Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Finale Stedenwedstrijd C/D junioren'

Prijzen

Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C1 - 100m - 13,00
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C1 - 800m - 2:16,93
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C1 - Discus - 30,45
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C1 - Discus - 27,50
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 9,79
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior C1 - Kogel - 8,97
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior C1 - Ver - 5,04
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior C2 - 100m - 12,87
Pieter Bulte
  • Jongens Junior C2 - 100m - 13,37
Nils Reefman
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:21,35
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior C2 - 800m - 2:26,31
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior C2 - Ver - 4,90
Rens Hooiveld
  • Jongens Junior D1 - 80m - 11,93
Dries Nawijn
  • Jongens Junior D1 - 600m - 1:54,73
Jip Hollanders
  • Jongens Junior D1 - Discus - 15,71
Rens Hooiveld
  • Jongens Junior D1 - Ver - 3,86
Luc de Graag
  • Jongens Junior D2 - 80m - 11,34
Luc de Graag
  • Jongens Junior D2 - Ver - 4,31
Filsan Versteeg
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 1:57,45
Josefine Ulfman
  • Meisjes Junior D2 - 600m - 2:00,04
Nora Mourits
  • Meisjes Junior D2 - Speer - 19,87
Josefine Ulfman
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,30
Filsan Versteeg
  • Meisjes Junior D2 - Hoog - 1,30

Hoogtepunten

Nora Mourits MJD2 Speer
  • 19,87
  • Filsan Versteeg MJD2 600m
  • 1:57,45
  • Josefine Ulfman MJD2 Hoog
  • 1,30
  • Kylian Meeuwisz JJC2 800m
  • 2:26,31
  • Pieter Bulte JJC2 100m
  • 13,37
  • Filsan Versteeg MJD2 Hoog
  • 1,30
  • Josefine Ulfman MJD2 600m
  • 2:00,04
  • Kylian Meeuwisz JJC2 100m
  • 12,87
  • Kylian Meeuwisz JJC2 Ver
  • 4,90
  • Nils Reefman JJC2 800m
  • 2:21,35
  •  

    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Team 100m OBP
    2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Pallas JC1 13,00 +1.2 m/s---
    4 Quinten Hofstad Pallas `67 Pallas JC1 13,08 +1.2 m/s---
    8 Daan Reefman Pallas `67 Pallas JC1 15,06 +1.1 m/s---


    Jongens Junior C1 - 800 meter

    # Naam Team 800mOBP
    1 Quinten Hofstad Pallas `67 Pallas JC1 2:16,93 ---
    4 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Pallas JC1 2:32,10 ---
    6 Daan Reefman Pallas `67 Pallas JC1 2:37,75 ---


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBP
    1 Quinten Hofstad Pallas `67 Pallas JC1 30,45 ---
    2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Pallas JC1 27,50 ---
    14 Daan Reefman Pallas `67 Pallas JC1 13,28 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Pallas JC1 9,79 ---
    2 Quinten Hofstad Pallas `67 Pallas JC1 8,97 ---
    14 Daan Reefman Pallas `67 Pallas JC1 4,61 ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Team Ver OBP
    1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Pallas JC1 5,04 m/s---
    4 Quinten Hofstad Pallas `67 Pallas JC1 4,33 m/s---
    12 Daan Reefman Pallas `67 Pallas JC1 3,26 m/s---


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Team 100m OBP
    2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 Pallas JJC2 12,87 +0.6 m/s---
    3 Pieter Bulte Pallas `67 Pallas JJC2 13,37 +2.0 m/s---
    4 Nils Reefman Pallas `67 Pallas JJC2 13,38 +0.6 m/s---
    7 Stefan Beukers Pallas `67 Pallas JJC2 14,30 +2.0 m/s---


    Jongens Junior C2 - 800 meter

    # Naam Team 800mOBP
    1 Nils Reefman Pallas `67 Pallas JJC2 2:21,35 ---
    2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 Pallas JJC2 2:26,31 ---
    7 Pieter Bulte Pallas `67 Pallas JJC2 2:39,92 ---
    9 Stefan Beukers Pallas `67 Pallas JJC2 2:43,41 ---


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBP
    4 Kylian Meeuwisz Pallas `67 Pallas JJC2 23,72 ---
    5 Pieter Bulte Pallas `67 Pallas JJC2 23,50 ---
    9 Nils Reefman Pallas `67 Pallas JJC2 19,48 ---
    10 Stefan Beukers Pallas `67 Pallas JJC2 16,11 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    4 Kylian Meeuwisz Pallas `67 Pallas JJC2 8,20 ---
    5 Pieter Bulte Pallas `67 Pallas JJC2 8,09 ---
    9 Nils Reefman Pallas `67 Pallas JJC2 6,75 ---
    10 Stefan Beukers Pallas `67 Pallas JJC2 6,66 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Team Ver OBP
    1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 Pallas JJC2 4,90 m/s---
    4 Pieter Bulte Pallas `67 Pallas JJC2 4,32 m/s---
    5 Stefan Beukers Pallas `67 Pallas JJC2 4,31 m/s---
    7 Nils Reefman Pallas `67 Pallas JJC2 4,17 m/s---


