Vereniging 'AAC' op '2e Pupillencompetitie regio 1,3,4 (poule 5)'

Prijzen

Hidde van Hekezen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1661 punten
  • 60 meter   9,2
  • Kogelstoten   6,91
  • Verspringen   4,30
Max Dec
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1334 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   23,30
  • Verspringen   3,48
Max Dec
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:46,88
Lean Rouwhorst
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:49,22
Artur Dec
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 707 punten
  • 40 meter   8,3
  • Balwerpen   12,10
  • Verspringen   2,44
Siem Elderenbosch
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:24,39
Artur Dec
  • Jongens Pupil Mini - 600m - 2:31,02
Lara van Wijk
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:59,30
Madelief Rave
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:54,11
Amana Lakradi
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:52,46
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1074 punten
  • 40 meter   7,4
  • Balwerpen   16,15
  • Verspringen   3,08
Youssra Errachidi
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:15,12

Hoogtepunten

Luka Elemans JPA2 60m
  • 9,26
  • Hidde van Hekezen JPA2 60m
  • 9,14
  • Ilse Johannes MPA2 60m
  • 10,17
  • Max Dec JPB 40m
  • 6,97
  • Amana Lakradi MPB 1000m
  • 3:52,46
  • Hidde van Hekezen JPA2 Ver
  • 4,30
  • Lean Rouwhorst JPB 40m
  • 7,14
  • Youssra Errachidi MPC 40m
  • 7,34
  • Amana Lakradi MPB 40m
  • 7,51
  • Léonie Couzy MPA1 60m
  • 10,07
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    8 Benjamin Johannes 10,85 23,72 1,10 1142
    10 Ossip de Haan 10,85 26,53 1,00 1103
    11 Tobias Burger 10,36 18,17 1,05 1095
    15 Tarik Errachidi 10,86 21,22 0,95 996
    16 Marouane el Hani 10,94 24,58 0,90 994
    19 Ids Elderenbosch 10,93 16,84 0,90 887
    24 Thijs Ruiter 11,24 9,47 1,05 829
    25 Bonne Snuverink 11,45 14,76 0,90 790
    26 Kai Grillo 11,52 17,59 0,85 789
    27 Safouan Lahri 12,05 22,35 0,75 726
    28 Ivo Kmiecik DNS 8,47 0,70 243


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Marouane el Hani 3:49,68 ---
    7 Tobias Burger 3:53,58 ---
    13 Tarik Errachidi 3:57,41 ---
    14 Benjamin Johannes 4:00,67 ---
    15 Kai Grillo 4:07,58 ---
    17 Ossip de Haan 4:15,09 ---
    18 Bonne Snuverink 4:16,29 ---
    20 Thijs Ruiter 4:27,24 ---
    21 Ids Elderenbosch 4:27,36 ---
    22 Safouan Lahri 4:29,27 ---
    Ivo Kmiecik DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVA JPA AV Aalsmeer - JPA1 4 37,66 542
    2 JPA-1 AV Startbaan - JPA1 4 37,77 538
    3 JPA1 AV Hollandia AV Hollandia - JPA1 4 38,38 513
    4 AAC jongens A1 team 1 AAC - JPA1 6 40,11 446
    5 JPA1 HOLLAND KAV Holland - JPA1 4 41,54 395
    6 AAC Jongens A1 team 2 AAC - JPA1 5 44,12 312


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    2 Hidde van Hekezen 9,14 6,91 4,30 1661
    17 Tygo Kievits 10,21 5,86 3,06 1173
    20 Youssri Reffas 10,71 6,04 3,04 1110
    26 Luka Elemans 9,26 5,39 DNS 968
    28 Marouan el Ansari 12,57 5,41 2,53 756


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Luka Elemans 3:54,44 ---
    17 Youssri Reffas 4:16,55 ---
    21 Marouan el Ansari 4:28,03 ---
    Hidde van Hekezen DNF ---
    Tygo Kievits DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
    2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
    3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
    4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
    5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
    6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Max Dec 6,97 23,30 3,48 1334
    6 Lean Rouwhorst 7,14 16,93 3,27 1165
    9 Jesse Francke 7,38 18,70 3,18 1125
    11 Yaïr van der Feen 7,67 19,07 3,25 1088
    12 Sofian el Kaddouri 7,56 25,82 2,68 1085
    13 Souhaib Hirech 7,31 16,75 3,02 1078
    20 Timo Limonard 7,96 11,97 2,78 829
    29 Ismaïl Assbai 9,34 12,78 1,86 457
    32 Jazz-Luca Huisraad DNS DNS DNS 0
    32 Kristian de Jong DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Max Dec 3:46,88 ---
    2 Lean Rouwhorst 3:49,22 ---
    4 Timo Limonard 3:53,50 ---
    5 Yaïr van der Feen 3:57,87 ---
    7 Sofian el Kaddouri 4:02,25 ---
    9 Jesse Francke 4:06,22 ---
    18 Souhaib Hirech 4:31,75 ---
    23 Ismaïl Assbai 5:02,36 ---
    Jazz-Luca Huisraad DNF ---
    Kristian de Jong DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC jongens B Team 1 AAC - JPB 6 29,03 461
    2 JPB-1 AV Startbaan - JPB 4 29,44 441
    3 JPB HOLLAND 1 KAV Holland - JPB 4 29,76 426
    4 AAC jongens B Team 2 AAC - JPB 6 31,40 354
    5 AVA JPB AV Aalsmeer - JPB 4 32,37 315
    6 JPB HOLLAND 2 (BM) - JPB 4 33,09 287
    7 JPB-2 AV Startbaan - JPB 4 34,96 221


