Vereniging 'AV Startbaan' op '2e Pupillencompetitie regio 1,3,4 (poule 5)'

Prijzen

Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1452 punten
  • 60 meter   9,5
  • Balwerpen   26,38
  • Hoogspringen   1,20
Manuel Pattiwaël van Westerloo
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:40,55
Noah Minamimoto
  • Jongens Pupil A1 - 1000m - 3:46,62
Niels van Bergen
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:35,19
Jarit Kershof
  • Jongens Pupil B - 1000m - 3:51,42
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1086 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   22,08
  • Verspringen   3,05
Leon den Ouden
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:07,73
Maximilian van Buren
  • Jongens Pupil C - 600m - 2:17,99
Yaban Mentes
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 771 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   17,73
  • Verspringen   2,50
Julian Gewargis
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 696 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   11,06
  • Verspringen   2,59
Sophie Lucas
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1512 punten
  • 60 meter   9,6
  • Balwerpen   26,38
  • Hoogspringen   1,30
Nora den Ouden
  • Meisjes Pupil A1 - 1000m - 3:53,13
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1395 punten
  • 60 meter   9,9
  • Kogelstoten   6,65
  • Verspringen   3,62
Maxime Zschuschen
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:45,68
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1333 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   17,99
  • Verspringen   3,73
Melody Eekelschot
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1169 punten
  • 40 meter   7,5
  • Balwerpen   22,17
  • Verspringen   3,25
Lauren Timucin
  • Meisjes Pupil B - 1000m - 3:50,48
Gioia Pierik
  • Meisjes Pupil C - 600m - 2:19,87
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 794 punten
  • 40 meter   8,1
  • Balwerpen   11,66
  • Verspringen   2,72
Lauren Gerritsen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 662 punten
  • 40 meter   8,6
  • Balwerpen   11,58
  • Verspringen   2,48
Evelien ter Veer
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:29,34
Kiara Jourdan
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:38,75
Sibel Timucin
  • Meisjes Pupil Mini - 600m - 2:41,19

Hoogtepunten

Sophie Lucas MPA1 Hoog
  • 1,30
  • Maxime Zschuschen MPA2 1000m
  • 3:45,68
  • Steven Waasdorp JPA2 Kogel
  • 8,14
  • Lauren Timucin MPB 40m
  • 6,87
  • Senna Gerrits JPA2 Ver
  • 4,06
  • Sophie Lucas MPA1 60m
  • 9,56
  • Maxime Zschuschen MPA2 60m
  • 9,81
  • Manuel Pattiwaël van Westerloo JPA1 60m
  • 9,48
  • Senna Gerrits JPA2 60m
  • 9,36
  • Niels van Bergen JPA2 1000m
  • 3:35,19
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    2 Manuel Pa...Westerloo 9,48 26,38 1,20 1452
    4 Tijn Zwerver 10,10 29,03 1,00 1238
    5 Noah Minamimoto 9,82 24,46 1,00 1225
    7 Iloy Buffing 10,55 31,39 1,00 1200
    14 Stef Wijbenga 10,85 18,77 1,00 1000
    29 Valentino ... den Hout DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Manuel Pa...Westerloo 3:40,55 ---
    3 Noah Minamimoto 3:46,62 ---
    5 Iloy Buffing 3:49,81 ---
    9 Tijn Zwerver 3:54,22 ---
    12 Stef Wijbenga 3:55,98 ---
    Valentino ... den Hout DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVA JPA AV Aalsmeer - JPA1 4 37,66 542
    2 JPA-1 AV Startbaan - JPA1 4 37,77 538
    3 JPA1 AV Hollandia AV Hollandia - JPA1 4 38,38 513
    4 AAC jongens A1 team 1 AAC - JPA1 6 40,11 446
    5 JPA1 HOLLAND KAV Holland - JPA1 4 41,54 395
    6 AAC Jongens A1 team 2 AAC - JPA1 5 44,12 312


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    6 Senna Gerrits 9,36 7,41 4,06 1602
    8 Steven Waasdorp 9,79 8,14 3,96 1550
    12 Koen Tijhaar 9,82 6,04 3,45 1322
    15 Tobias Pierik 10,40 5,88 3,46 1228
    16 Niels van Bergen 10,22 5,22 3,51 1221
    19 Guus van Reijsen 10,60 5,36 3,22 1118
    22 Ruben Bakker 10,83 4,93 3,33 1080
    25 Bjorn Post 11,17 5,46 3,32 1071
    27 Juri Botic 11,99 5,93 2,86 915
    29 Titiaan Kruijver 12,81 4,85 2,52 694
    30 Faniel Okubay DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Niels van Bergen 3:35,19 ---
    4 Koen Tijhaar 3:45,56 ---
    10 Tobias Pierik 3:58,68 ---
    12 Guus van Reijsen 4:06,14 ---
    13 Bjorn Post 4:07,72 ---
    14 Steven Waasdorp 4:08,30 ---
    23 Senna Gerrits 4:39,49 ---
    25 Juri Botic 4:58,91 ---
    26 Titiaan Kruijver 5:29,70 ---
    Ruben Bakker DNF ---
    Faniel Okubay DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
    2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
    3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
    4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
    5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
    6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Jarit Kershof 7,37 19,79 3,41 1189
    7 Liam Jourdan 7,38 17,86 3,30 1136
    10 Philip Lam 7,48 19,18 3,23 1122
    22 Chris van Meerwijk 7,94 11,39 2,66 797
    23 Ryan Waasdorp 8,21 12,21 2,48 731
    28 Kas Wijbenga 8,77 11,85 2,36 617
    30 Niels van Ginkel 9,34 7,58 2,23 428
    31 Herman van der Weij 8,21 DNS DNS 323


