Vereniging 'AV Aalsmeer' op '2e Pupillencompetitie regio 1,3,4 (poule 5)'

Prijzen

Justin Alewijnse
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:38,22
Silvan Oud
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1223 punten
  • 40 meter   7,3
  • Balwerpen   23,79
  • Verspringen   3,23
Sam Bergsma
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 4:02,13

Hoogtepunten

Sam Bergsma MPA1 60m
  • 10,22
  • Thomas van Willegen JPA2 1000m
  • 3:48,71
  • Sam Bergsma MPA1 Hoog
  • 1,00
  • Julia Djordjevic MPB 40m
  • 7,75
  • Thomas van Willegen JPA2 60m
  • 9,04
  • Justin Alewijnse JPA2 1000m
  • 3:38,22
  • Sam Bergsma MPA1 1000m
  • 4:02,13
  • Pien de Vries MPB 40m
  • 7,75
  • Silvan Oud JPB 40m
  • 7,29
  • Thomas van Willegen JPA2 Kogel
  • 8,04
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    21 Hayat van Haren 10,80 19,54 0,80 871


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    16 Hayat van Haren 4:10,92 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVA JPA AV Aalsmeer - JPA1 4 37,66 542
    2 JPA-1 AV Startbaan - JPA1 4 37,77 538
    3 JPA1 AV Hollandia AV Hollandia - JPA1 4 38,38 513
    4 AAC jongens A1 team 1 AAC - JPA1 6 40,11 446
    5 JPA1 HOLLAND KAV Holland - JPA1 4 41,54 395
    6 AAC Jongens A1 team 2 AAC - JPA1 5 44,12 312


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    5 Thomas van Willegen 9,04 8,04 3,60 1602
    18 Justin Alewijnse 10,73 4,82 3,58 1136
    21 Rosco Jak 10,71 4,80 3,32 1085


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Justin Alewijnse 3:38,22 ---
    5 Thomas van Willegen 3:48,71 ---
    20 Rosco Jak 4:20,96 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
    2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
    3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
    4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
    5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
    6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    3 Silvan Oud 7,29 23,79 3,23 1223
    15 Indy Hillenius 7,87 22,10 3,00 1044
    26 Robin van Nimwegen 8,43 9,01 2,63 665
    27 Julius van...lgenburgh 7,90 DNS 2,76 645


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    10 Silvan Oud 4:09,03 ---
    Julius van...lgenburgh DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC jongens B Team 1 AAC - JPB 6 29,03 461
    2 JPB-1 AV Startbaan - JPB 4 29,44 441
    3 JPB HOLLAND 1 KAV Holland - JPB 4 29,76 426
    4 AAC jongens B Team 2 AAC - JPB 6 31,40 354
    5 AVA JPB AV Aalsmeer - JPB 4 32,37 315
    6 JPB HOLLAND 2 (BM) - JPB 4 33,09 287
    7 JPB-2 AV Startbaan - JPB 4 34,96 221


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    11 Thomas Mellink 7,82 13,99 2,80 892
    13 Finn Kraan 7,98 16,34 2,65 872


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    11 Finn Kraan 2:29,82 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    5 Sam Bergsma 10,22 18,59 1,00 1084


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Sam Bergsma 4:02,13 ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Pien de Vries 7,75 17,76 2,77 958
    14 Julia Djordjevic 7,75 15,72 2,68 909
    19 Linn Smithuis 8,18 15,35 2,38 770


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Pien de Vries 4:32,83 ---
    14 Linn Smithuis 4:56,69 ---
    17 Julia Djordjevic 5:07,30 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB-1 AV Startbaan - MPB 4 27,54 537
    2 MPB AV Hollandia AV Hollandia - MPB 4 27,71 528
    3 MPB HOLLAND 1 KAV Holland - MPB 4 30,06 412
    4 AAC Meisjes B AAC - MPB 4 32,89 295
    5 AVA MPB (BM) - MPB 4 33,48 273
    6 MPB-2 AV Startbaan - MPB 4 33,94 256
    7 MPB HOLLAND 2 KAV Holland - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    21 Romy van Nimwegen 8,71 8,02 1,90 456


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPC AV Startbaan - MPC 4 30,46 394
    2 MPC AV Hollandia 1 AV Hollandia - MPC 4 30,93 374
    3 MPC AV Hollandia 2 AV Hollandia - MPC 4 35,03 218
    4 MPC HOLLAND (BM) - MPC 4 35,66 198


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    10 Elke Hillenius 8,96 6,85 2,07 429
    13 Hassat van Haren DNS 7,07 1,78 163


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Hassat van Haren 2:51,42 ---
    11 Elke Hillenius 3:02,96 ---