Vereniging 'KAV Holland' op '2e Pupillencompetitie regio 1,3,4 (poule 5)'

Prijzen

Daan Wijnand
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1634 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   6,69
  • Verspringen   4,30
Stefan Wielemaker
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1267 punten
  • 40 meter   7,0
  • Balwerpen   17,56
  • Verspringen   3,58
Hanne Steenbergen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1151 punten
  • 60 meter   10,9
  • Balwerpen   24,11
  • Hoogspringen   1,10

Hoogtepunten

Maurits Groeneveld JPA2 Ver
  • 4,02
  • Daan Wijnand JPA2 Ver
  • 4,30
  • Stefan Wielemaker JPB 40m
  • 7,00
  • Joy Cashoek MPA2 60m
  • 9,64
  • Maurits Groeneveld JPA2 60m
  • 9,35
  • Noémi Janssen MPB 40m
  • 7,30
  • Anouk Smit MPA2 60m
  • 10,05
  • Daan Wijnand JPA2 60m
  • 9,22
  • Joy Cashoek MPA2 Ver
  • 3,63
  • Anouk Smit MPA2 Ver
  • 3,81
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    12 Boet van Houten 10,69 26,43 0,95 1087
    13 Borre Kleij 11,26 23,88 1,00 1018
    17 Arno Thomas 11,11 17,50 1,05 984
    20 Koen Federer 11,62 19,72 0,95 884
    22 Joek ten Bruggenkate 11,64 16,96 0,95 841


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Borre Kleij 3:50,29 ---
    11 Arno Thomas 3:54,82 ---
    24 Joek ten Bruggenkate 4:32,70 ---
    26 Koen Federer 4:40,35 ---
    Boet van Houten DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVA JPA AV Aalsmeer - JPA1 4 37,66 542
    2 JPA-1 AV Startbaan - JPA1 4 37,77 538
    3 JPA1 AV Hollandia AV Hollandia - JPA1 4 38,38 513
    4 AAC jongens A1 team 1 AAC - JPA1 6 40,11 446
    5 JPA1 HOLLAND KAV Holland - JPA1 4 41,54 395
    6 AAC Jongens A1 team 2 AAC - JPA1 5 44,12 312


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Daan Wijnand 9,22 6,69 4,30 1634
    4 Maurits Groeneveld 9,35 7,79 4,02 1617
    9 Mikai Snoek 9,72 8,02 3,83 1528
    13 Pepijn Schilling 10,21 5,88 3,53 1269
    24 Stijn van der Aart 10,19 3,95 3,23 1079
    30 Petran Dijk DNS DNS DNS 0
    30 Levi Ravelli DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    9 Pepijn Schilling 3:57,25 ---
    15 Stijn van der Aart 4:08,43 ---
    16 Mikai Snoek 4:10,64 ---
    18 Daan Wijnand 4:18,76 ---
    19 Maurits Groeneveld 4:20,62 ---
    Levi Ravelli DNF ---
    Petran Dijk DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
    2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
    3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
    4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
    5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
    6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Stefan Wielemaker 7,00 17,56 3,58 1267
    14 Jort Velzel 7,22 12,64 3,26 1076
    16 Elias Rodenbach 7,67 16,35 2,89 975
    17 Jan Brouwer 7,80 15,14 2,96 946
    19 Kobe Dijkema 8,11 17,93 2,67 879
    21 Michael Winkel 8,15 15,09 2,62 818
    25 Cesar van Zundert 8,30 11,70 2,50 712
    32 Finn Feldberg DNS DNS DNS 0
    32 Steijn Gabel DNS DNS DNS 0
    32 Bima Poeze DNS DNS DNS 0
    32 Guus Roks DNS DNS DNS 0
    32 Daniel van Zwet DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Stefan Wielemaker 4:01,93 ---
    12 Elias Rodenbach 4:11,56 ---
    13 Kobe Dijkema 4:17,13 ---
    17 Cesar van Zundert 4:28,79 ---
    19 Jort Velzel 4:37,36 ---
    21 Jan Brouwer 4:45,14 ---
    25 Michael Winkel 5:23,24 ---
    Finn Feldberg DNS ---
    Bima Poeze DNF ---
    Daniel van Zwet DNF ---
    Guus Roks DNF ---
    Steijn Gabel DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC jongens B Team 1 AAC - JPB 6 29,03 461
    2 JPB-1 AV Startbaan - JPB 4 29,44 441
    3 JPB HOLLAND 1 KAV Holland - JPB 4 29,76 426
    4 AAC jongens B Team 2 AAC - JPB 6 31,40 354
    5 AVA JPB AV Aalsmeer - JPB 4 32,37 315
    6 JPB HOLLAND 2 (BM) - JPB 4 33,09 287
    7 JPB-2 AV Startbaan - JPB 4 34,96 221