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    22 Naim Oukar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Naim Oukar DNF ---


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Artur Dec 8,30 12,10 2,44 707
    4 Tariq Agoulzi 8,12 11,69 2,26 693
    5 Siem Elderenbosch 7,73 6,84 2,41 689


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Siem Elderenbosch 2:24,39 ---
    3 Artur Dec 2:31,02 ---
    8 Tariq Agoulzi 3:19,93 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    8 Léonie Couzy 10,07 17,00 0,95 1047
    10 Lara van Wijk 10,46 15,41 1,05 1038
    12 Valerie Verbree 10,30 14,39 1,00 1007
    22 Clara Boor 10,92 14,51 0,90 852
    26 Babet van Wijk 10,93 10,87 0,90 785
    28 Ahlam Chafiki 11,59 13,02 0,85 708
    29 Hieke Witsel 11,88 14,45 0,85 700


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Lara van Wijk 3:59,30 ---
    11 Léonie Couzy 4:16,00 ---
    13 Clara Boor 4:20,97 ---
    15 Valerie Verbree 4:25,10 ---
    18 Ahlam Chafiki 4:28,39 ---
    19 Babet van Wijk 4:32,03 ---
    22 Hieke Witsel 4:42,91 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA1-1 AV Startbaan - MPA1 4 37,84 535
    2 AAC Meisjes A1 AAC - MPA1 7 40,07 448
    3 MPA1-2 AV Startbaan - MPA1 4 43,51 331
    4 MPA1-3 AV Startbaan - MPA1 4 43,58 278


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    10 Ilse Johannes 10,17 4,90 3,51 1206
    11 Madelief Rave 10,45 5,72 3,35 1188
    12 Jasmeet kaur Ram 10,22 5,44 3,22 1177
    14 Salma Lakradi 10,83 5,67 3,43 1149
    20 Jana Ballout 11,47 5,70 2,91 968
    25 Luka der Nederlanden DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Madelief Rave 3:54,11 ---
    6 Ilse Johannes 4:04,34 ---
    10 Jasmeet kaur Ram 4:35,16 ---
    11 Jana Ballout 4:35,79 ---
    14 Salma Lakradi 4:40,70 ---
    Luka der Nederlanden DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 AV Hollandia AV Hollandia - MPA2 4 38,50 508
    2 MPA2-1 AV Startbaan - MPA2 4 38,57 505
    3 AAC Meisjes A2 AAC - MPA2 6 41,96 381
    4 MPA2-2 AV Startbaan - MPA2 4 43,43 333


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    9 Amana Lakradi 7,51 14,23 2,80 953
    18 Noëmi Igo 8,29 13,07 2,90 818
    22 Manar Agoulzi 8,43 10,73 2,40 654
    25 Soumaya Er-Rady 9,02 6,94 2,40 489


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Amana Lakradi 3:52,46 ---
    11 Noëmi Igo 4:38,01 ---
    18 Manar Agoulzi 5:07,72 ---
    21 Soumaya Er-Rady 5:46,91 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB-1 AV Startbaan - MPB 4 27,54 537
    2 MPB AV Hollandia AV Hollandia - MPB 4 27,71 528
    3 MPB HOLLAND 1 KAV Holland - MPB 4 30,06 412
    4 AAC Meisjes B AAC - MPB 4 32,89 295
    5 AVA MPB (BM) - MPB 4 33,48 273
    6 MPB-2 AV Startbaan - MPB 4 33,94 256
    7 MPB HOLLAND 2 KAV Holland - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Youssra Errachidi 7,34 16,15 3,08 1074
    20 Ikram Er-Rady 8,99 7,92 2,16 468


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    2 Youssra Errachidi 2:15,12 ---
    20 Ikram Er-Rady 3:19,60 ---


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Tesnime Reffas 8,98 12,28 2,15 554


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Tesnime Reffas DNF ---