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Jarit Kershof 3:51,42 ---
    8 Philip Lam 4:05,61 ---
    15 Ryan Waasdorp 4:20,05 ---
    16 Liam Jourdan 4:26,73 ---
    20 Kas Wijbenga 4:44,44 ---
    24 Niels van Ginkel 5:13,59 ---
    Chris van Meerwijk DNS ---
    Herman van der Weij DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC jongens B Team 1 AAC - JPB 6 29,03 461
    2 JPB-1 AV Startbaan - JPB 4 29,44 441
    3 JPB HOLLAND 1 KAV Holland - JPB 4 29,76 426
    4 AAC jongens B Team 2 AAC - JPB 6 31,40 354
    5 AVA JPB AV Aalsmeer - JPB 4 32,37 315
    6 JPB HOLLAND 2 (BM) - JPB 4 33,09 287
    7 JPB-2 AV Startbaan - JPB 4 34,96 221


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Maximilian van Buren 7,69 22,08 3,05 1086
    4 Leon den Ouden 7,37 15,60 3,11 1066
    5 Bram Haselaar 7,73 20,92 2,85 1023
    8 Sverre Brink 8,38 21,35 2,84 918
    9 Tobias de Kort 7,85 15,61 2,80 914
    16 Abel De Blaauw 8,73 15,38 2,59 729
    18 Boris Ekkelkamp 8,76 12,53 2,72 702
    20 Waldemar Baumann 8,65 15,95 2,30 691
    22 Stijn Bosma DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Leon den Ouden 2:07,73 ---
    3 Maximilian van Buren 2:17,99 ---
    6 Abel De Blaauw 2:23,25 ---
    7 Tobias de Kort 2:24,08 ---
    10 Bram Haselaar 2:28,77 ---
    12 Waldemar Baumann 2:29,84 ---
    16 Sverre Brink 2:32,69 ---
    19 Boris Ekkelkamp 2:54,87 ---
    Stijn Bosma DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPC AV Hollandia AV Hollandia - JPC 6 30,23 404
    1 JPC-1 AV Startbaan - JPC 4 30,23 404
    3 JPC-2 AV Startbaan - JPC 4 32,26 319


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Yaban Mentes 8,57 17,73 2,50 771
    3 Julian Gewargis 8,44 11,06 2,59 696
    6 Samuel Sumter 8,23 10,07 2,44 680
    8 Mees Ponsen 9,02 12,82 2,23 574
    9 Stef Boumans 8,69 8,16 2,18 518
    10 Luca Frederick DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    4 Yaban Mentes 2:35,53 ---
    5 Stef Boumans 2:44,47 ---
    6 Mees Ponsen 2:50,84 ---
    7 Samuel Sumter 2:55,21 ---
    Julian Gewargis DNF ---
    Luca Frederick DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 JPMini AV Startbaan - JPMini 4 33,83 260


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    1 Sophie Lucas 9,56 26,38 1,30 1512
    6 Evelien va...Vilsteren 10,35 12,13 1,15 1071
    9 Nora den Ouden 10,41 15,28 1,05 1043
    15 Senna Ponsen 10,68 12,49 1,00 921
    18 Lisa de Vries 11,18 17,14 0,95 898
    20 Frederiek van Wetten 10,62 8,45 1,05 887
    21 Jasmijn van Til 11,30 13,74 1,00 864
    23 Nina Delen 11,61 14,20 1,00 836
    25 Adinda Torabkhani 11,14 14,53 0,85 787
    27 Junia Roelevink 11,60 11,32 0,95 750
    30 Famke van der Zouw 12,39 15,09 0,90 694
    31 Nynke Alofsen 12,29 11,69 0,90 646
    32 Ediah Apolloni 12,45 11,14 0,90 620


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Nora den Ouden 3:53,13 ---
    4 Evelien va...Vilsteren 4:02,58 ---
    5 Sophie Lucas 4:05,96 ---
    8 Frederiek van Wetten 4:08,43 ---
    14 Nina Delen 4:23,37 ---
    16 Lisa de Vries 4:25,32 ---
    20 Senna Ponsen 4:34,59 ---
    25 Jasmijn van Til 4:50,46 ---
    26 Junia Roelevink 4:51,44 ---
    27 Adinda Torabkhani 4:56,54 ---
    29 Famke van der Zouw 4:58,21 ---
    Ediah Apolloni DNS ---
    Nynke Alofsen DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA1-1 AV Startbaan - MPA1 4 37,84 535
    2 AAC Meisjes A1 AAC - MPA1 7 40,07 448
    3 MPA1-2 AV Startbaan - MPA1 4 43,51 331
    4 MPA1-3 AV Startbaan - MPA1 4 43,58 278


