Vereniging 'AV Haarlemmermeer' op '2e Pupillencompetitie regio 1,3,4 (poule 5)'

Prijzen

Florian de Ruijter
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1486 punten
  • 60 meter   9,9
  • Balwerpen   34,06
  • Hoogspringen   1,20
Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1985 punten
  • 60 meter   8,5
  • Kogelstoten   8,88
  • Verspringen   4,71
Jeffrey de Kok
  • Jongens Pupil A2 - 1000m - 3:12,18
Maudy Dekker
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1529 punten
  • 60 meter   9,6
  • Kogelstoten   6,37
  • Verspringen   4,16
Roos Stroet
  • Meisjes Pupil A2 - 1000m - 3:52,92

Hoogtepunten

Maudy Dekker MPA2 60m
  • 9,55
  • Maudy Dekker MPA2 Ver
  • 4,16
  • Jessie de Vries MPA1 60m
  • 10,09
  • Maud van Susteren MPA1 60m
  • 10,17
  • Jeffrey de Kok JPA2 1000m
  • 3:12,18
  • Jeffrey de Kok JPA2 Ver
  • 4,71
  • Roos Stroet MPA2 60m
  • 10,00
  • Sepp Mooren JPA2 60m
  • 9,24
  • Jeffrey de Kok JPA2 Kogel
  • 8,88
  • Jeffrey de Kok JPA2 60m
  • 8,47
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    1 Florian de Ruijter 9,81 34,06 1,20 1486
    18 Osiris Tj...Liep Shie 10,63 17,67 0,90 940


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    8 Osiris Tj...Liep Shie 3:53,63 ---
    10 Florian de Ruijter 3:54,49 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Jeffrey de Kok 8,47 8,88 4,71 1985
    10 Sepp Mooren 9,24 6,42 3,80 1514
    11 Philippe Hulst 9,96 7,78 3,48 1407
    14 Thijmen van Schie 10,49 5,71 3,64 1240


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jeffrey de Kok 3:12,18 ---
    6 Philippe Hulst 3:50,66 ---
    7 Sepp Mooren 3:51,00 ---
    24 Thijmen van Schie 4:58,14 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVH-boys AV Haarlemmermeer - JPA2 4 35,42 642
    2 JPA2 HOLLAND KAV Holland - JPA2 4 36,78 580
    3 JPA2-1 AV Startbaan - JPA2 4 37,03 569
    4 AAC jongens A2 AAC - JPA2 5 37,05 568
    5 JPA2-2 AV Startbaan - JPA2 4 43,15 342
    6 JPA-2 Hollandia AV Hollandia - JPA2 3 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Thijmen de Ruijter 8,07 20,49 2,71 930


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Thijmen de Ruijter DNF ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mBalHoogPunten totaal
    4 Maud van Susteren 10,17 14,07 1,15 1131
    7 Jessie de Vries 10,09 14,09 1,05 1070
    14 Myrthe Steggink 10,83 18,27 0,90 922


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Jessie de Vries 4:06,13 ---
    9 Myrthe Steggink 4:10,33 ---
    12 Maud van Susteren 4:20,50 ---


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Maudy Dekker 9,55 6,37 4,16 1529
    5 Roos Stroet 10,00 5,74 3,60 1306


    Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Roos Stroet 3:52,92 ---
    9 Maudy Dekker 4:14,33 ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    7 Isa Stroet 8,12 14,49 2,64 818


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam ResOBP
    8 Isa Stroet 2:31,84 ---