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    17 Luc van der Most 8,25 12,08 2,50 727
    21 Jelle van Ruiten 8,24 12,28 2,28 688
    22 Thor Bons DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    9 Luc van der Most 2:27,65 ---
    14 Jelle van Ruiten 2:32,09 ---
    Thor Bons DNF ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    3 Hanne Steenbergen 10,82 24,11 1,10 1151
    17 Linde Burmann 11,13 18,17 0,95 919
    19 Noor Hofman 11,37 18,26 0,95 891


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    7 Hanne Steenbergen 4:06,91 ---
    17 Linde Burmann 4:26,18 ---
    21 Noor Hofman 4:39,24 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    4 Anouk Smit 10,05 6,04 3,81 1358
    6 Joy Cashoek 9,64 4,58 3,63 1291
    25 Frederieke Kenter DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Anouk Smit 3:59,08 ---
    19 Joy Cashoek 5:08,29 ---
    Frederieke Kenter DNS ---


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    6 Noémi Janssen 7,30 14,41 3,21 1080
    12 Jools Steen 7,85 12,70 3,09 923
    13 Feline Bouwman 7,91 14,77 2,94 917
    17 Yfke Schleeper 8,12 13,82 2,84 846
    21 Jentl Kolf 8,54 11,97 2,48 676
    29 Merel Aarts DNS 13,80 DNS 222
    30 Naomi Bakker DNS DNS DNS 0
    30 Sanne Rupert DNS DNS DNS 0
    30 Frieda van Schaik DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    5 Noémi Janssen 4:16,03 ---
    10 Feline Bouwman 4:37,83 ---
    13 Merel Aarts 4:56,62 ---
    15 Yfke Schleeper 4:57,57 ---
    16 Jentl Kolf 4:57,96 ---
    Frieda van Schaik DNS ---
    Jools Steen DNS ---
    Naomi Bakker DNS ---
    Sanne Rupert DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB-1 AV Startbaan - MPB 4 27,54 537
    2 MPB AV Hollandia AV Hollandia - MPB 4 27,71 528
    3 MPB HOLLAND 1 KAV Holland - MPB 4 30,06 412
    4 AAC Meisjes B AAC - MPB 4 32,89 295
    5 AVA MPB (BM) - MPB 4 33,48 273
    6 MPB-2 AV Startbaan - MPB 4 33,94 256
    7 MPB HOLLAND 2 KAV Holland - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    15 Amy Kapitein 8,47 11,81 2,50 688
    22 Ivy Janssen 8,99 7,55 2,13 453
    23 Lotti Mensonides DNS DNS DNS 0
    23 Bo Verlaat DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    14 Ivy Janssen 2:45,85 ---
    15 Amy Kapitein 2:46,99 ---
    Bo Verlaat DNF ---
    Lotti Mensonides DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPC AV Startbaan - MPC 4 30,46 394
    2 MPC AV Hollandia 1 AV Hollandia - MPC 4 30,93 374
    3 MPC AV Hollandia 2 AV Hollandia - MPC 4 35,03 218
    4 MPC HOLLAND (BM) - MPC 4 35,66 198


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    8 Lola Kroeze 8,56 9,96 1,92 523
    12 Jitske Bouwman 9,31 7,06 1,98 370


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Lola Kroeze 2:46,11 ---
    10 Jitske Bouwman 2:59,16 ---