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    3 Maxime Zschuschen 9,81 6,65 3,62 1395
    13 Wende Schuurman 10,45 5,31 3,30 1152
    15 Djuna Gersen 10,61 5,41 3,15 1106
    16 Irene Snoek 10,52 5,03 3,15 1093
    18 Irrena Gurmu 10,68 4,79 3,21 1067
    19 Milou Verweij 11,05 5,07 2,99 994
    22 Ellenoor Walboomers 11,70 5,10 2,64 849
    24 Jikke Baumann 11,87 4,31 2,45 737


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maxime Zschuschen 3:45,68 ---
    5 Irrena Gurmu 3:59,33 ---
    7 Djuna Gersen 4:10,99 ---
    12 Wende Schuurman 4:38,21 ---
    13 Ellenoor Walboomers 4:39,91 ---
    15 Irene Snoek 4:42,77 ---
    16 Milou Verweij 4:44,22 ---
    18 Jikke Baumann 5:04,43 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPA2 AV Hollandia AV Hollandia - MPA2 4 38,50 508
    2 MPA2-1 AV Startbaan - MPA2 4 38,57 505
    3 AAC Meisjes A2 AAC - MPA2 6 41,96 381
    4 MPA2-2 AV Startbaan - MPA2 4 43,43 333


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    2 Lauren Timucin 6,87 17,99 3,73 1333
    3 Melody Eekelschot 7,47 22,17 3,25 1169
    7 Senna Gewargis 7,61 14,07 3,30 1032
    10 Caitlin Wismeijer 7,79 13,88 3,05 945
    11 Merel de Vries 8,10 20,45 2,81 945
    20 Carice Gerritsen 8,58 12,08 2,66 708
    26 Jasmijn van Ginkel 9,43 9,21 2,08 422
    28 Elke Wijbenga 9,31 6,28 1,95 345
    30 Bodile Heemskerk DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Lauren Timucin 3:50,48 ---
    6 Caitlin Wismeijer 4:26,16 ---
    7 Senna Gewargis 4:29,08 ---
    9 Merel de Vries 4:34,33 ---
    12 Carice Gerritsen 4:42,97 ---
    19 Elke Wijbenga 5:29,98 ---
    20 Jasmijn van Ginkel 5:44,79 ---
    Melody Eekelschot DNS ---
    Bodile Heemskerk DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPB-1 AV Startbaan - MPB 4 27,54 537
    2 MPB AV Hollandia AV Hollandia - MPB 4 27,71 528
    3 MPB HOLLAND 1 KAV Holland - MPB 4 30,06 412
    4 AAC Meisjes B AAC - MPB 4 32,89 295
    5 AVA MPB (BM) - MPB 4 33,48 273
    6 MPB-2 AV Startbaan - MPB 4 33,94 256
    7 MPB HOLLAND 2 KAV Holland - MPB 4 DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    4 Evelina Havelkova 7,57 13,07 3,08 979
    5 Gioia Pierik 7,81 13,59 2,99 925
    9 Maryse de Hullu 8,49 16,21 2,65 789
    16 Lynn Langereis 8,33 6,43 2,64 624
    18 Nora Kleijn 8,56 7,43 2,49 582


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    3 Gioia Pierik 2:19,87 ---
    6 Evelina Havelkova 2:25,18 ---
    13 Nora Kleijn 2:45,09 ---
    17 Maryse de Hullu 2:48,72 ---
    18 Lynn Langereis 2:54,04 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPC AV Startbaan - MPC 4 30,46 394
    2 MPC AV Hollandia 1 AV Hollandia - MPC 4 30,93 374
    3 MPC AV Hollandia 2 AV Hollandia - MPC 4 35,03 218
    4 MPC HOLLAND (BM) - MPC 4 35,66 198


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Kiara Jourdan 8,06 11,66 2,72 794
    3 Lauren Gerritsen 8,59 11,58 2,48 662
    4 Evelien ter Veer 8,49 8,84 2,60 647
    5 Ashley van...er Velden 8,78 12,43 2,43 639
    6 Adrianna Hesch 9,00 11,14 2,42 584
    9 Sibel Timucin 8,66 8,66 2,12 522
    14 Romaysa Benzian DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Evelien ter Veer 2:29,34 ---
    2 Kiara Jourdan 2:38,75 ---
    3 Sibel Timucin 2:41,19 ---
    6 Lauren Gerritsen 2:48,51 ---
    7 Ashley van...er Velden 2:49,98 ---
    9 Adrianna Hesch 2:54,41 ---
    Romaysa Benzian DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MPMini AV Startbaan - MPMini 4 33,23 282