78 509


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 59,63 58,40 444
    25 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 1:03,00 --- 0


    Jongens Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 4:46,69 4:51,81 484
    20 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 5:03,33 --- 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Bas Castelijn ARV Achilles Jongens 18,48 -0.3 m/s19,14 548
    16 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 20,91 -0.3 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 44,45 777
    2 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 46,54 658
    3 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 46,63 653
    3 Fortius Jongens (4x100m) Fortius - JJB 4 46,64 653
    5 Spado Jongens Team 1 (4x100m) Spado - JJB 4 47,48 608
    6 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 4 47,90 586
    7 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,12 575
    8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,29 566
    9 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,75 543
    10 Spark Jongens (4x100m) Spark - JJB 4 48,97 532
    11 AV Fortuna Jongens (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 49,61 501
    12 Spado Jongens Team 2 (4x100m) Spado - JJB 4 49,62 500
    13 ARV Achilles Jongens (4x100m) ARV Achilles - JJB 4 50,28 469
    14 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
    14 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 DNS 0
    14 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 DNS 0
    14 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 0 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 29,43 X 27,46 24,63 29,43 --- 320
    20 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 26,77 23,20 X 21,63 26,77 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens X 17,50 18,96 19,24 19,24 --- 202
    21 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 17,24 18,10 17,15 16,15 18,10 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 8,35 9,12 8,79 9,23 9,23 --- 403
    19 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 6,74 6,79 7,77 7,06 7,77 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 1,65 --- 540


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 2,30 --- 304


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    19 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 5,04 5,04 +0.0 m/s--- 381


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    27 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 15,09 +0.0 m/s--- 350
    Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior B - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Benthe van de Wouw ARV Achilles Meisjes 6:11,94 --- 317
    16 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 6:18,06 --- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 19,51 +0.2 m/s--- 369


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 50,37 750
    2 Fortius Meisjes Team 1 (4x100m) Fortius - MJB 4 52,36 658
    3 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 54,65 560
    4 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,17 539
    5 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 4 55,59 522
    6 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 4 55,67 519
    7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 4 57,39 453
    8 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 57,77 439
    9 Fortius Meisjes Team 2 (4x100m) Fortius - MJB 4 58,97 396
    10 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 59,06 393
    11 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 4 1:00,33 349
    12 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
    12 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - MJB 4 DNS 0
    12 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 3 DNS 0
    12 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes 17,63 18,95 X X 18,95 --- 377


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X X X X NM --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 8,98 - 8,15 7,65 8,98 --- 518
    22 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X 4,81 4,72 4,84 4,84 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 1,25 --- 417


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 3,86 3,46 3,79 3,81 3,86 +0.0 m/s--- 385
    Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes - - - - DNS --- 0