Vereniging 'KAV Holland' op 'CD Evening Games - Wedstrijd 3'

Prijzen

Sil Negenman
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2883 punten
  • 800 meter   2:22,2
  • 300 meter horden   41,4
  • Speerwerpen 600 gram   41,20
  • Verspringen   5,68
Jos Hoogewerf
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2722 punten
  • 800 meter   2:23,7
  • 300 meter horden   44,4
  • Speerwerpen 600 gram   40,44
  • Verspringen   5,57
Igor Uiterwijk
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2362 punten
  • 800 meter   2:29,2
  • 300 meter horden   47,4
  • Speerwerpen 600 gram   32,65
  • Verspringen   5,09
Joyce van Kan
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1320 punten
  • 800 meter   2:47,3
  • 300 meter horden   50,6
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,31
  • Polsstokhoogspringen   DNS
Robina Negenman
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 2027 punten
  • 60 meter   8,8
  • 800 meter   2:50,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,28
  • Verspringen   4,41
Rosalie Breems
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1996 punten
  • 60 meter   8,9
  • 800 meter   2:36,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,85
  • Verspringen   4,18

Hoogtepunten

Jos Hoogewerf JJC2 Ver
  • 5,57
  • Sil Negenman JJC2 300mH
  • 41,40
  • Julia Arlotti MJD2 60m
  • 8,95
  • Mika Taag JJC2 300mH
  • 44,62
  • Robina Negenman MJD2 60m
  • 8,71
  • Rosalie Breems MJD2 60m
  • 8,84
  • Sil Negenman JJC2 Ver
  • 5,68
  • Jos Hoogewerf JJC2 300mH
  • 44,40
  • Robina Negenman MJD2 Kogel
  • 10,28
  • Sarah van Ekeris MJD2 60m
  • 9,00
  •  

    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHSpeerVerPunten totaal
    4 Sjoerd van der Sel 2:44,00 57,87 21,85 4,09 1580
    7 Raphael Winkel 3:04,74 58,14 15,35 3,67 1214
    9 Harm Steehouwer 2:50,75 DNS 20,03 4,19 1165
    10 Luuk Meesters DNS DNS 22,65 4,59 910


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHSpeerVerPunten totaal
    1 Sil Negenman 2:22,13 41,40 41,20 5,68 2883
    2 Jos Hoogewerf 2:23,63 44,40 40,44 5,57 2722
    3 Igor Uiterwijk 2:29,20 47,39 32,65 5,09 2362
    4 Mika Taag 2:18,35 44,62 22,28 4,72 2325
    6 Martijn Beekhuis 2:49,22 50,72 28,33 4,68 1943
    7 Tijn Pronk 2:34,81 50,80 22,78 4,49 1927
    17 Lucas Tuinier 3:32,88 DNS 13,90 2,94 535


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 80m800mDiscusHoogPunten totaal
    16 Jelmer de Graaf 12,48 2:47,39 12,97 1,20 1364


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHKogelPolshoogPunten totaal
    3 Joyce van Kan 2:47,21 50,57 7,31 DNS 1320
    7 Jeannine Breems 2:52,21 59,25 6,80 DNS 1049
    8 Yanika Einholz DNS 55,87 9,45 NM 890


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 60m800mKogelVerPunten totaal
    1 Robina Negenman 8,71 2:50,53 10,28 4,41 2027
    2 Rosalie Breems 8,84 2:36,79 8,85 4,18 1996
    4 Julia Arlotti 8,95 2:53,02 10,06 3,53 1774
    6 Nikki Taag 9,27 2:46,22 7,79 3,96 1737
    7 Sarah van Ekeris 9,00 2:54,46 7,22 4,06 1714
    9 Fay Witte 9,08 3:04,55 7,47 4,25 1683
    16 Isabel Scheltema 9,27 3:00,45 6,40 3,27 1416
    18 Inez Bernard 10,05 2:57,07 7,52 3,35 1391