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Team 80m OBP
    1 Rens Hooiveld Pallas `67 Pallas JD1 11,93 m/s---
    5 Dries Nawijn Pallas `67 Pallas JD1 12,20 m/s---
    6 Jip Hollanders Pallas `67 Pallas JD1 12,40 m/s---
    12 Thomas Arp Pallas `67 Pallas JD1 12,80 m/s---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    2 Dries Nawijn Pallas `67 Pallas JD1 1:54,73 ---
    16 Thomas Arp Pallas `67 Pallas JD1 2:12,69 ---
    20 Rens Hooiveld Pallas `67 Pallas JD1 2:19,32 ---
    Jip Hollanders Pallas `67 Pallas JD1 DNF ---


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBP
    3 Jip Hollanders Pallas `67 Pallas JD1 15,71 ---
    6 Thomas Arp Pallas `67 Pallas JD1 14,61 ---
    11 Rens Hooiveld Pallas `67 Pallas JD1 13,67 ---
    17 Dries Nawijn Pallas `67 Pallas JD1 12,50 ---


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    7 Jip Hollanders Pallas `67 Pallas JD1 5,95 ---
    13 Thomas Arp Pallas `67 Pallas JD1 5,48 ---
    21 Rens Hooiveld Pallas `67 Pallas JD1 4,89 ---
    23 Dries Nawijn Pallas `67 Pallas JD1 4,54 ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Team Ver OBP
    3 Rens Hooiveld Pallas `67 Pallas JD1 3,86 m/s---
    5 Jip Hollanders Pallas `67 Pallas JD1 3,62 m/s---
    5 Dries Nawijn Pallas `67 Pallas JD1 3,62 m/s---
    10 Thomas Arp Pallas `67 Pallas JD1 3,52 m/s---


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Team 80m OBP
    3 Luc de Graag Pallas `67 Pallas JD2 11,34 m/s---


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    13 Luc de Graag Pallas `67 Pallas JD2 2:11,64 ---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBP
    Luc de Graag Pallas `67 Pallas JD2 DNS ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBP
    4 Luc de Graag Pallas `67 Pallas JD2 7,62 ---


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Team Ver OBP
    1 Luc de Graag Pallas `67 Pallas JD2 4,31 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Team 80m OBP
    9 Renske Aarninkhof Pallas `67 Pallas MC1 12,39 m/s---
    19 Kore Hengeveld Pallas `67 Pallas MC1 13,09 m/s---
    21 Yasmine Aden Pallas `67 Pallas MC1 14,28 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    6 Kore Hengeveld Pallas `67 Pallas MC1 2:02,54 ---
    8 Renske Aarninkhof Pallas `67 Pallas MC1 2:05,19 ---
    17 Yasmine Aden Pallas `67 Pallas MC1 2:24,70 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBP
    8 Yasmine Aden Pallas `67 Pallas MC1 18,55 ---
    10 Kore Hengeveld Pallas `67 Pallas MC1 17,92 ---
    20 Renske Aarninkhof Pallas `67 Pallas MC1 10,09 ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBP
    7 Renske Aarninkhof Pallas `67 Pallas MC1 1,25 ---
    16 Kore Hengeveld Pallas `67 Pallas MC1 1,10 ---
    16 Yasmine Aden Pallas `67 Pallas MC1 1,10 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Team 60m OBP
    16 Silke Cornelissen Pallas `67 Pallas MD1 10,70 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    25 Silke Cornelissen Pallas `67 Pallas MD1 2:40,71 ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBP
    19 Silke Cornelissen Pallas `67 Pallas MD1 9,55 ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBP
    15 Silke Cornelissen Pallas `67 Pallas MD1 1,05 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Team 60m OBP
    4 Filsan Versteeg Pallas `67 Pallas MD2 9,07 m/s---
    8 Josefine Ulfman Pallas `67 Pallas MD2 9,76 m/s---
    9 Noortje Bonten Pallas `67 Pallas MD2 9,83 m/s---
    13 Nora Mourits Pallas `67 Pallas MD2 10,14 m/s---
    17 Imke den Breejen Pallas `67 Pallas MD2 10,64 m/s---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam Team 600mOBP
    2 Filsan Versteeg Pallas `67 Pallas MD2 1:57,45 ---
    3 Josefine Ulfman Pallas `67 Pallas MD2 2:00,04 ---
    6 Noortje Bonten Pallas `67 Pallas MD2 2:06,69 ---
    13 Imke den Breejen Pallas `67 Pallas MD2 2:21,74 ---
    14 Nora Mourits Pallas `67 Pallas MD2 2:22,62 ---


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBP
    3 Nora Mourits Pallas `67 Pallas MD2 19,87 ---
    7 Filsan Versteeg Pallas `67 Pallas MD2 17,56 ---
    11 Josefine Ulfman Pallas `67 Pallas MD2 15,43 ---
    15 Noortje Bonten Pallas `67 Pallas MD2 12,50 ---
    17 Imke den Breejen Pallas `67 Pallas MD2 10,73 ---


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBP
    3 Josefine Ulfman Pallas `67 Pallas MD2 1,30 ---
    3 Filsan Versteeg Pallas `67 Pallas MD2 1,30 ---
    5 Noortje Bonten Pallas `67 Pallas MD2 1,25 ---
    8 Nora Mourits Pallas `67 Pallas MD2 1,20 ---
    17 Imke den Breejen Pallas `67 Pallas MD2 0,90 ---